שמש באריה וונוס בנסיגה – איך לטפח ערך עצמי וביטחון עצמי בלתי ניתנים לערעור

יולי 22, 2023

איך היה השבוע שלך? לי היה שבוע קשה במיוחד וזה לא רק בגלל ממשלת הזוועות ומעשיה האיומים.

זה התחיל בפודקאסטרית מקסימה שאירחה אותי בתוכנית שלה. המפגש שלנו היה אמור לעלות לאוויר בשבוע שעבר אבל לא עלה עדיין ואין לי מושג למה. זה המשיך עם מריבה איומה עם האיש שלי, בה שנינו צרחנו את נשמתנו. למחרת, בטיפול הזוגי שלנו, הרגשתי שהמטפלת שלנו בכלל לא מבינה אותי ויצאתי מהמפגש בתחושת דיכאון.

עבר הרבה זמן מאז שהרגשתי כל כך בדאון. בזמן שהרשיתי לעצמי להרגיש את הכובד, העצבות, התסכול והכאב שלי, גם הזכרתי לעצמי שיש מטרה לכל חוויה שאני עוברת. שאלתי את עצמי, מה האתגרים האלו מנסים ללמד אותי? איך אני אמורה לצמוח דרכם?

התשובה הייתה פשוטה מאוד ובאורח לא מפתיע קשורה לנושא השבוע. השבוע נדרשתי לעבוד על הביטחון העצמי והערך העצמי שלי.

זה התבהר לי במיוחד כשפגשתי חברה חדשה לארוחת ערב. עד היום, היא הכירה את הצד המאד בטוח שלי. זו הייתה הפעם הראשונה שהרשיתי לעצמי להיות פגיעה ולהראות לה את הפחדים וחוסר הביטחון שלי. אני חייבת להודות שלא הרגשתי בטוחה שהיא תמצא אותי ראויה לחברותה אחרי שהיא תראה את הצדדים האלו שלי.

מזל אריה הוא מזל של ביטחון עצמי.

במסלול הגבוה, אריה היא מנהיגה כריזמטית, יצירתית ואוהבת ליהנות. היא אוהבת את אור הזרקורים ואת הבמה, רוצה להיות במרכז תשומת הלב, והיא מרגישה נהדר עם זה. הדרך הנמוכה של מזל אריה היא לרצות להיות מנהיגה באור הזרקורים, אבל להתבייש בכך שהיא רוצה את זה, או להרגיש שהיא לא ראויה לקבל את זה. ביטוי נוסף הוא אגוצנטריות ונרקיסיזם.

אריה נשלט על ידי השמש, הקשורה לצ'אקרת מקלעת השמש, הצ'אקרה של ביטחון עצמי והערכה עצמית. מזל אריה כאן כדי ללמד אותנו לבנות את הביטחון שלנו. השמש זורחת על כל המקומות בהן אנחנו מרגישות שאנחנו לא מסוגלות, לא יכולות. היא מדגישה את חוסר הביטחון שלנו כדי שתוכל למלא את החוסר בקרניה המזינות.

לאחרונה הרגשתי כמו זרע ששתול עמוק באדמה. אני אוספת את כל האנרגיות שלי במטרה לנבוט ולהגיע לאור השמש ולאוויר הצח מעל הקרקע. זהו מקום חזק מאד להיות בו. אבל הזרע צריך ביטחון שהוא יכול להגיע לאן שהוא רוצה. אחרת, אין לו מוטיבציה לעשות את העבודה הקשה הנדרשת כדי לפרוץ את שכבות האדמה המכסות אותו.

ונוס נכנסה לנסיגה היום, שבת, 22 ביולי ותצא ממנה ב 3 בספטמבר.

ונוס עוסקת בערך עצמי, שהוא הרובד העמוק של ביטחון עצמי. ערך עצמי הוא מה שאנו מרגישות מול עצמנו בפנים, בעוד שביטחון עצמי הוא הדרך שבה אנו מבטאות את הערך העצמי שלנו בעולם.

אנשים רבים שנראים בטוחים בעצמם אינם בעלי ערך עצמי מבוסס. הביטחון שהם מקרינים גוזל אנרגיה רבה, כי הם משתמשים בה כדי להסתיר את חוסר הביטחון שלהם. אנשים בעלי ערך עצמי בריא בטוחים בעצמם באופן טבעי וללא מאמץ. הם לא מפחדים להודות בחוסר הביטחון שלהם.

