אני רוצה להכיר אותך, אבל קודם אשמח לספר לך קצת על עצמי

היי, שמי יעל טראמל וייסבך ואני אסטרולוגית מוסמכת מטעמה של דברה סילברמן, מהאסטרולוגיות המובילות בעולם, אבל זה לא תמיד היה כך. למרות שהתעניינתי באסטרולוגיה משחר ילדותי, הקשיים שחוויתי בצעירותי הניעו אותי לחפש ביטחון כלכלי באמצעות לימודי חשבונאות וכלכלה. במשך שתים עשרה שנים ניהלתי קריירת הייטק מצליחה. למרות ההצלחה לא הרגשתי תחושת סיפוק. במשך כל הזמן הזה חיפשתי תשובות בבודהיזם, אוקולטיזם, תרגול מדיטציה ויוגה.

 בשנת 2009 עזבתי את אזור הנוחות של עולם ההייטק והתחלתי ללמד יוגה. הייתי שותפה בסטודיו ליוגה יחד עם המורה המוערך שלי, איל צ'חנובסקי. זכיתי להיות חברה קרובה ואסיסטנטית של מתי עזרתי, ממורות היוגה המובילות בעולם. ליבי עדיין כואב את לכתה בטרם עת.

סיימתי קורס מורים אצל היוגי והפילוסוף הידוע ריצ'רד פרימן. עשיתי קורסי מדיטציה ב Spirit Rock. הייתי מאושרת ומסופקת בכל כך הרבה מובנים. יחד עם זאת, חייתי במינוס מתמיד. הגעתי לגיל ארבעים והבנתי שאולי לא יהיו לי ילדים. ידעתי שאני יכולה להיות מאושרת בעצמי, ובכל זאת, משהו גדול היה חסר בחיי.

בשנת 2013 פגשתי את האסטרולוגית המפורסמת דברה סילברמן, לקריאת מפה אישית ונדהמתי מעצמת המפגש. דברה עזרה לי לראות את סיפור חיי בפרספקטיבה חדשה לגמרי. היא אפשרה לי להבין את הכאב והקשיים שלי בצורה בונה. היא הראתה לי את המתנות והאתגרים שלי.

אחרי שפגשתי את דברה, יכולתי סוף סוף להפסיק לנסות להיות היעל שחשבתי שאני צריכה להיות. למדתי לקבל ולאהוב את הייחודית האישית שלי. דברה הפכה למורה שלי.

באופן לא מפתיע, מיד לאחר המפגש עם דברה, פגשתי את הנפש התאומה שלי, אדם. היו לנו שלוש שנים קשות בניסיון להיכנס להריון, ועברתי שלוש הפלות.

אבל בשנת 2017, כשהייתי בת ארבעים ושלוש, נולד בננו האהוב עדן.

שמחה ממימוש שאיפתי לאימהות, לקחתי פסק זמן של שנתיים כדי להישאר בבית עם עדן. בתום התקופה הקסומה הזו, סיימתי את לימודי האסטרולוגיה בבית הספר של דברה, ובשנת 2019 הפכתי לאסטרולוגית במשרה מלאה.

במשך שנים רבות חלמתי לגור בעיר מוקפת בהרים ירוקים, שופעת מקורות מים וטבע, עם אנשים אוהבי אסטרולוגיה ויוגה, שמחפשים לחנך את הילדים שלהם באופן פחות הישגי ויותר רגשי. בשנת 2021, סוף סוף התגשם חלומי, כשעברתי לגור עם משפחתי באשוויל, צפון קרוליינה. להיות כאן זו מתנה ענקית שאני מוקירה תודה עליה מדי יום.

כאסטרולוגית, אני עוזרת ללקוחותיי להבין את עצמם טוב יותר, לאהוב את עצמם ולחיות את החיים שהם רוצים. אלו לא חיים ללא כאב, אתגרים או קשיים. אסטרולוגיה נותנת לנו את האמצעים לצמוח דרך הקשיים.

תמיד אהבתי ללמד. פעם לימדתי פיננסים, ואז יוגה ומדיטציה. היום אני מלמדת אסטרולוגיה.

מדי יום אני חווה את הקסם והדיוק של אסטרולוגיה. אני עדה לשינויים החיוביים והמשמעותיים בחיי לקוחותיי. אני מודה על הזכות להיות אני כל יום, על הזכות להיות אסטרולוגית.

מקווה לפגוש אותך בקרוב ולעבוד יחד כדי להגשים את חלומותיך.

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן