אני שמחה שבחרת ללמוד את שפת הכוכבים עם אסטרו איזי

מה נדרש לפני שמתחילים?

דבר ראשון, תצטרכו את המפה האסטרולוגית שלכם. לפני שאתם מוציאים מפה, אתם צריכים את שעת הלידה המדויקת שלכם.

במידה ונולדת בישראל, ניתן לוודא את שעת הלידה בקלות, כמעט עבור כל גיל, ובמיוחד אם נולדת משנת 1960 ואילך. כל מה שעליך לעשות הוא לשלוח מייל ל info@piba.gov.il, עם שם, מספר תעודת זהות, ובקשה לשעת לידה. ניתן להשיג את שעת הלידה גם טלפונית ב 3450 *רק שיש לקחת בחשבון זמן המתנה ממושך.

במידה ונולדת בארה״ב, שעת הלידה מופיעה לרוב בתעודת הלידה שלך, בהתאם למדינה בה נולדת.

במידה ונולדת במקום אחר ואין לך שעת לידה מדויקת, אבל יש לך שעת לידה משוערת או טווח לידה שנמסרו לך מאמך, אני מציעה להוציא מפות לידה לשלוש נקודות בטווח הזמן המשוער – מפה לנקודת ההתחלה, מפה לנקודת הסיום, ומפה לנקודת האמצע. לעיתים ההבדלים הם לא משמעותיים, ולעיתים כן. במהלך הלימוד תהיה באפשרותך לראות אילו מהמפות הכי מתאימה לך.

אם אין לך שום מושג לגבי שעת הלידה שלך, אפשר להוציא מפת לידה ללא שעה. במקרה זה האופק והבתים לא ידועים. אפשר עדיין ללמוד הרבה מהמפה אבל משמעותית פחות ממפה עם שעת לידה. יש אסטרולוגיות שיודעות לשחזר את שעת הלידה שלך ואני יכולה להמליץ לך על קולגה שלי שעושה שחזור שעת לידה.

ברגע שיש לכם את שעת הלידה, אתם מוכנים להוציא מפה. אני ממליצה להוציא את המפה באתר בו אני משתמשת astro.com. זהו אתר חינמי עד ל 100 מפות. תצטרכו לפתוח בו חשבון ואז להוציא את המפה.

לפני שאתם מתחילים את הלימוד באסטרו איזי, חשוב שתכירו את חומר הרקע שנמצא באתר תחת מידע אסטרולוגי. זהו חומר חיוני ובסיסי שישרת אתכם בתהליך הלימוד שלכם.

איך ללמוד את הקורס?

הקורס מחולק לארבעה מודולים. למעשה, הוא מחולק בדיוק באופן שבו אני בונה קריאה אסטרולוגית.

עברו על המודולים לפי הסדר, יש לו חשיבות:

  1. מודול בסיס
  2. מודול בתים
  3. מודול אספקטים
  4. מודול התפתחות

בעמוד הראשי של כל מודול יש הסבר על העקרונות המנחים לעבודה עם המודול. לאחר שקראתם את ההסבר, גשו לרשימת השאלות המופיעה בעמוד. היא תעזור לכם לעבד את החומר, ולהבין איך ליישם אותנו בחייכם.

שיהיה לימוד מהנה ומעשיר

באהבה,

יעל

כאן נלמד על אישיות הגרעין שלנו, הכוללת את השמש, הירח והאופק. מה הם מבטאים באישיות שלנו, ואיך הם מגדירים את החוזקות והאתגרים שלנו.

כאן נלמד על הבתים של השמש והירח, ועל בתים דומיננטים נוספים במפת הלידה שלנו. הבתים הם מאד אישיים ומהווים חלק מהותי מההבנה שלנו את עצמינו.

כאן נלמד על אופן בו היחסים בין הפלנטות משפיעים על האישיות שלנו. נתמקד באספקטים לשמש ולירח, שהם המתהותיים ביותר ונדבר גם על צמידויות לאופק. 

Astrological Evolution

כאן נלמד על שיעור החיים שלנו דרך מיקומי של שבתאי במזלות ובבתים, על מסלול ההתפתחות שלנו באמצעות ראש הדרקון, ועל היעוד המקצועי שלנו, דרך רום השמיים. 

דילוג לתוכן