המלצה מיוחדת מאד של דר מיה טבת דיין

אחרי כל השבוע הזה של השבעה והבכי בנסיעות על הכבישים, ובמקביל מחזורי הסדנאות השנתיות שלי שמסתיימים עכשיו ובערבים המפגשים המרגשים, סיכומים, הפרידות הקטנות, הלכתי ופתחתי שוב את המפה האסטרולוגית שהכינה לי יעל לפני כמה חודשים, וכמו בעיר זרה חיפשתי את הסימון ״אתה נמצא כאן״.
.
איזו מתנה היא נתנה לי עם המפה הזאת. ישבתי וקראתי את עמודי הוורד הצפופים כאילו אני מדפדפת בסיפור. סיפור חיי. חמלתי על עצמי, הבנתי את עצמי, אהבתי את עצמי. חשבתי לעצמי שבסך הכל אני חמודה. שכולנו חמודים. יצורים קטנים שהגוף שלהם עשוי מאבק הכוכבים שהתפוצצו פה בגלקסיה אולי גם הנשמה שלהם אבק כוכבים ועכשיו מתפלאים איך יכול להיות שמצב הכוכבים בשמיים אשכרה משפיע עליהם.
מה עוד ישפיע עלינו אם לא הכוכבים??
.
אחר כך נכנסתי לקבוצה שלה וגיליתי שמרקיורי בדיוק נכנס לנסיגה. יש עליו סטיגמות, על מרקיורי, אבל כל אחד צריך לבחון את זה ביחס למפה שלו. ביחס לכוכב שהיה מעל הראש שלו בדקה שהוא נולד. ביחס למזל האופק שלו.
 
ופתאום ידעתי. לא רק איפה אני בתוך כל כאוס הפרידות הגדולות והקטנות אלא גם מה הכי בא לי לעשות עכשיו. מה הכי כוכבי ומנצנץ לי. בתקופה הזאת. ואני חושבת שזה היה הלילה שישנתי בו הכי טוב מזה זמן.
.
בבוקר התחשק לי לתת במתנה מפות אסטרולוגיות כאלה לכל חברי. טוב, גם לפי הכוכבים אני בתקופה של נדיבות. לאיריס היה יום הולדת אתמול אז היא תהיה הראשונה.
 
אם בא לכם גם לקבל איזה מראה מקום לגבי עצמכם, עם ראייה לשנתיים הקרובות קדימה, עם ליווי של יעל המנצנצת והחד פעמית הזאת, פשוט לכו אליה.
 
יעל היתה תלמידה שלי בקורס מורים ליוגה פעם מזמן. היא נסעה בכל העולם. היא שינתה את חייה מקצה לקצה. ואז שוב לעוד קצה. כמה היא חכמה ונהדרת ומשקיענית ותדבר איתכם שעות על המפה שלכם. ואסטרולוגיה ברוח ההודית שלה זה לא מה שאתם קוראים במדורי ההורוסקופ בעיתונים. זה חייכם כספר פתוח. וזה כל כך מחמם לב ומשמח ומנחם ונותן פרספקטיבה. כמה הייתי צריכה פרספקטיבה.
 
לכו אליה.
 
קנו לעצמכם מתנה.
 
אפשר גם להצטרף לקבוצה שלה. היא כל הזמן מעבירה שם שיעורים חיים. ואיזה כיף זה לעסוק בעניינים כמו מזל ואופק. אולי שני העניינים שהכי חשוב לחזור אליהם שוב ושוב מחדש. מזל ואופק.
 
לכו ליעל. היא מהממת. ותעשו לעצמכם מתנה גדולה.
דילוג לתוכן