כאשר ונוס בנסיגה במזל אריה, אנו נקראות להתמודד עם כל מה שגורם לנו להרגיש לא ראויות לזרוח, להצליח, להיות מוערכות ואהובות.

אני מאוד מאמינה שהערך העצמי שלנו מושרש עמוק בילדותנו. אם הרגשנו אהובות, מוערכות ומסוגלות כילדות, הערך העצמי טבוע בנו לנצח. למרבה הצער, רובנו לא קיבלנו את מה שהיינו צריכות כדי להרגיש ערך עצמי. אבל גם לזה יש מטרה. זה אומר שבאנו לכאן כדי לטפח את הערך העצמי והביטחון העצמי שלנו על ידי עבודה קשה, כדי שנהיה כל כך טובות בזה, והערך העצמי והביטחון העצמי שלנו לא יהיו ניתנים לערעור.

כשהעולם אינו פועל כפי שאנחנו רוצות, כשאנחנו מתמודדות עם עימותים רבים, או כשאנחנו מרגישות לא אהובות ולא מובנות, אנו נוטות לאבד את הביטחון והערך העצמי שלנו.

במשך כמה ימים בשבוע האחרון, איבדתי את החשק ליצור, לכתוב ולהתרכז בהשגת המטרות שלי. הכל הרגיש חסר טעם, כי מי אני שאזהר? אם האיש שלי והמטפלת שלי לא מצליחים להבין אותי, איך אני יכולה לכתוב ספר ולהיות מובנת על ידי אנשים שאפילו לא מכירים אותי?

ואז הזכרתי לעצמי שזו רק דרך אחת להסתכל על זה. כשדיברתי עם האיש שלי, הבנו שההתנהגות שלו נבעה מפחדים שלו ומהקושי שלו לבטוח. זה לא היה מחוסר הערכה או אהבה אליי. לגבי המטפלת שלנו, הבנו שהיא פשוט לא המטפלת המתאימה לנו. יכולתי לראות שהערך העצמי שלי אינו פחות ממה שתפסתי אותו בשבוע שעבר, שאני רק עוברת אתגר.

כל הלחץ הזה היה שם כדי לחזק אותי, לגבש את הערך העצמי והביטחון העצמי שלי, לגרום לפחם שלי להפוך ליהלום בלתי שביר.

הצעות לתרגול עם האנרגיות האסטרולוגיות של השבוע:

  • כתבי על הערך העצמי שלך. האם את מרגישה ראויה לאהבה, להצלחה, להגשמת החלומות שלך?
  • כתבי על הביטחון העצמי שלך. האם את מרגישה שאת יכולה להשיג את מה שאת רוצה? שאת יכולה לפרוץ את האתגרים?
  • אם את מרגישה חוסר ערך עצמי או חוסר ביטחון, האם תוכלי להתחקות אחר השורשים שלהם? האם את יכולה לספר את הסיפור שלך מחדש ולראות איך החוסר שלך נועד ללמד אותך לבנות ערך עצמי וביטחון עצמי בלתי ניתנים לערעור?
  • בצעי את המודרה Fearless Heart.
  • עשי משהו שדורש ממך ביטחון. לדוגמה, אמרי למישהו משהו שרצית לומר הרבה זמן אבל לא היה לך אומץ, או בקשי משהו שלא ניתן לך בקלות.

מידע אסטרולוגי נוסף לשבוע זה:

נסיגות חשובות: ונוס בנסיגה.

אלמנטים דומיננטיים: אדמה ואש.

אספקטים השבוע: נפטון במשולש לשמש, פלוטו מול השמש. צדק בריבוע לשמש מיום רביעי.

יום ראשון, 23 ביולי, שמש, מרקורי וונוס במזל אריה, ירח במזל מאזניים, מאדים במזל בתולה.

פרטים נוספים:

  • יום שלישי, 25 ביולי, ירח נכנס למזל עקרב.
  • יום רביעי, 26 ביולי, צדק בריבוע לשמש.
  • יום חמישי, 27 ביולי, ירח נכנס למזל קשת.
  • יום שישי, 28 ביולי, מרקורי נכנס למזל בתולה.
  • יום שבת, 29 ביולי, ירח נכנס למזל גדי.

שתפי אותי איך את חווה את השבוע הזה.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן