שמש בתאומים, ונוס נכנסת לאריה – בואו נעשה אהבה עם החיים

יוני 3, 2023

אם יש דבר אחד שמשותף לכל אנשי התאומים שאני מכירה, זה הרצון לעשות אלף דברים בכל רגע נתון.

בכל דקה משעות הערות שלי, אני רוצה להיות עם המשפחה שלי, לעבוד, לכתוב, לשלוח הודעה לחמישה אנשים שונים, לתרגל יוגה, לתרגל מדיטציה, לבלות או לדבר עם חברים, לקרוא ספר, לטייל בטבע, וזו רק חלק מהרשימה.

זו הסיבה שהחיים מרגישים יותר מדי עבור נשות מזל תאומים. אנחנו כל הזמן בקונפליקט בין הרצונות השונים שלנו. אף פעם אין לנו מספיק זמן להכל. האמת היא שתמיד יש מספיק זמן, אם רק נקבל את מגבלות החיים ונסדר את סדרי העדיפויות שלנו. האתגר העיקרי של בנות מזל תאומים הוא פוקוס.

כרגע, הבן שלי בחופשת קיץ, ואני מבלה איתו הרבה יותר זמן מהרגיל. כשאני נכנעת לזה ומוותרת על כל שאר הדברים שאני רוצה לעשות בזמן שאני איתו, אני ממירה את המאבק הפנימי לעונג.

יום אחד במהלך החופשה, לקחתי את הבן שלי לפיקניק באחוזת בילטמור, טירה יפהפייה עם גנים מרהיבים ממש כאן באשוויל. מזג האוויר היה מושלם. כמו תמיד, ברגע שנכנסנו בשער, הרגשתי את קסמו של המקום. אין דבר שאני אוהבת יותר מלבלות עם הבן שלי בטבע. עם זאת, התחלתי להרגיש תחושה כבדה.

בעודי נשטפת בגל עצום של עצב וייאוש, ראש התאומים שלי פצח בחקירה כדי לקבוע את סיבת הכאב הפתאומי שחשתי.האם זה בגלל שלא ישנתי טוב שני לילות ברציפות? האתגרים שלי בעבודה? ההתקררות שאני מתמודד איתה יותר מדי זמן?

מזל תאומים לקח אותי לראש, הרחק מהרגשות שלי. אבל לא נתתי לו. רציתי לחוות את מה שהרגשתי. לא רציתי להתרחק מזה.

בזמן שנהגתי, בני ישב בשקט במושב האחורי, שקוע בעולמו שלו. אפשרתי לעצב, לכבדות ולכאב להיות בי. זה היה קשה ונעשה קשה יותר ויותר. הרגשתי כאילו אני נופלת לתהום עמוקה או נמשכת לתוך חור שחור. פשוט נשארתי עם ההרגשה.

כשהגענו לחניון, התחושה הכבדה נעלמה. יכולתי ליהנות מהפיקניק המתוק שלנו לצד הנחל עם שמחה וקלילות בלב. לא היה מאבק.

ונוס נכנסת למזל אריה ביום שני השבוע. היא תישאר שם עד ה-8 באוקטובר עקב נסיגה שתתחיל מאוחר יותר ביולי. זה יביא הרבה רגשות של אהבה ורומנטיקה.

ההתמודדות עם הרגשות המגעילים שלי, היא חלק מרומן שהתחלתי לנהל לאחרונה… עם החיים!

כשאנחנו מאוהבות, אנחנו רוצות כל חלק מהאדם האחר. אנחנו רוצות להיות איתם, לגעת בהם, שייגעו בנו. אנחנו רוצות לצלול לתוכם ולתת להם לצלול לתוכנו. אנחנו אוהבות הכל בהם, אפילו דברים שלא היינו אוהבות בכל מצב אחר. כשיש רומנטיקה באוויר, האדם השני מושלם, בדיוק כפי שהוא.

רומן אהבה עם החיים הוא מוכנות לקבל את הצרימות, הכבדות והרגעים האפלים שלהם. לכולנו יש רגעים כאלו, גם אם החיים שלנו נהדרים ויש לנו הרבה על מה להודות.

