שמש בגדי בצמידות לפלוטו, מאדים ומרקורי בנסיגה – היי מפל

ינואר 7, 2023

אני מקווה שהיה לך שבוע ראשון טוב בשנה האזרחית החדשה. לי היה שבוע מצוין. זה הרגיש שהמחלה של השבועות הקודמים הוותה קפיצת גדילה, כמו שאמרה חברה טובה. אני ארחיב יותר בהמשך.

עכשיו אנחנו נכנסות לשבוע מאד אינטנסיבי. לאורך כל השבוע, השמש בגדי בצמידות לפלוטו. גדי ופלוטו הם שילוב מאד שאפתני.

גדי רוצה להצטיין בכל מה שהיא עושה. היא לא צריכה את אור הזרקורים, אבל היא כן צריכה הכרה בהצלחה שלה. במסלול הנמוך, גדי לא יודעת לקחת הפסקה. היא עובדת מסביב לשעון, ונותנת את כל מה שיש לה לקריירה שלה.

במסלול הגבוה, גדי יודעת מתי לנוח. יש לה איזון חיים טוב. היא עדיין שאפתנית ומצליחה, אבל היא יודעת שהצלחה ארוכת טווח מגיעה רק למי שחיה חיים בריאים. היא מכבדת את גופה ודואגת היטב לעצמה ולמשפחתה. יותר מזה, היא משתמשת בכישוריה הרבים כדי להיות בשירות לאנושות.

כשפלוטו רוצה משהו, שום דבר לא יכול לעצור אותה. במסלול הנמוך, היא יכולה להיות כפייתית, אובססיבית ומניפולטיבית. היא תעשה הכל כדי להשיג את מה שהיא רוצה.

במסלול הגבוה, פלוטו לומדת להשיג את מטרותיה בכוח שלוו, לא מתוך פחד. היא משתמשת בכוחה כדי להיות מכוונת וממוקדת, אבל היא גם מקשיבה. היא שמה לב למסרים ולסימנים שהיא מקבלת. היא משתמשת באינטואיציה העמוקה שלה ובהבנה הפסיכולוגית שלה כדי להיות מסונכרנת עם כוחות היקום.

היא יודעת שמניפולציות עשויות להשיג את המטרה, אבל התוצאות יהיו קצרות טווח, ויגרמו לסבל רב. רק כאשר את מצייתת לחוקי הטבע, את יכולה להשיג הצלחה אמיתית, משמעותית, לאורך זמן. כי אז, ההצלחה שלך תואמת את המטרה שלך. אז את נותנת את המתנה שלך לעולם. את בשירות לאנושות.

"משמעות החיים היא למצוא את המתנה שלך. מטרת החיים היא לתת אותה".

~ פבלו פיקאסו

בתום תקופת המחלה שלי, עשיתי טיפול רייקי. מה שעלה חזק במהלך הפגישה הזו, היה הצורך שלי לשחרר את הפחד שלי למות כמו אמא שלי. אמא שלי מתה מסרטן הקיבה כשהייתה בת ארבעים וארבע. אני הייתי בת שמונה עשרה.

לאחר שנים רבות בהן הסתובבתי בעולם בודדה ושבורה, מצאתי את התרגולים שעזרו לי לבנות חיים בריאים, יפים ומוצלחים. ובכל זאת, בכל פעם שאני חולה, אני מתחילה לספר לעצמי סיפורים, על איך כנראה חליתי בסרטן ואיך אני עומדת למות בקרוב.

"תהיי מפל", אמרה מטפלת הרייקי שלי, ליז. כשאת נאחזת בכאב או בפחד, את לא יכולה לזרום. דברים נתקעים. את נתקעת.

זה אותו דבר כמו לרצות להצליח כל כך, לרצות למצוא זוגיות כל כך, לרצות להביא ילד כל כך, לרצות כל כך כל דבר, עד שאת חורקת שיניים. זה יכול לקרות השבוע, עם שמש בגדי בצמידות לפלוטו.

כשזה קורה, תעצמי את העיניים. תהיי מפל. תני לאנרגיות העולם לעבור דרכך, לשטוף אותך מכל מה שאת נאחזת בו חזק מדי.

אם את מרגישה ששום דבר לא עובד כמו שאת רוצה, כי מרקורי ומאדים שניהם בנסיגה, היי מפל. תני לכוחות הכוכבים לעבור דרכך. הם רוצים רק את טובתך.

יום לפני טיפול הרייקי שלי, בני בן החמש, עדן, אמר לי כשהראש שלו לא ממציא סיפורים, הוא רואה ושומע מפל בדמיונו.

אמרתי לבן שלי שזה נפלא, שהראש צריך לנוח לפעמים. עדן לא ממש ראה את זה ככה. זה הרגיז אותו שהראש שלו לא יכול להמשיך כל הזמן.

אמרתי לו שכאשר הוא מרגיש את המפל, עמוק בתוכו, מתהווים סיפורים חדשים. "כשיגיע הזמן", אמרתי לו כשחיבקתי אותו, "הסיפורים האלו יצופו אל פני השטח. "כמה זמן ייקח להם לעלות?", הוא שאל. "זה תלוי בסיפורים", חייכתי.

היום, כשדיברנו על איפה נטייל, עדן אמר שהוא רוצה ללכת למפל. יותר משמחתי להיענות לבקשתו. אין כמו להיות בנוכחות מפל, במיוחד כשאת רוצה להיות מפל. מפלים תמיד מרגישים לי קסומים ומנקים. את מוזמנת לראות תמונות מהמפל אליו הלכנו בפייסבוק ובאינסגרם

היי מפל, בשביל כל הסובבים אותך. כשאת הופכת למפל, את יוצרת קסם מסביבך.

ביום חמישי, 12 בינואר, מאדים יסיים את נסיגתו. תקופת פוסט הנסיגה תמשך עד 15 במרץ. תקופת הפוסט היא כמו גרסה קלילה יותר של הנסיגה. אם יש לך מאדים או טלה חזקים במפה שלך, את כנראה מרגישה את הנסיגה הזו היטב. רום השמיים שלי נמצא בטלה, כלומר, הקריירה שלי מושפעת מהנסיגה הזו ישירות.

גדי ופלוטו, במסלול הגבוה שלהם, יודעים שלפעמים עדיף להאט את הקצב. נכון אסטרטגית לעשות זאת, במיוחד אם את יצירתית, כמו הבן שלי. כשאת מאטה והופכת למפל, עמוק בנבכי נפשך, נרקמים סיפורים חדשים. כולנו צריכות לשחרר מדי פעם. אפילו השאפתניות ביותר.

השבוע  אדבר על נסיגת מרקורי כמורה בבית הספר של דברה סילברמן, עם שתי קולגות נפלאות שלי. הפגישה תשודר בלייב, בדף הפייסבוק של דברה, ביום רביעי, 11 בינואר 2023 בשעה 22:00 שעון ישראל, ותארך כ-25 דקות. מחכה לראות אותך שם!

שיהיה לך שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן