אספקטים לשמש

שמש ירח
שמש בצמידות לירח

נשים ואנשים שנולדו עם אספקט זה, נולדו בזמן מולד הירח או קרוב אליו. יש זהות בין העולם הפנימי והעולם החיצוני שלהם. זה נובע מהתאמה בין המסרים שהם קיבלו מההורים שלהם. ההורים רצו מהם אותו הדבר, חינכו אותם באותו האופן. יש התאמה בין הצרכים והרצונות שלהם. זה מאד מפשט את החיים. יכולה להיות נטייה לאהוב הרגלים ושגרה.

מסלול נמוך: כל כך סובייקטיביים שאין להם יכולת לשיקוף עצמי. מרוכזים בעצמם. אימפולסיביות רגשית.

מסלול גבוה: אנרגטיים, ממוקדים והחלטיים. אינטואיטיביים ורגישים. פועלים בחיבור אל הלב אבל לא מתוך אימפולסיביות.

שמש במשולש לירח

אספקט זה מעיד על הרמוניה בין העולם הרגשי ובין הפרסונה החיצונית. הרמוניה זו נובעת מהרמוניה בין המסרים שהתקבלו מההורים בילדות.

מסלול נמוך: נטייה לרצות אחרים ולחפש הרמוניה בכל מחיר, גם כשזה לא לטובתן.

מסלול גבוה: פופולריות, חיות בהרמוניה במערכות היחסים שלהן. יש להן ביטחון עצמי והן נהנות מתחושת ביטחון כללית. יש להן אנרגיה טובה וחיוניות גבוהה.

שמש מול הירח

אספקט זה מעיד על ניגודיות בין רצונות וצרכים, וצורך בדיאלוג ומציאת איזון בין השניים. אנשים בעלי אספקט זה הם בעלי אישיות מעניינת ומורכבת, אבל הם גם יכולים לסבול מחוסר בטחון ורגישות גבוהה. הם רואים את כל נקודות המבט בו זמנית ויכולים להתחבר לכולן באותה מידה. יכולה להיות נטייה לעליות וירידות ברמת האנרגיה. סביר להניח שלהורים שלהם היו ציפיות שונות מהם, או שההורים היו שני אינדיבידואלים שונים מאד, או שהיה ניגוד בערכים שההורים רצו להקנות להם. הם אוהבים לעבור טיפולים פסיכולוגיים, ולעבור תהליכים עמוקים של חקר עצמי.

מסלול נמוך: הם מתקשים בקבלת החלטות, וגם כשהם מחליטים הם תמיד תוהים מה היה קורה אם היו בוחרים אחרת. הם נוטים לחפש את האושר מחוץ לעצמם, ולכן נכנסים לקשרים זוגיים בשלב יחסית מוקדם מחייהם כשהם עדיין לא מוכנים או בשלים לזה.

מסלול גבוה: הם מאד אובייקטיביים לגבי עצמם ובכלל. יש להם מודעות עצמית גבוהה, והם יכולים להיות פסיכולוגיים מעולים, כי הם יודעים לקרוא אנשים ולהבין היטב מה מניע אותם. היכולת שלהם לראות את כל נקודות המבט של כל סיטואציה ולשים את עצמם בנעליהם של אחרים הינה נכס אמיתי.

שמש בריבוע לירח

אנשים ונשים עם אספקט זה הן נועזות ושאפתניות. ה סובלות ממאבק פנימי בין מה שהן רוצות למה שהן צריכות. הייתה להם תחושה שלא קיבלו או לא העריכו אותן מספיק בילדותן, וכתוצאה מכך יש להן צורך עז להוכיח את עצמן לעולם. בילדותן היה מתח ומאבק בבית, או בין ההורים או בחוויה של ההורים את החיים. יכול להיות שהן הרגישו לא אהובות ע״י אחד מההורים. יש קונפליקט בין הצורך שלהן לקבל הזנה רגשית ובין הצורך בחופש אישי. זה בא לידי ביטוי במיוחד במחצית הראשונה של החיים. החיים שלהן יכולים להתאפיין בהרבה עימותים אבל יש להן עמידות גבוהה כי הן חוו קונפליקטים רבים ושרדו אותם.

מסלול נמוך: הן מושכות אליהן נסיבות מאתגרות כדי לשחזר את המתח של ילדותן המוקדמת, לעיתים באופן לא מודע.

מסלול גבוה: הן לומדות להוכיח את עצמן בשביל עצמן, ופחות בשביל שאחרים יעריכו אותן. הן מעבדות את המתח של ילדותן ולומדות להימנע מלשחזר אותו.  

שמש מרקורי
שמש בצמידות למרקורי

זהו אספקט מאד נפוץ ולכן אנחנו לא מתייחסים אליו בקריאת מפה.

אפשר לומר שאנשים עם אספקט זה הם חכמים, אינטליגנטיים, בעלי יכולות תקשורת מעולות, חשיבה עצמאית ומקורית. לפעמים מנתחים דברים יותר מדי ולא מאפשרים לדברים להיות. הם מאד אוהבים לדבר ולפעמים קשה להם להקשיב, בזמן שאחרים מדברים הם חושבים על הדבר הבא שהם רוצים להגיד. 

שמש ונוס
שמש בצמידות לונוס

אנשים ונשים עם אספקט זה נותנות חשיבות גבוהה לקשרים החברתיים שלהן. הן אטרקטיביות ובעלות קסם אישי. חשוב להן להיות פופולאריות ואהודות. יש להן עין טובה לאסתטיקה ויופי. הן אוהבות להתלבש יפה, ויש להן משיכה ליוקרה. הן רומנטיות, ויכולות לפעול באופן אימפולסיבי כשזה מגיע לעניינים רומנטיים. מחוברות לצד הנשי שלהן.

מסלול נמוך: יהירות, עצלנות, פאסיביות, סומכות על כוח המשיכה שלהן ומחכות שדברים יבואו אליהן או יקרו להן. נוטות לרצות אחרים. מחפשות הרמוניה ושלום בכל מחיר, גם כשזה לרעתן.

מסלול גבוה: שוחרות שלום ובעלות כישורים דיפלומטיים. יש להן לב רחב והן מקבלות אחרים בקלות.

שמש מאדים
שמש בצמידות למאדים

לנשים ואנשים עם אספקט זה יש נוכחות מרשימה. אי אפשר להתעלם מהם. הם מקרינים אומץ ובטחון עצמי, גם כשהם לא מרגישים בטוחים בעצמם. הם מאד אנרגטיים. הם ניגשים לדברים ישר ולעניין ויודעים לגרום לדברים לקרות. בגלל שגם השמש וגם מאדים הם כוכבים גבריים, אנשים עם אספקט זה הם בעלי צד גברי חזק. הם אוהבים לחזר אחר מושא אהבתם ולכבוש את ליבה, ולעיתים אחרי הכיבוש משתעממים ורוצים לעבור הלאה.

מסלול נמוך: מחפשים מריבות ומגיעים לעימותים בקלות. בריונים. חסרי סבלנות. תחרותיים. מפגינים בטחון מוגזם כדי לחפות על חוסר בטחון פנימי. באהבה, חיים מכיבוש לכיבוש.

מסלול גבוה: אנרגטיים, נלהבים, מנתבים את התחרותיות שלהם למקומות בריאים. אמיצים, לא מפחדים מקונפליקטים אבל גם לא מחפשים אותם. מוצאים את הביטחון העצמי הפנימי שלהם. לומדים להישאר ולמצוא הרמוניה במערכות היחסים שלהם.

שמש במשולש למאדים

אנשים ונשים עם אספקט זה הן אמיצות, יזמיות, ובעלות אנרגיה בלתי נדלית. הן מוכנות להתמודד עם קשיים בהתלהבות ובביטחון. הן תחרותיות, אבל בצורה אסרטיבית ובריאה, לא בצורה אגרסיבית וכוחנית. הן נותנות חשיבות גבוהה להגינות. הן אוהבות את החיים. הן לא לוחמניות וסולדות מאלימות ומחוסר צדק. יש להן יכולת טובה לשלוט בתשוקות, באגרסיות ובאינסטינקטים שלהן.

מסלול נמוך: מאדים מחזק מאד את האגו.

מסלול גבוה: הן בטוחות בעצמן, נלהבות ובעלות כושר סיבולת גבוה, וכל זה כל כך טבעי להן, שהן אפילו לא מודעות לכך שלא כולם כמוהן.

