אנחנו אף פעם לא נרפאות לגמרי וזה למעשה דבר טוב

יוני 15, 2024

לפני שאתחיל, אני רוצה לוודא שאת יודעת על הוובינר החינמי שאני מלמדת עם המורה שלי, דברה סילברמן, ב-21 ביוני בשעה 6 בערב שעון ישראל. דברה ואני נעזור לך לגלות את פצע הילדות שמשחק תפקיד באבולוציה שלך לקראת מימוש היעוד שלך.

זה הזמן המושלם לדבר על פצעי ילדות כי השבוע, אנחנו עוברות מהעולם האינטלקטואלי של מזל תאומים לעולם הרגשי העמוק של מזל סרטן. מזל סרטן מדבר על ילדות, אמהות, הזנה, עיבוד רגשי, קשר עם האימהות שלנו וחיבור לכאב של החוויה האנושית.

פצע הילדות שלי הוא שלא הייתי הילדה הכי אהובה בבית שלי. אהבה ניתנה באופן טבעי יותר לאחי הצעיר. למרות שאמא שלי רצתה אותי ואהבה אותי בתור בתה, היא לא אהבה את האישיות שלי. היא אמרה לי כמה פעמים שכנראה החליפו אותי בלידה כי היא לא הבינה איך אני כל כך שונה ממנה. אבי היה עסוק מדי בקריירה שלו ולעתים רחוקות שם לב אליי.

גם היום, כשאני עומדת לחגוג את יום הולדתי ה-51, הפצע הזה עדיין חלק מחיי. היום אני יותר מודעת אליו. הצלחתי לרפא אותו במידה מסוימת, אבל אני גם רואה איך הוא טבוע בי היטב ומשחק תפקיד משמעותי בפסיכולוגיה ובקשרים שלי.

כשהייתי רווקה, נמשכתי לאנשים שלא אהבו אותי, כמו שילדים נמשכים למתוק. גם אם היה סיכוי שהגברים האלו יאהבו אותי, התחברתי אליהם מתוך אמונה נחרצת שהם לא יאהבו אותי, וההזדמנות לאהבה נכבתה עוד לפני שנדלקה. דרך הרבה עבודה עצמית קשה, למדתי שעבורי, ההרגשה שאני לא אהובה היא אזור נוחות, וזו הסיבה שהכנסתי את עצמי באופן מתמשך ולא מודע למצבים שגרמו לי להרגיש לא אהובה.

קשה להודות שגם אחרי כמעט עשר שנות נישואים עם גבר נאמן, מחויב, אכפתי ואוהב, אני עדיין לא סומכת עליו לגמרי. חלק ממני תמיד דואג שיום אחד הוא יתעורר ויבין שאני לא מי שהוא חשב שאני ויחליט לעזוב אותי. הפחדים האלה מחזיקים אותי באזור הנוחות שלי. לקבל את זה שהאיש שלי באמת אוהב אותי זה לא משהו שלמדתי לעשות. לקבל אהבה זה לא בגנים שלי.

לאחרונה למדתי שהפצע הזה לא רק משפיע על חיי האהבה שלי אלא גם משחק תפקיד בהגשמת הקריירה שלי. בילדותי יצרתי באופן לא מודע משוואה שאם ההורים שלי לא אהבו אותי, אני לא ראויה לאהבה. להרגיש לא ראויה לאהבה פירושו לא להיות ראויה להצלחה או לחיות את החלום שלי. בכל פעם שקורה משהו מדהים, כמו למשל כשמוניתי לאחרונה כמסמיכה של תוכנית 4Eשל דברה סילברמן, אני הולכת על ביציים כדי להבטיח שהשטיח לא יישמט מתחתי לרגליי.

אישה מדהימה שפגשתי השבוע אמרה שהיא רוצה לעזור לאחרים אבל לא חושבת שהיא יכולה כי היא עדיין לא נרפאה.

אין נקודת זמן בחיים בה אנחנו נרפאות לגמרי. ריפוי הוא תהליך מתמשך. אנו מרפאות פצע אחד כדי שנוכל להעמיק. חלק מהפצעים לא ירפאו במלואם. צמיחה עצמית פירושה להגביר מודעות לפצעים שלנו ולתפקיד שהם ממלאים בחיינו כדי שנוכל לעשות בחירות טובות יותר. אני עדיין פצועה, אבל הפצע שלי כבר לא כל כך מפעיל אותי. אני לא נותנת לו למנוע ממני לשמור על נישואים בריאים או לקחת משרות שהן הגשמת חלום.

אני פוגשת אנשים רבים עם פצעים דומים ומתאהבת בהם בדיוק על מי שהם. זה עוזר לי לאהוב את הפצע שלי. דבר נוסף שעוזר לי לטפח חמלה עצמית הוא ההבנה שלפצע שלי יש חלק מהותי באבולוציה שלי לקראת הגשמת הקריירה שלי. ההרגשה שלא הייתי אהובה מניעה אותי לעשות את ההכי טוב שלי כדי להיות אהובה בקריירה שלי. אני אדבר על זה בוובינר החינמי ביום שישי הבא, שהוא במקרה גם היום של הירח המלא במזל גדי.

השמש תהיה בסרטן, ותבקש מאיתנו להתחבר לרגשות שלנו, לילדות, לחיי הבית, ולמשפחת המוצא שלנו.

הירח יהיה במזל גדי, ויבקש מאיתנו למצוא רווחה רגשית בקריירה שלנו, בפרסונה הציבוריות שלנו ובאופן שבו אנו חולקות את המתנות שלנו עם העולם.

הירח המלא במזל גדי מתייחס לתפקידם של פצעי הילדות שלנו בהגשמה המקצועית שלנו. הירח המלא מבקש מאתנו למצוא איזון בין הרגישות שלנו והמשמעת שלנו ובין חיי הבית שלנו וחיי הקריירה שלנו. סרטן וגדי הם מזלות קרדינליים; הם בליבת ההוויה שלנו. קשה להרגיש מרוצה לגמרי כשהכוחות האלו לא מאוזנים.

בירח המלא הקרוב במזל גדי, הקדישי זמן להתבוננות בפצע הילדות שלך ובתפקיד שלו בחייך. האם הפצע הזה עומד בינך ובין מערכת יחסים טובה או ההצלחה שאת שואפת אליה? או האם הפצע שלך עוזר לך להגיע לאן שאת רוצה? אני אשמח לשמוע ממך!

ואם את רוצה לצלול לעומק וללמוד עוד על הנושא, אל תשכחי להירשם לוובינר החינמי של דברה ושלי כאן.

מאחלת לך שבוע נפלא ושיחזרו כולם הביתה עכשיו,

באהבה,

יעל

העצימי את עצמך עם כיתת אמן אקסקלוסיבית בחינם ב-21 ביוני בשעה 6 בערב שעון ישראל

הצטרפו לאסטרולוגית והפסיכותרפיסטית הידועה בעולם דברה סילברמן, יחד עם האסטרולוגית המוסמכת יעל טי.וו, לחקירה טרנספורמטיבית של העצמי והמשפחה דרך עדשת האסטרולוגיה.

שרייני מקום בחינם כאן

האם ידעת שלפצעי הילדות שלך יש השפעה על היעודה המקצועי שלך?  צפי בוידאו ללמוד עוד. 

לצפיה בוידאו. 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אירועי השבוע: שמש, מרקורי וונוס עוברים מתאומים לסרטן. ירח מלא במזל גדי.

אספקטים עיקריים השבוע: ונוס בצמידות לשמש. שמש בריבוע לנפטון. שבתאי בריבוע לשמש עד 19 ביוני.

אלמנטים חזקים: מעבר חזק מאוויר למים.

פרטים:

  • יום ראשון, 16 ביוני – שמש, מרקורי, ונוס וצדק במזל תאומים. ירח במזל מאזניים. מאדים במזל שור.
  • יום שני, 17 ביוני, ירח נכנס למזל עקרב. מרקורי וונוס נכנסים למזל סרטן.
  • יום רביעי, 19 ביוני, ירח נכנס למזל קשת.
  • יום חמישי, 20 ביוני, שמש נכנסת למזל סרטן
  • יום שישי, 21 ביוני, ירח נכנס למזל גדי. ירח מלא במזל גדי.

 

דילוג לתוכן