ירח מלא בסרטן – מה המשמעות האמיתית של הצלחה רוחנית? 

דצמבר 23, 2023

כל כך שמחתי לקבל את התגובות שלכן לפוסט הקודם שלי, את לא תמיד יכולה לקבל מה שאת רוצה, אבל אל תפסיקי לנסות. כמה מכן כתבו לי, "מה הטעם לחיות בלי לשאוף להתפתח?" אחת כתבה שהיא בדיוק עמדה לוותר על החלומות שלה, מתוך מחשבה שהיא כבר קיבלה מספיק בחיים. המילים שלי נתנו לה השראה להמשיך ללכת בעקבות הלב שלה.

התגובות גם הבהירו ששכחתי לציין משהו חשוב. כשאנחנו מדברות על שאיפות, השתוקקות, והצלחה, אנחנו בדרך כלל חושבות על הצלחה חומרית ומעשית, כמו פרסום ספר או קהל גדול יותר במדיות החברתיות. אלו השאיפות הנוכחיות האישיות שלי שעדיין לא הגשמתי.

אבל בת מזל גדי רוצה להיות טובה בכל דבר, לא רק מבחינה חומרית. גדי הוא מזל אדמה, ולכן בת גדי נוטה להיות מעשית, אבל אם היא בדרך רוחנית, ומחפשת צמיחה פנימית, היא גם רוצה להיות הכי טובה בזה.

אחד המניעים העיקריים לכתיבת הספר שלי הוא שאני מרגישה שרוחניות, כפי שרובנו למדנו אותה, בלבלה אותנו והרחיקה אותנו מעצמנו. התחלנו להאמין שלא אמורות להיות לנו כמיהות ושאיפות, או שאנחנו צריכות להיות תמיד שלוות ונעימות, או שהמחשבות שלנו תמיד צריכות להיות טהורות, וכך גם הרגשות שלנו צריכים להיות תמיד חיוביים, או שלעולם אסור לנו להתפרץ בכעס, או שאנחנו צריכות להיות תמיד בשירות לאחרים ולשים את עצמינו במקום אחרון, או שאנחנו לא אמורות להרגיש כאב על אובדן יקירינו כי הכל זמני והמוות הוא חלק מהחיים.

כל הדוגמאות שציינתי כאן מבוססות על שיחות עם אנשים נפלאים, רוחניים וטובי לב. ראיתי את הדפוסים האלו מופיעים שוב ושוב. התחלנו להאמין שרוחניות פירושה לא להתלונן, לא להיות מתוסכלת, ולחיות תמיד מתוך הוקרת תודה. למרבה הצער, לא כך עובדת החוויה האנושית. אבל במקום לקבל את הטבע האנושי שלנו, אנחנו מרגישות אשמה ובושה לגבי האנושיות שלנו. אנחנו מרגישות שמשהו לא בסדר איתנו כי אנחנו לא רוחניות ״כמו שצריך״. או שאנחנו כל כך מנסות להיות במצב של אושר תמידי, שאנחנו מדחיקות את עצמנו.

עבור בת מזל גדי קשה לא להיות מושלמת. היא נוטה לשפוט את עצמה בחומרה. היא רוצה להיות הביטוי של הצלחה חומרית ורוחנית. היא רוצה להיות המאסטרית של החיים בהתמדה ובעבודה קשה. אבל כדי להיות מאסטרית של החיים, גדי צריכה ללמוד את השיעור הגדול ביותר של מזל סרטן, שהוא חמלה וקבלה עמוקה של היותנו בנות אנוש. וכאן נכנס לתמונה הירח המלא הקרוב בסרטן ביום שלישי, 26 בדצמבר.

מזל סרטן היא אמא שאוהבת את ילדיה ללא קשר לכמה הם מעצבנים או כמה הם מצליחים. היא אוהבת אותם בגלל שהם מי שהם ובגלל שהם הילדים שלה. שום דבר אחר לא משנה. מזל סרטן הוא הצד בכולנו שמסוגל לאהוב את עצמנו מנקודת מבט אימהית זו.

מזל גדי צריכה ללמוד שזה בסדר שיש לנו מחשבות שליליות ורגשות שליליים, שאלו הם חלק מהיותנו בנות אדם. בדיוק כמו שג'ק קורנפילד אמר, " החיים הרוחניים, רובם ככולם, הם קבלה עצמית״. כשאנחנו לומדות לקבל את הטבע האנושי שלנו, אנחנו הופכות להיות אוטנטיות והחיים הופכים להיות הרבה יותר מתוקים. זהו סוד כוחה של אסטרולוגיה.

בת מזל סרטן צריכה ללמוד מבת מזל גדי להפוך את הכאב שלה לעבודה ולשירות, במקום לתת לכאב לנהל אותה, בין אם על ידי קפאון רגשי, ובין על ידי רגשיות יותר.