שמש מול או בריבוע למאדים

נשים ואנשים עם אספקט זה לרוב היו מאד אנרגטיים ולוחמניים כבר בילדותם. הם לא יכלו לשבת רגע בשקט ולא ידעו איך לנתב את כל האנרגיה שלהם. יכול להיות שההורים לא אפשרו להם לבטא את האש שלהם, ולכן הרגישו חסומים ומוגבלים. הם לא מפחדים מעימותים כי הם חוו הרבה בחייהם. הם מעדיפים לקום ולעשות, מאשר לדבר על הדברים. יש להם דם חם וטמפרמנט. הם אימפולסיביים ואסרטיביים.

מסלול נמוך: הם יוצרים קונפליקטים ועימותים רבים בחייהם. במזלות הקרדינלים, האספקט הזה בא לידי ביטוי במזג חם וקוצר רוח, במזלות הקבועים האספקט יבוא לידי ביטוי בעקשנות ונוקשות, ובמזלות המשתנים האספקט יביא חוסר שקט, חוסר סבלנות ותסכול.

מסלול גבוה: הם מנתבים את האנרגיות הגבוהות שלהם לקריירה בספורט, פעילות גופנית או משהו תחרותי.

שמש צדק
שמש בצמידות לצדק

אנשים ונשים עם אספקט זה נולדו תחת כוכב המזל. הן שמחות, נלהבות ואופטימיות חסרות תקנה. הן מצפות לטוב ביותר מעצמן, מאחרים ומהעולם. הן חברותיות, בעלות לב רחב, נדיבות, הוגנות ושוחרות צדק. יש תחושה שיש מלאך ששומר עליהן. יש להן הישגים מרשימים והן מורות מעולות. הן לא חסינות מפני נפילות ומצבי רוח. הנפילות שלהן יכולות להיות מאד דרמטיות דווקא בגלל שהן לא רגילות להיות למטה.    

מסלול נמוך: המזל הטוב שלהן מכניס אותן לצרות. הן בטוחות שהכל יסתדר להן ולוקחות סיכונים גדולים מדי. סובלות מנהנתנות יתר, נטייה להגזמה ולהשמנה.

מסלול גבוה: הן משתמשות במזל הטוב שלהן כדי לעזור לאחרים ולהיות בשירות לעולם.

שמש במשולש לצדק

נשים ואנשים עם אספקט זה הם בעלי מזל טוב. הם נדיבים, חברותיים, ומושכים נסיבות מיטיבות. הם אהודים ואהובים, מתקבלים טוב בכל מקום אליו הם פונים אליו, ומקבלים תמיד את העזרה והאינפורמציה שהם צריכים. הם אוהבים לטייל ויש להם משיכה למקומות חדשים ולפגוש אנשים מתרבויות שונות. יש להם אמות מוסר גבוהות. הם  רואים את הטוב בכולם. הם מאמינים בחוק וסדר ולא מקבלים את אלו שלא מכבדים את הכללים. הם יודעים לקיים את מה שהם מבטיחים. מלאי שמחה וקל להצחיק אותם.

מסלול נמוך: יכולים להיות קצת צדקניים

מסלול גבוה: הם לא תחרותיים ולא אגרסיביים ומצליחים להשיג כל מה שהם רוצים בנועם.

שמש מול או בריבוע לצדק

אנשים ונשים עם אספקט זה ידועות בלב הרחב שלהן.

מסלול נמוך: יש להן נטייה לעשות יותר מדי. זה יכול להיות יותר מדי אוכל, יותר מדי אלכוהול, יותר מדי עבודה, יותר מדי פעילות, או שהן מבטיחות יותר ממה שהן יכולות לקיים. יש להן תקופות של אופטימיות ותקופות של דיכאון.

מסלול גבוה: לומדות לא להגזים, להעריך את המשאבים שלהן בצורה נכונה, להתחייב למה שהן יכולות לעמוד בו. הן לומדות לאזן את מצבי הרוח שלהן, או לקבל את ההשתנות. הן לא נכנסות לדיכאון כשהן עצובות, אלא נותנות לעצמן לחוות את העצב.

שמש שבתאי
שמש בצמידות לשבתאי

נשים ואנשים עם אספקט זה נולדו רציניים ואחראים. הם מצחיקים אחרים אבל אין להם חוש הומור. יכול להיות שבילדותם היו נסיבות שלא אפשרו להם לבטא את עצמם ואת הרצונות שלהם באופן חופשי. הם מודעים היטב לכך שלא תמיד קיבלו את מה שרצו. יש להם צורך עז שיכירו בהצלחה שלהם אבל גם מפחדים מהצלחה.

מסלול נמוך: מאד קשים עם עצמם. את מאד סקפטיים ומחושבים, לפעמים יותר מדי.

מסלול גבוה: הם שאפתנים. יש להם סטנדרטים מאד גבוהים אבל הם גם מודעים היטב למגבלות של עצמם ולמגבלות של החיים. הם יודעים איך לפרוח בתוך המגבלות הללו.

שמש במשולש לשבתאי

אנשים ונשים עם אספקט זה הן שאפתניות, חייבות להצטיין ולהצליח בכל מה שהן עושות. הן אוהבות את הכל באיכות גבוהה. קל להן לחיות חיים מאורגנים ומסודרים, לקבל על עצמן אחריות ולהיות אחראיות ומחושבות עם ענייני הכספים שלהן.

מסלול נמוך: קשה להן לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהן מציבות לעצמן, וקשה לאחרים לעמוד בסטנדרטים שלהן.

מסלול גבוה: הן יודעות להאציל סמכויות ולהציב סטנדרטים ריאליים. יש להן סבלנות ומשמעת להשיג את מה שהן רוצות לאט אבל בטוח.

שמש מול או בריבוע לשבתאי

לנשים ואנשים עם אספקט זה יכולה להיות תחושה של קושי במימוש הרצונות שלהם, או שהם לא מקבלים את מה שהם רוצים לעיתים יותר קרובות מאחרים. תחושה של חוסר מזל. התחושה הזו קיימת בעיקר במחצית הראשונה של החיים ולרוב בחלק השני של החיים הם לומדים לעבוד עם האנרגיה הזו. מצד אחד הם מאד רוצים להוכיח את עצמם ולהצליח, ומצד שני, הם מפחדים מהצלחה. הם לוקחים קשה כל כישלון הכי קטן. הם מציבים לעצמם סטנדרטים גבוהים שאף אחד, כולל הם, לא יכול לעמוד בהם.

מסלול נמוך: הם בוחרים נתיבים קשים בכוונה ולפעמים הם שמים לעצמם מקלות בגלגלים. שבתאי מגביל ומצמצם את הרצונות והשאיפות שלהם. הם מבקרים את עצמם ללא הפסק, ובכך מונעים מעצמם ליהנות מהחיים ולהשיג את מה שהם רוצים. הביקורת העצמית והנוקשות שלהם היא המכשול.

מסלול גבוה: הם מתחברים לשאפתנות שלהם אבל לא מתוך פחד ולחץ. הם לומדים לחלום בגדול ולא לתת לשבתאי להגביל את הרצונות והחלומות של עצמם. הם מוצאים את האמונה העמוקה שהם ראויים להצליח, ראויה להיות מאושרים ולחיות חיים טובים, ואז הם יכולים לחיות את החיים שהם רוצים.

שמש יורנוס
שמש בצמידות ליורנוס

אנשים ונשים עם אספקט זה הן יצירתיות, ממציאניות, עתידניות, ומבריקות. הן עצמאיות, כנות, ישירות, ואינטואיטיביות. הן יכולות להיחשב שונות, מיוחדות ואולי אפילו קצת מוזרות. הן לא מקבלות מוסכמות. הן עצמאיות ומרדניות. הן שונאות שגרה, ועובדות הכי טוב כשיש להן הרבה גמישות וחופש אישי. יש להן יושרה פנימית חזקה, והן מעדיפות להיות הבוסיות של עצמן. הן יכולות להיות מאד עקשניות. הן זקוקות לריגושים ושינויים בחייהן. יש להן ראש פתוח אבל הן גם עקשניות ונצמדות לרעיונות הליברלים של עצמן. האישיות שלהן מאד מזוהה עם הייחודיות שלהן. הן לא סובלות שמשווים אותן לאחרות. הן זקוקות להמון מרחב וחופש אישי גם בחייהן האישיים, בזוגיות ובחיי המשפחה שלהן.

מסלול נמוך: מורדות לשם המרד, לא מצליחות להסתדר עם ממסדים. הן מרגישות תחושה חזקה של חוסר שייכות.

מסלול גבוה: הן מורדות במוסכמות אבל לא מרגישות מאוימות מהממסד. הן יודעות למרוד בצורה חכמה שמשיגה תוצאות ולא פוגעת בהן.

שמש במשולש ליורנוס

נשים ואנשים עם אספקט זה הם הומניטריים, מהפכנים, מיוחדים, עתידניים, מקדימים את זמנם, אינטואיטיביים, יצירתיים ומעוררי השראה. הם שונאים ללכת בתלם, ואוהבים ללכת בדרכים חדשות וייחודיות. יחד עם זאת, הם לא מרגישים מאוימים מהכללים והמסגרת. הם מקבלים את כולם כשווים, כנים ללא פשרות, מתחברים לאנשים מכל הסוגים והמינים. יש להם ראש פתוח. הם הוגנים ומאד לא שיפוטיים כלפי אחרים.   

מסלול נמוך: הם כל כך מנסים להיות שונים ומיוחדים ולא לעשות מה שכולם עושים גם כשזה בא לרעתם.

מסלול גבוה: הם נלהבים לחיות את החיים, מושכים אליהם אנשים לא שגרתיים והרפתקאות, והחיים שלהם מאד צבעוניים, מגוונים ומעניינים.

שמש מול או בריבוע יורנוס

אנשים ונשים עם אספקט זה הן אינטואיטיביות, ממציאניות, חקרניות ויצירתיות. הן מאד מזוהות עם הצורך שלהן בחופש אישי. הן בעלות אישיות דינמית שמערערת על מוסכמות חברתיות וממסדים, ועם זאת, עקשניות להיצמד לדרכן שלהן. הן מאד הומניטאריות וזקוקות למידה רבה של חופש בעבודה שלהן. הן לא סובלות שטחיות והעמדות פנים.

מסלול נמוך: הן עקשניות. מאד מאתגר לגרום להן לעשות משהו שלא מתחשק להן, הן רואות בזה איום על החופש שלהן. המקוריות והייחודיות שלהן מכבידה עליהן ,וגורמת להן להרגיש חוסר שייכות תמידי. יש איזו אנרגיה של עצבנות והתגוננות.

מסלול גבוה: הן מנתבות את האנרגיות המאתגרות של האספקט הזה לעשייה יצירתית או הומניטארית.

שמש נפטון
שמש בצמידות לנפטון

נשים ואנשים עם אספקט זה הם רוחניים ואמנותיים. הם מחוברים למימד שהוא מעבר לחיי היומיום. הם מחפשים אחר משמעות עמוקה וגבוהה מהחיים. הם לא מוכנים להיות מוגדרים ע״י האגו שלהם. הם מאד רגישים ואוהבים מוזיקה ואמנות. הם מלאי חמלה וסבלנות לאחרים.

מסלול נמוך: האגו שלהם כל כך חלש שהם לא יודעים לדאוג לעצמם ולצרכים החומריים שלהם. הם חיים בספרות אחרות. דואגים לכולם חוץ מלעצמם. הם חיים באשליה לגבי החיים, והרגישות שלהם כל כך מכבידה עליהם, שהם רוצים לברוח, ובורחים באמצעות סמים, אלכוהול, טלוויזיה, ומשחקי מחשב.

מסלול גבוה: הם קוסמים, אנשי רוח, ויוצרים מעוררי השראה. יש להם חזון וחלומות והם יודעים להגשים את החלומות שלהם במציאות.

שמש במשולש לנפטון

אנשים ונשים עם אספקט זה הן חולמניות, אידאליסטיות, יצירתיות, מלאות חמלה, רגישות ומעוררות השראה. הן רכות, רוחניות, הומניטריות, אוהבות בעלי חיים, אוהבות כל חי, מבינות אחרים, ומשתמשות במוזיקה ככלי ריפוי. זה אספקט שמרכך את הקצוות הקשים של גורמים אחרים במפה, ומוסיף נדבך רוחני עמוק לאישיות. משיכה למטאפיזי והרוחני, אספקט של כותבות, אומניות ומוזיקאיות.

מסלול נמוך: הן סופגות את מצבי הרוח, הרגשות והאנרגיות של הסובבים אותן. הן עלולות להיות פאסיביות, וחסרות אסרטיביות. הן מצפות שכולם יהיו רוחניים כמותן ומתאכזבות כשהן מגלות שאין זה כך. יש להן דמיון מפותח מאד שלעיתים מתערבב בתפיסת המציאות שלהן.

מסלול גבוה: הן יודעות לקחת זמנים של התבודדות ולנקות את עצמן מכל האנרגיות שהן ספגו במהלך היום. יש להן אינטואיציות חזקות ולרוב נכונות.

שמש מול או בריבוע לנפטון

נשים ואנשים עם אספקט זה רוצים להיות משהו מיוחד, לחוות חיים מיוחדים, לחיות חיים לא סטנדרטיים. הם חולמניים ואידיאליסטיים, וקל להם לבטוח באחרים.

מסלול נמוך: נותנים אמון גם באנשים שלא ראויים לכך. מחפשים את עצמם.

מסלול גבוה: לומדים להשתמש בחיבור הרוחני וביצירתיות שלהם כדי למצוא את דרכם ואת המשמעות בחייהם.

שמש פלוטו
שמש בצמידות לפלוטו

אנשים ונשים עם אספקט זה הינן עמוקות, אינטנסיביות ומיניות. הן עוברות תקופות רבות של טרנספורמציה והתחדשות. הן יודעות לקרוא אנשים ומעדיפות לדעת את האמיתות הכואבות ביותר. מחפשות חווית חיים עמוקה ומשמעותית. יש להן הבנה עמוקה של הפסיכולוגיה האנושית.

מסלול נמוך: נטייה לראות דברים בצורה שלילית ולייצר מציאות שתואמת את הנבואות השליליות שלהן. מושכות אל עצמן אתגרים באופן לא מודע, כדי לעבור טרנספורמציות מעצימות.

מסלול גבוה: בעלות עוצמה, לומדות לזהות את הנטייה השלילית שלהן ולרפא את עצמן. הופכות למרפאות, מטפלות ויועצות הן ממוקדות ומכוונות מטרה ובכך משיגות כל מה שהן רוצות בחיים.

שמש במשולש לפלוטו

לנשים ואנשים עם אספקט זה קל למצוא תשוקה בחיים. הם הולכים אחרי הלב, נשארים ממוקדים, ומשיגים את מה שהם רוצים. הם לא מפחדים מכלום, גם לא מהצד האפל של החוויה האנושית.  הם מחפשים גדילה והתפתחות, במיוחד במישור הפסיכולוגי. הם אוהבים את המסתורין. יש להם הרגשה של יעוד בחיים. הם נותנים משמעות עמוקה לדברים שנחשבים רגילים או יום יומיים לאחרים. הם אוהבים סמלים וקוראים בין השורות. יש להם אנרגיה פיזית טובה והגוף שלהם מבריא בקלות. הם לא מפחדים מעבודה קשה. הם שונאים שטחיות מכל סוג שהוא.

מסלול נמוך: יכולים להיות כוחניים בצורה שמאיימת על אחרים. מחפשים שליטה.

מסלול גבוה: אוהבים לעזור לאחרים, גם ברמה הפסיכולוגית וגם ברמה הרוחנית. יש להם תובנות חדות ומעוררות השראה.

שמש מול או בריבוע לפלוטו

לאנשים ונשים עם אספקט זה יכולה להיות נטייה למתח פנימי. לרוב הן חוו בילדות משהו שגרם להן להרגיש שהשטיח נשלף מתחת לרגליים שלהן. ובמהלך חייהן, גם כשהכל הולך כמו שצריך, הן מפחדות שזה יקרה להן שוב. יש להן חיבור חזק אל העבר, אל חפצים, אל אנשים. הן אינטואיטיביות, אינטנסיביות ועמוקות.