רומן אהבה עם החיים הוא נכונות להסתכל על החיים בעיניים ולהגיד, אני רוצה אותך, בדיוק כמו שאתה. זה לעשות אהבה עם כל זה, אפילו עם הצדדים האפלים ביותר של החיים, בתשוקה ובהתרגשות.

מזל תאומים נחשב ליותר חברי מאשר רומנטי, למרות שהוא מאוד פלרטטני. אבל עם ונוס במזל אריה, יהיה קשה שלא להיות מושפע.

רומן אהבה עם החיים, לא מחייב אהבה רומנטית בחיינו. הוא יכול להיעשות באמצעות חברויות אמיתיות, בהן אנחנו יכולות להיפתח, להיות אותנטיות ולהרגיש אהובות בדיוק כמו שאנחנו. מה שכן נדרש זה שנהיה החברות הכי טובות של עצמינו.

הנטיות שלנו עם חברויות דומות לאלו שיש לנו בקשרים רומנטיים. אם אנחנו מרצות, אנחנו מרצות בכל מערכות היחסים שלנו. אם אנחנו אינטימיות או רומנטיות, אנחנו מגיעות לאינטימיות ומביאות רומנטיקה לכל מערכות היחסים שלנו.

אני אוהבת לשלוח מתנות לחברות שלי. גם כשזה לא יום ההולדת שלהן. אני אוהבת לגרום לחברים שלי להרגיש אהובים ומוערכים. אבל לקח לי זמן להגיע לשם. לקח לי שנים להבין מהי חברות טובה. נהגתי להיכנס לחברות עם אנשים שלא כיבדו אותי ולא הראו לי אהבה.

היום אני לא מאמין באהבה קשה. כשאנשים אוהבים אותך, הם צריכים להראות את זה. את צריכה להרגיש אהובה.

להיות באהבה עם החיים זה לשים קץ למאבק הפנימי. לאחרונה עליתי קילו במשקל. אני לא מרוצה מזה, אבל אני מגיבה לזה כמו שהייתי רוצה שהחברה הכי טובה שלי תגיב. אני לא מתכוונת לענות את עצמי עם דיאטות קפדניות. אני פשוט הולכת לאהוב את הגוף שלי בצורתו החדשה. אני הולכת לעשות איתו אהבה. אני הולכת לעשות אהבה עם החיים. אני הולכת להמשיך להמיר מאבק לעונג.

השבוע שאלי את עצמך:

  • האם אני מתנגדת לאספקטים מסוימים של החיים או שאני מוכנה לקיים רומן אהבה עם כל ההיבטים שלהם?
  • מה צריך לשנות כדי שאתחיל להרגיש פלרטטנות והתרגשות רומנטית מהחיים? (זכרי שזה לא קשור לקיום קשר רומנטי עם מישהו ספציפי).
  • האם אני חברה טובה לעצמי? אם לא, מה אני צריכה לשנות כדי להשתפר?
  • האם יש לי חברויות טובות, בריאות ותומכות? אם לא, איך אני יכולה לטפח אותן?

הודעות חשובות:

סדנת יוגה ואסטרולוגיה - איזון אנרגית השמש

בסדנה זו נתבסס על חכמת היוגה והאסטרולוגיה כדי לחזק את החיוניות, הביטחון ואת הנלהבות שלנו מהחיים. 

הסדנה מתקיימת בסטודיו ליוגה בלאק מאונטיין. 1 ביולי מ 3 עד 5 אחה״צ. 

להרשמה

מידע מפורט על האסטרולוגיה של השבוע:

אספקטים השבוע: שבאתי בריבוע לשמש עד יום שלישי, 6 ביוני. נפטון בריבוע לשמש מיום שישי, 9 ביוני.

אירוע השבוע: ונוס נכנסת לאריה, יום שני, 5 ביוני.

פרטים נוספים:

  • יום ראשון, 4 ביוני, שמש במזל תאומים, ירח במזל קשת, ונוס במזל סרטן, מאדים במזל אריה. מרקורי, צדק ויורנוס במזל שור.
  • יום שני, 5 ביוני, ירח נכנס למזל גדי.
  • יום רביעי, 7 ביוני, ירח נכנס למזל דלי.
  • יום שישי, 9 ביוני, ירח נכנס לדגים.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן