למה דברים לא תמיד צריכים להיות מדהימים

יוני 22, 2024

כמו בכל שבת בבוקר, התלבטנו איפה לטייל. היה קצת לחץ בגלל שהוזמנו ליום הולדת של חברה של עדן אחר הצהריים. אדם הציע נהר או הר, ועדן ואני בחרנו בנהר.

הדרך היתה פקוקה והנסיעה ארכה זמן רב מהצפוי. באזור החניה היה ריח של קקי של סוסים שגרם לנו להבין שכבר עשינו את הטיול הזה פעם ולא אהבנו אותו כי המסלול הוא שביל סוסים שמכוסה בקקי של סוסים. מאוכזבים, החלטנו לקחת שביל נוסף בקרבת מקום. הכניסה הייתה כל כך מוצלת שהיה חשוך וקצת מפחיד. קורי עכביש כיסו את פניי בכל צעד שעשיתי, מה שגרם לי לתהות למה אף אחד לא עשה את הדרך הזו כל כך הרבה זמן. עדן מחה ואמר שהוא לא אוהב את הדרך ורוצה ללכת הביתה. בדרך כלל, הוא אוהב את הטיולים שלנו. הרתיעה שלו גרמה לי לחשוב שמשהו לא בסדר במקום הזה. לא היה לנו מושג לאן השביל הזה מוביל ואם יהיה משהו ששווה לראות. אבל לא היה לנו זמן למצוא דרך חדשה, אז החלטנו להמשיך, לפחות עוד קצת.

הרגשתי את התחושה המבאסת הזו של להיות במקום לא מדהים. איפשהו, היה מקום טוב יותר שבו יכולנו ליהנות מהטיול שלנו הרבה יותר. זו התחושה המבאסת הזו שכולם חוגגים במסיבה איפשהו, ואת לא מוזמנת.

זה גרם לי לחשוב על כמה סרטונים שצפיתי בהם על הירח המלא במזל גדי שחל ביום שישי. כולם הבטיחו שהירח המלא הזה הוא שער, פתח, הזדמנות מדהימה לטרנספורמציה מטורפת. חשבתי איך כל זה נשמע מוכר מדי. עבור חלק מהאסטרולוגים, כל ליקוי חמה, ירח מלא, מולד ירח וכהנה הוא אירוע גרנדיוזי שיכול לשנות את חיינו. זו גישה שמושכת קהל. הגישה שלי לראות אירועים קוסמיים כהזדמנויות לעבודה עצמית היא לא ממש סקסית. התחלתי לתהות למה אנחנו צריכות שכל אירוע קוסמי יהיה שער אקסטטי אורגזמי. למה אנחנו כל הזמן צריכות שהחיים יהיו מדהימים וטרנספורמטיביים?

"אולי זה לא כל כך נורא שהשביל הזה לא מדהים", חשבתי. "לפעמים זה טוב שהדברים פשוט בסדר, ארציים ורגילים." עם נקודת מבט חדשה זו, הסתכלתי סביבי ושמתי לב ליופי שהקיף אותי. היינו לבד ביער שופע ומוצל היטב. הטמפרטורה הייתה מושלמת; הריחות היו רעננים ומתוקים, ופטריות קטנות וחמודות נפרסו לאורך הדרך.

זה הזכיר לי שיחה נוספת שניהלתי השבוע עם חבר שעובר תקופה קשה. למרות שהוא מאותגר, הוא יודע שהאתגר הזה יביא אותו למקום טוב יותר. הוא מבין שהדבר הכי חשוב עבורו כרגע הוא ללמוד להישאר עם הקושי של המצב שלו.

מזל סרטן הוא מזל שמלמד אותנו על הרגשות שלנו. המסלול הנמוך של מזל סרטן הוא תגובה רגשית לכל מה שקורה לנו. המסלול הגבוה של מזל סרטן הוא להישאר עם הרגשות שלנו ולתת להם להיות מבלי לברוח או לנסות להקהות אותם, לשנות אותם או לתקן אותם. זה נשמע פשוט, אבל זה אחד הדברים הקשים ביותר לעשות.

אנו זקוקות לשערי טרנספורמציה מדהימים כדי לברוח מהאיכסה של רגשותינו היומיומיים. זה נותן לנו תקווה שהאירוע הקוסמי הבא ייקח סוף סוף את הכאב והרגשות המבאסים שלנו ושנוכל לנרקוד עם כולם במסיבה הדמיונית שהמצאנו. הרבה יותר קשה להישאר עם רגשות קשים ולקבל אותם כחלק בלתי נפרד מהמצב האנושי שלנו.

אני רואה איך הגישה שלי לא מרגשת כמו ההבטחה לאקסטזה טרנספורמטיבית. ובכל זאת, האמת היא שההבטחות הגדולות הללו משאירות אותנו מתוסכלות יותר כשהן לא מתממשות. ואז, אנחנו חושבות שהירח המלא האיר את כולם, ואנחנו נשארנו מאחור. זה פחות מושך להגיד לך שאירועים קוסמיים הם הזדמנויות לעשות שלום עם הרגשות המבאסים שלך, אבל אנשים שעובדים איתי כבר שנים חוזרים כל הזמן כי הם יודעים שהגישה שלי עובדת.

כשהתחלתי ליהנות מהטיול שלנו ולהעריך את הדרך שלנו, הבחנתי בצלילים שעלו מהנהר סמוך. הלכנו לעברו עד שהגענו לנחל רחב, פתוח, רגוע ומרענן. מאוחר יותר מצאנו גשר מתנדנד ומגניב שנמתח מעליו. הטיול הזה בסופו של דבר היה מדהים, ואני חושבת שהיה לזה קשר לנכונות שלי ליהנות ממנו, גם אם הוא לא.

השבוע הזה של עונת מזל סרטן, שימי לב במיוחד לרגשות המבאסים שלך ולנטייה שלך לברוח מהם. האם את יכולה להישאר איתם ולתת להם להיות? אשמח לדעת מה את מרגישה וחושבת לגבי זה, אם הצלחת לעשות את זה ומה היה האפקט של זה עליך.

מאחלת לך שבוע נפלא, שיחזרו החטופים הביתה במהרה בשלום ושהמלחמה תסתיים,

באהבה,

יעל

במהלך חודש יולי, אלמד לצד המורה שלי, דברה סילברמן, מהאסטרולוגיות המובילות בעולם, סדנה בת ארבעה מפגשים. הסדנה מיועדת לעזור לך למצוא את היעוד שלך, לכוונן את עצמך למימוש יותר עמוק של היעוד שלך במה שאת עושה, ולאפשר לך לעזור לאחרים למצוא את היעוד שלהם. 

אפשר להירשם ב $100 הנחה עד יום ראשון בצהריים שעון קליפורניה! 

פרטים והרשמה כאן. 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אלמנט דומיננטי: מים.

אספקטים עיקריים: שמש בצמידות לונוס ובריבוע לנפטון.

פרטים:

  • יום ראשון, 23 ביוני, שמש, ונוס, ומרקורי בסרטן. ירח במזל גדיֿ נכנס למזל דלי. מאדים במזל שור.
  • יום שני, 24 ביוני, ירח נכנס למזל דלי.
  • יום רביעי, 26 ביוני, ירח נכנס למזל דגים.
  • יום שישי, 28 ביוני, ירח נכנס למזל טלה.
דילוג לתוכן