שמש ופלוטו במזל דלי – האם אני יכולה לפתח סקרנות לגבי הכאב, הפצעים הרגשיים והטראומה שלי?

ינואר 27, 2024

בשבוע שעבר, פלוטו בצמידות לשמש במזל דלי החזירו אותי לתרגול המדיטציה היומי שלי. כשאת חווה את הסיוטים הנוראיים ביותר, אין דרך אחרת מלבד להשיג את הבהירות המנטלית הגבוהה ביותר, ולהתמודד עם המצב.

כמה ימים לתוך תרגול המדיטציה היומי שלי, חלמתי שאני גולשת על גלים אדירים. הגלים היו עצומים, אבל הם לא הפחידו אותי בכלל. נהניתי מכל רגע בחלום והתעוררתי מועצמת. החלום הזה אישר שאני בדרך הנכונה.

מים בעולם החלומות, כמו באסטרולוגיה, מייצגים את העולם הרגשי שלנו. כאשר אנו מפתחות מיומנויות רגשיות בריאות, זה כמו ללמוד לגלוש על הגלים הרגשיים שלנו. במקום לתת להם להפחיד אותנו או להטביע אותנו, אנחנו נהנות ומגיעות לשיאים התפתחותיים חדשים.

בשבוע שעבר, הבטחתי לדבר על פלוטו במזל דלי, אבל לפני כן, בואו נראה מה קרה כשפלוטו היה במזל גדי. פלוטו נכנס למזל גדי בשנת 2008. הוא החל לעבור למזל דלי בשנה שעברה, ולבסוף יעזוב את מזל גדי בנובמבר 2024, למשך כ-248 שנים.

פלוטו הוא כוכב הטרנספורמציה והריפוי העמוק.

במהלך שנותיו של פלוטו במזל גדי, רבות מאיתנו חוו שינוי באופן שבו אנו עובדות ומרוויחות כסף. היכולת לעבוד מהבית הרחיבה את הזדמנויות העבודה שלנו. המדיה החברתית אפשרה לנו להרוויח כסף באמצעות מה שאנחנו אוהבות לעשות.

כשפלוטו נכנס למזל דלי, אנו יכולות לצפות לשינוי באופן שבו אנו חוות טכנולוגיה ומדע, ובאופן שבו אנו מתנהלות בקהילות שלנו. השתייכות לקהילות תהפוך למשמעותית יותר בחיינו.

פלוטו שולט במזל עקרב העומד בקונפליקט עם מזל דלי. במהלך 19 השנים הבאות של פלוטו במזל דלי, נצטרך ללמוד לשלב בין שני הכוחות הללו. בפוסט הזה אסביר איך אנחנו אמורות לעשות את זה.

פלוטו מבקש מאיתנו להיכנס לעמקם של הכאב והפחד שכולנו חוות כבנות אדם. מזל דלי הוא מזל מאוד אופטימי, הומניטרי, מתקדם, אינטלקטואלי וחקרן. הוא לא אוהב להתחבר לכאב, במיוחד לא כזה שמושרש עמוק, כמו כאב של פצעי ילדות וטראומה.

המסלול הנמוך של מזל דלי היא ניתוק רגשי. זו בחירה להישאר בשמחה ובאופטימיות בכל מחיר, תוך בריחה מהתמודדות עם כאב. הטקטיקה הזו יכולה לעבוד למשך זמן מוגבל. בסופו של דבר, מכיוון שכאב הוא חלק מהחוויה האנושית, איננו יכולות להימנע ממנו לנצח. אם לא ניתן לעצמנו להתחבר לכאב שלנו, לפצעים הרגשיים ולטראומה שלנו, נאפשר להם לשלוט בנו דרך התת מודע שלנו. הם ינהלו אותנו וימצאו דרכים אחרות לבטא את עצמם כמו למשל דרך דיכאון או מחלה פיזית.

פלוטו במזל דלי קורא לנו ללכת בדרך הגבוהה של מזל דלי, שהיא הנכונות לגעת בכאב, בפצעים רגשיים ובטראומה באמצעות סקרנות. תמיד לימדו אותנו שהסקרנות הרגה את החתול, אבל אנחנו לא חתולות

להיות סקרניות לגבי הכאב שלנו אומר שכאשר מתעוררת חוויה או תחושה לא נוחה, אנחנו לא בורחות ממנה אל המחשבות שלנו, ואנחנו לא מנסות להתמקד בנשימה שלנו ולנשום בשלווה. במקום זאת, אנו חוקרות את התחושה וכיצד הוא מתבטאת בגופנו. אנחנו לובשים את החלוקים הלבנים שלנו ונכנסות למעבדת החקר העצמי שלנו. אנחנו פותחות את מחברת המדע הדמיונית שלנו, ומתחילות לשאול שאלות ולחפש תשובות. מה זה אומר לחוות כאב? היכן הכאב מורגש? איך הוא מרגיש?

אנחנו מתחברות אל הכאב יותר ויותר, כמו שפלוטו מבקש מאיתנו לעשות, אבל אנחנו עושות זאת בסקרנות חקרנית ובשמחה של מזל דלי. כשאנחנו מקבלות את התשובות שלנו, ואחרי שהרשינו לעצמנו באמת להרגיש את הכאב שלנו, אנחנו יכולות לשאול את עצמנו, מה אני יכולה ללמוד מזה? איך אוכל להשתמש בידע שלי כדי לעזור לאחרים?

אני זוכרת למשל, פעם אחת שבה חגגתי הישג משמעותי בקריירה שלי והרגשתי תחושת אושר והכרת תודה עמוקה. עצמתי את העיניים ובדקתי איך האושר הזה בא לידי ביטוי פיזי. נדהמתי לגלות שמבחינות רבות האושר הרגיש בדיוק כמו הכאב העמוק ביותר שלי. הרגשתי את אותו לחץ סביב צ'אקרת הלב שלי ואת אותו גוש בגרון.

עבור פלוטו, שום רגש אינו שלילי. כל הרגשות הם המורים שלנו, כולל קנאה, תסכול, כעס ושנאה. מזל דלי אוהב לראות דברים מנקודת מבט אידיאלית ומוארת, ולכן הוא נוטה לברוח מרגשות שליליים כשכאלו. פלוטו במזל דלי נמצא כאן כדי ללמד אותנו שכל הרגשות תקפים, ושאם ניקח את הדרך הגבוהה של מזל דלי, ונתחבר לרגשות שלנו באמצעות סקרנות, כל הרגשות שלנו, גם אלו שאנחנו הכי לא אוהבות, הופכים לבעלי בריתנו הטובים ביותר.

במהלך עונת מזל דלי זו, זה זמן מצוין לפתח את הסקרנות שלנו סביב הכאב, הפצעים הרגשיים והטראומה שלנו. האם את יכולה לעשות את זה? אם לא, מה מעכב אותך? מה לא עובד? אשמח לדעת ולעזור לך, כדי שכולנו נוכל לגלוש יחד על גלי העולם הרגשי שלנו.

שולחת הרבה אהבה ותפילה להשבת החטופים ולסיום המלחמה במהרה,

יעל

המלצות השבוע:

אני כל כך גאה להיות אחד המנטוריות בבית הספר לאסטרולוגיה יישומית של דברה סילברמן. בתוכנית הלימוד היחודית שלנו, תלמדי כיצד ליישם אסטרולוגיה בחייך. זה יעזור לך לחיות את החיים שתמיד רצית. חיים של רווחה, הגשמה, חיוניות והתרגשות. סמסטר האביב שלנו מתחיל בפברואר הקרוב וההרשמה פתוחה לעוד 5 ימים בלבד! אל תחמיצי את ההזדמנות שלך להיות חלק מתנועת עידן הדלי ולשנות את חייך. אל תהססי לפנות אלי אם יש לך שאלות. 

התחילי את המסע שלך אל עבר החיים שאת רוצה כאן.

הירח המתקדם שלי עזב לאחרונה את הבית הרביעי ועבר לבית החמישי. זה אומר שאני יוצאת החוצה אל העולם! בשבוע שעבר התחלתי את סדרת מפגשי הלייב השבועיים שלי באינסטגרם. מדי שבוע ביום שלישי בסביבות השעה 10:00 בבוקר EST, אני אעלה לשידור ואדבר על הנושא האסטרולוגי של השבוע, וכיצד לצמוח ולהתפתח באמצעותו. אם את עדיין לא במועדון האינסטגרם שלי, זה הזמן להצטרף! הלייב האחרון היה על פלוטו בצמידות לשמש ורבים מצאו אותו מאוד רלוונטי ומועיל. אני מקווה שגם את!

התחברי איתי כאן כדי לצפות בלייבים אסטרולוגיים שבועיים באינסטגרם. 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אספקטים השבוע: צדק בריבוע לשמש. פלוטו בצמידות לפלוטו עד יום שני, 29 בינואר. יורנוס בריבוע לשמש מיום שני, 29 בינואר.

אלמנט דומיננטי: אדמה.

אלמנט חסר: אש.

פרטים:

  • יום ראשון, 28 בינואר 2024, שמש בצמידות לפלוטו במזל דלי, ירח במזל בתולה, מרקורי, ונוס ומאדים במזל גדי.
  • יום שלישי, 30 בינואר, ירח נכנס למזל מאזניים.
  • יום חמישי, 1 בפברואר, ירח נכנס למזל עקרב.
דילוג לתוכן