לפעמים להיות בת אדם זה פשוט קשה מדי. עם האופק שלי בסרטן, לפעמים בא לי להיכנס למיטה ולהתחבא מתחת לשמיכה. אני רוצה לוותר על כל השאיפות שלי ולזרוק אותן לעזאזל. אני רוצה לבכות ולשאול למה למה למה יש כל כך הרבה אכזריות ושנאה בעולם? ולמה למה למה אני לא מצליחה כמו שאני רוצה? אבל אז אני חוזרת לירח שלי בגדי ומזכירה לעצמי שיש סיבה ומטרה לכל דבר, ושבאנו לכאן כדי להתפתח ולצמוח דרך האתגרים שלנו.

זו בחירה להאמין בזה, ואני מאוד מודעת לבחירה הזו. אני לא יודעת שזה נכון, אין ודאות שאני צודקת. אבל כפי שכתבתי בפוסט, האמונות שלנו קובעות כמה זמן וכמה טוב נחייה, אנחנו יכולות, וצריכות, לבחור את האמונות שלנו. האמונה הזו עוזרת לי למצוא את הכוח שלי בתוך האתגרים, אז אני נאחזת בה.

הצעות להתבוננות ולכתיבה סביב הירח המלא בסרטן:

 • האם אני שופטת או מדחיקה את המחשבות והרגשות שלי כי אני תופסת אותם כלא רוחניים מספיק?
 • האם יש לי חמלה כלפי עצמי על היותי בת אדם עם מחשבות ורגשות שליליים?
 • האם אני אוהבת את עצמי כמו שאמא מושלמת הייתה אוהבת אותי?
 • האם אני נוטה לשקוע בכאב ובקושי שלי, או האם אני מצליחה למצוא את הכוח והתכלית שלי דרך האתגרים שלי?

שולחת הרבה אהבה ותפילה להשבת החטופים ולסיום המלחמה במהרה,

יעל

המלצות השבוע:

פנקו את עצמכן בקריאה או רכשו קריאה במתנה לאהוביכן ואהובותיכן. השתמשו בקוד ההנחה 30OFF ברכישת קריאה ראשונה או קריאת המשך. בתוקף עד ה 2 בינואר, 2024. 

תאמי את הקריאה שלך כאן.

בעבודתי עם מאות אנשים מכל העולם, למדתי שללא קשר למיקומם של כוכבי הלכת במפות הלידה שלנו, יש כמה נושאים שחוזרים על עצמם עבור כולנו. בספר שאני כותבת, איזון פלנטרי לחיים מלאים, בניתי מודל אסטרולוגי חדש ופורץ דרך שעוזר לנו להביא את האנרגיה של כל כוכב לאיזון בריא. האיזון הזה מאפשר לנו לבטא את הצליל הייחודי שבאנו להשמיע בעולם. אז אנחנו יכולות לשגשג תוך הגשמת היעוד שלנו, ולמשוך את האנשים הנכונים ואת הנסיבות הנכונות לחיינו.

אני מזמינה אותך ללמוד על כך במפגש שלי, אסטרולוגיה מעצימה: השתמשי בחוכמת הכוכבים כדי להגשים את מטרתך וחלומותיך, יום שישי, 29 בדצמבר בשעה 11:00 EST.

הרשמי כאן מראש לקבוצת הפייסבוק שבה יתקיים האירוע, כדי לוודא שאת יכולה להשתתף בזמן. 

חלק הראשון של הכתבה שהבטחתי, שהתפרסמה במגזין אלפנט ג׳ורנל. אני מודה לבעלים והמייסד של המגזין וולון לואיס, ולעורכת הראשית, ניקול קמרון. למרות שדעותיהם של מרבית קוראי המגזין שונות משלי, הם אפשרו לי להשמיע את קולי, קולה של ישראל, בפלטפורמה של אנשי רוח ומודעות, שלצערי הרב, הוזנו בכל כך הרבה שנאת ישראל, שקשה עכשיו להזיז אותם מעמדתם. בכתבות אני מסבירה שאם הם באמת רוצים שלום, אז שלום חייב לכלול גם את ישראל, חייב לכלול פתרון של שתי מדינות (שוב לצערי, חלק גדול מצעירי ארה״ב פשוט רוצים לבטל את ישראל), ולא יכול לכלול את חמאס. לכל מאוכזבי דר גאבור מאטה, יש התייחסות מיוחדת אליו בכתבה. אשמח לשמוע מה דעתך. 

לקריאת הכתבה. 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

 • אירוע השבוע: ירח מלא סרטן, יום שלישי, 26 בדצמבר.

  אספקטים השבוע: שמש משולש צדק.

  נסיגות חשובות: מרקורי בנסיגה.

  אלמנט דומיננטי: אדמה.

  פרטים:

  • יום ראשון, 24 בדצמבר, שמש במזל גדי, ירח במזל תאומים, מרקורי בנסיגה ומאדים במזל קשת, ונוס במזל עקרב.
  • יום שלישי, 26 בדצמבר, ירח נכנס למזל סרטן וירח מלא בסרטן.
  • יום חמישי, 28 בדצמבר, ירח נכנס למזל אריה.
  • יום שישי, 29 בדצמבר, ונוס נכנסת למזל קשת.
דילוג לתוכן