אסטרו איזי
מודול אספקטים

עכשיו, אחרי שצפית בסרטון המבוא והוצאת את המפה האישית והמיוחדת שלך ב astro.com, אפשר להתחיל ללמוד איך המפה הזו יכולה לנווט אותך לעבר חיים של מימוש ורווחה. 

אני מבטיחה לך שגם אם אין לך שום ידע מקדים, והמפה נראית לך כמו מסמך חייזרי, כבר לאחר המודול הזה, ההרגשה תהיה אחרת.

מודול הבסיס כשמו כן הוא – הבנתו מהווה את הבסיס לקריאה אסטרולוגית.

אני מקווה שקראת את כל החומרים בחלק יסודות האסטרולוגיה באתר, כי אלו הם היסודות הנדרשים לך לצורך הלימוד כאן.

הכנתי עבורך סרטון הסבר לעבודה עם מודול הבסיס.

בסרטון זה אדבר על:

- מה הם מזלות השמש, הירח והאופק? איך הם נקבעים?
- מה המשמעות האסטרולוגית של מזלות השמש, הירח והאופק?
- איך למצוא את מזלות השמש, הירח והאופק במפת הלידה?
- מה לעשות עם הידע שנרכש במודול זה?

לאחר הצפייה בסרטון אני ממליצה לבחון את רשימת השאלות הרשומות מטה ולעבוד איתן כדי ללמוד את החומר. 

שאלות לעבודה ולימוד של חומרי מודול אספקטים

  • אם היו מושיבים שלושה אנשים בחדר, כשאחד מייצג את מזל השמש שלך, אחד את מזל הירח שלך ואחד את מזל האופק שלך, איך הם היו מסתרים? מה הייתה הדינמיקה ביניהם? האם הדינמיקה הזו מורגשת בחייך? באיזה אופן? האם באפשרותך לתת לכך דוגמא קונקרטית מחייך?
  • מה האלמנטים של השמש, הירח, והאופק שלך? האם יש אלמנט דומיננטי? האם הדומיננטיות שלו מורגשת בחייך?  האם האלמנטים הללו עובדים טוב אחד עם השני? האם יש שניים מתוך השלושה שעובדים טוב יחד? האם יש צורך להביא אותם להרמוניה? האם הקונפליקט או ההרמוניה בינהם מורגשים  בחייך? האם באפשרותך לתת לכך דוגמא קונקרטית מחייך?
  • מה איכות מזלות השמש, הירח והאופק שלך? האם יש איכות דומיננטית? אם כן, האם את הדומיננטיות הזו נחוות בחייך? האם הקונפליקט בין המזלות של אותה איכות מורגש בחייך? האם באפשרותך לתת לכך דוגמאות קונקרטיות מחייך?
  • האם יש מזל מתוך מזלות השמש, הירח והאופק שלך שאין לך חיבור עמו? אילו תכונות של המזל אינן באות לידי ביטוי באישיותך? השמש, הירח והאופק הם אמנם חלק מאד משמעותי באישיותך אבל הם לא עומדים בפני עצמם. הם מושפעים מאד גם ממיקומם בבתים  ומהאספקטים אליהם.
דילוג לתוכן