מסלול נמוך: קשה להן לקבל את הצד האפל של החיים, של עצמן. יש להן המון פחדים שמניעים אותן. הן מושכות אל עצמן אתגרים, ויוצרות נבואות שמגשימות את עצמן. יש להן חוסר שביעות מתמיד מההישגים ומהיכולת של עצמן. הן מפרשות הכל בצורה שלילית מדי. מנסות לשלוט בהכל סביבם ומפעילות מניפולציות להשיג מה שהן רוצות, כשזה פועל בסופו של דבר לרעתן. הן רוצות פרטיות אבל רוצות להיחשף ומשדרות מסרים מבלבלים.

מסלול גבוה: הן יודעות לקבל את העצמה שלהן ולא לפחד ממנה. הן לומדות לחבק את האפלה הפנימית שלהן. הן הופכות להיות עוצמתיות, מלאות תובנות, ומרפאות.

שמש אופק
שמש בצמידות לאופק

נשים ואנשים עם אספקט זה משאירים רושם חזק על אחרים, נתפסים כחזקים ובטוחים בעצמם. אי אפשר שלא להבחין בהם, והם מאד מודעים לגבי האופן בו אחרים תופסים אותם. הם מעדיפים להוביל מאשר ללכת אחרי מישהו, ומרגישים נח בסיטואציות שמאפשרות להם להיות בראש. הם מאד מזוהים עם הדימוי שהם משדרים החוצה, ומאד חשוב להם להיתפס כמוכשרים בעלי יכולות רבות. יש גם חשיבות אם השמש בבית ראשון או בבית שתיים עשרה. ראו שמש בבתים לפרטים נוספים.

מסלול נמוך: מודעות גבוהה מדי לאיך הם נתפסים בעיני אחרים שגורמת להם לא להיות אותנטיים, או להתעסק באיך דברים נראים מבחוץ, במקום לעשות עבודה פנימית.

מסלול גבוה: מפתחים בטחון עצמי אמיתי שנובע מתוך עבודה פנימית ומודעות עצמית.

שמש במשולש לאופק

אנשים ונשים עם אספקט זה הן חברותיות, נעימות, אהודות, מאד מתאימות להיות דמויות ציבוריות או בעלות תפקידים ציבוריים. יש בהן כנות, ונוחות פנימית שמשתקפת בחוץ. רלוונטי בעיקר אם השמש והאופק לא מאותגרים מאד על ידי כוכבים אחרים.

מסלול נמוך: הן מנצלות את מעמדן והאהדה שהן מקבלות כדי לטפח את האגו.

מסלול גבוה: הן מנצלות את מעמדן והאהדה שהן מקבלות כדי להיות בשירות לאנושות, לעולם, לאחרים.

שמש מול האופק

נשים ואנשים עם אספקט זה מוצאים את עצמם באמצעות מערכות היחסים שלהם. הם במיטבם כשהם בקשר זוגי. לרוב הם נמצאים בקשר זוגי במהלך מרבית חייהם. יש להם יכולת מעולה להיכנס לנעליהם של אחרים ולהבין אחרים, וזה מקנה להם כישורים כמטפלים פסיכולוגים או פסיכותרפיסטים, מגשרים או מנהלי משא ומתן. הם אוהבים לקבל החלטות יחד, ומרגישים שמחים ומאושרים יותר כשיש מישהו לצידם.

מסלול נמוך: נוטים לפתח תלות באחרים, לא מצליחים למצוא את האושר הפנימי שלהם בעצמם.

מסלול גבוה: מוצאים את היכולת לחיות חיים מלאים ומאושרים באופן אינדיבידואליסטי, ונמצאים בקשר מתוך רצון ולא מתוך צורך או תלות.

שמש בריבוע לאופק

אנשים ונשים עם אספקט זה מרגישות לעיתים קרובות שהן לא מובנות, במיוחד בצעירותן. הן נתפסות כסנוביות למרות שהן בכלל לא מתכוונות לכך.

מסלול נמוך: הן מפעילות מגננות כדי לא להיפגע, וזה בא לידי ביטוי כריחוק אליטיסטי.

מסלול גבוה: הן לומדות להיות מודעות להתנהגות המגוננת שלהן ולרכך אותה. הן מצליחות להיות פגיעות וחשופות במידה טובה בקשרים שלהן עם אחרים, וזה עושה פלאים למערכות היחסים שלהן.

דילוג לתוכן