הגישה האסטרולוגית שלי

״דרך הבנה של כל העניין, אנחנו מתחילים לסמוך על העולם שלנו, להבין שאין דבר כזה קונספירציה קוסמית. העולם הוא עולם אדיב, עולם הגיוני, אין כאן שום בדיחה על חשבונך".

~ צ׳וגיאם טרונגפה, שאגת האריה

עם המורה שלי, דברה סילברמן, בסיום קורס אסטרולוגיה רמה 3, ציריך, אוגוסט 2019

זה היה ב 2009. טיילתי בקאסר דיווי שבהודו כשקראתי את הציטוט מעלה בספר שאגת האריה של צ׳ונגיאם טרונגפה, ובפעם הראשונה בחיי, הבנתי שעד אז הייתה לי אמונה פנימית חזקה שהעולם לא בעדי. לקח לי שנים ללמוד לסמוך על העולם שלי ואני עדיין זקוקה לתזכורת שוטפת.

כאסטרולוגית, אני מאמינה שהגופים השמימיים תומכים בנו. שהאתגרים העומדים בפנינו נועדו להעיר אותנו ולעזור לנו להתפתח. זה משמעותי.

פעמים רבות כשקוראים פרשנויות אסטרולוגיות, אפשר להרגיש כאילו דינך נגזר בגלל היבטים מאתגרים במפת הלידה שלך. מי כמוני יודעת, יש לי כמעט את כולם!

האמת היא שללקוחות הכי מוצלחים והכי מסופקים שלי יש את מפות הלידה המאתגרות ביותר.

קריאה אסטרולוגית ולימודי אסטרולוגיה יעניקו לך פרספקטיבה מעצימה על עצמך ועל סיפור חייך. הידע האסטרולוגי ילמד אותך להכיר את האני האותנטי שלך, את המתנות שלך ואת האתגרים שלך. 

בקריאות האסטרולוגיות שלי אני מדריכה אותך לקראת צמיחה והתפתחות. אני מסבירה לך את העבודה הנדרשת ממך כדי לאפשר לך לממש את עצמך ולהגשים את חלומותייך.

אני נותנת לך כלים פרקטיים. זה לא רק ידע באוויר.

ההבנה שהאישיות שלך, ההתפתחות שלך וההתרחשויות בחייך קשורות לגרמי השמיים, היא הוכחה עמוקה לכך שיש סיבה טובה לזה שנוצרת בדיוק ככה. יש סיבה לזה שעברת בדיוק את מה שעברת. ויותר מכך, יש חיבור לעובדת היותך חלק ממרקם קוסמי אדיר.

הידע האסטרולוגי יאפשר לך לפעול מתוך הבנה ומודעות עצמית, ובכך, לבטא טוב יותר את ההוויה האותנטית העמוקה שלך. כתוצאה מכך, האנשים הנכונים לך, ונסיבות חיוביות ימשכו אל חייך.

אני מאמינה שכולנו באנו לעולם כדי ללמוד את משמעות החוויה האנושית. מערכות יחסים הן חלק גדול מכך.

אנחנו יצורים חברתיים; אנחנו צריכים להרגיש נאהבים מרגע לידתנו ועד יום מותנו.

אשמח לעזור לך להביא הרמוניה למערכות היחסים שלך, או להבין מערכות יחסים סבוכות. לא מדובר רק על קשרים רומנטיים. אסטרולוגיה יכולה להביא בהירות לכל סוגי מערכות היחסים, גם עם בני משפחה, שותפויות עסקיות, חברים וחברות.

לאסטרולוגיה יש המון מה להציע להורים המתמודדים עם אתגרים עם ילדים בכל גיל.

הבנת מפות הלידה של ילדייך, תאפשר לך לתמוך בהם במסעם בחיים ולסייע להם לפרוח ולחיות חיים של רווחה ומימוש.

במשך יותר משני עשורים, אני לומדת, מתרגלת ומלמדת יוגה ובודהיזם. למרות שאני אסטרולוגית מערבית ולא אסטרולוגית וודית, הגישה שלי לחיים ולאסטרולוגיה נעוצה בתורות המזרח הללו.

האסטרולוגיה שלי לא דטרמיניסטית. היא חושפת את הכוחות הפנימיים שלך, כדי לאפשר לך לעבוד איתם. כשיש מודעת לכוחות הפועלים בך, הכוח שיש להם עליך פוחת. אז יש לך הזדמנות להביא איזון פנימי ולחזק את החולשות שלך. במקום להישלט בצורה עיוורת על ידי הכוחות הפנימיים, יש לך יכולת לאחוז במושכות ולנתב את חייך למחוז חפצך.

אני לא מגלה עתידות. האמת היא שאני די מתנגדת לעניין. מעבר לנושא של נבואות שמגשימות את עצמן, ידיעת העתיד לרוב לא עוזרת. לפני שנים, כשהייתי רווקה, קוראת טארוט אמרה לי בביטחון מלא שבנסיעה הקרובה שלי אפגוש את אהבת חיי. במהלך שלושת החודשים של המסע שלי, כל גבר שהתעטש לכיוון שלי הפך לשותף פוטנציאלי לחיים. מיותר לציין שזה הרס לי את הסיכויים ליצור מערכת יחסים אותנטית. חזרתי הביתה מהמסע רווקה כשהייתי.

אני מאמינה שהמפתח לעתיד נמצא בידיים שלך. לא משנה אם החלום שלך הוא זוגיות או הצלחה בקריירה, אם החיים שלך יהיו אותנטיים ומאוזנים, אם יהיה לך ידע איך לעבוד עם הקונפליקטים הפנימיים שלך ואיך לנצל את המתנות שלך, החלומות שלך יהפכו למציאות.

אני מצפה להיפגש ולעבוד יחד כדי להגשים את החלומות והשאיפות שלך.

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן