שמש נכנסת למזל בתולה, ונוס ומרקורי בנסיגה – כוחה הסודי של תשוקה מקורקעת

אוגוסט 19, 2023

השבוע הקרוב מלא בהתרגשות אסטרולוגית.

ביום רביעי 23 באוגוסט, השמש עוזבת את מזל אריה ונכנסת למזל בתולה. באותו יום, מרקורי מתחיל לסגת. ונוס כבר נמצאת בנסיגה, מה שאומר שיהיו שתי פלנטות חשובות בנסיגה בו זמנית.

אני יודעת שזה אולי נשמע מפחיד אבל אני מבטיחה לך שזה לא חייב להיות רע. הפלנטות בעדנו, תמיד, גם כשהן בנסיגה.

זה לא שלא הרגשתי את ההשפעה של ונוס בנסיגה. לאיש שלי ולי היו כמה מריבות רציניות במהלך השבועות האחרונים.

כל מערכת יחסים טומנת בחובה פצעים עמוקים, טראומות ובעיות, בדיוק כמו כל אחד מהאינדיבידואלים במערכת היחסים הזו. כל מילה שאנו אומרים אחד לשני, טומנת בחובה יקום שלם של זיכרונות, וסאבטקסטים נסתרים, לפעמים אפילו תת-מודעים.

לעתים קרובות במריבות שלנו, האיש שלי לוחץ לי על הכפתורים. לפעמים אני מאבדת את זה וצועקת. ואני מתכוונת צועקת ממש חזק.

במשך שנים רבות הרגשתי רע על זה שאני מאבדת את קור הרוח שלי. היום אני מתחילה לא רק לקבל את זה, אלא להבין שצעקות הן ביטוי בריא לכעס ולתסכול שלי.

אני חושבת שהתרבות שלנו דוגלת באדיבות, נימוס, מתיקות ושלווה באופן שגורם לנו להדחיק את עצמינו. איבדנו חלק מהניצוץ והתשוקה הספונטניים החיוניים לרווחתנו. בלעדיהם, אנחנו מאבדות את הנלהבות שלנו לחיים ואת היכולת שלנו לשמור על מערכות יחסים בריאות.

כשהאיש שלי ואני עושים אהבה, זה נשמע מגוחך. יש הרבה צחוקים, צרחות וגניחות. אנחנו לגמרי חופשיים ומשוחררים מעכבות. אין נימוס באהבה שלנו, וגם לא צריך להיות. אנחנו שתי נשמות המבקשות להתאחד באמצעות שני גופים המחפשים הנאה. זהו הביטוי של תשוקה אמיתית. לא משנה כמה אבסורדי זה עשוי להישמע מבחוץ, עבורנו, זהו אחד ממצבי ההוויה החזקים, המרפאים והיפים ביותר.

כשאנחנו עושים אהבה בתשוקה, אנחנו גם רבים בתשוקה. אנחנו צריכות להיות רועשות באהבה שלנו, ואנחנו צריכות להיות רועשות בוויכוחים שלנו. אנחנו צריכות להגביר את הווליום שלנו אם אנחנו רוצות לחיות בתדרים גבוהים.

כאשר גם ונוס וגם מרקורי בנסיגה, זה אומר שהתחומים בשליטתם של ונוס ומרקורי אינם במיטבם. מרקורי שולט בתקשורת ובחשיבת המוח השמאלי שלנו. ונוס שולטת ביכולת שלנו להביא הרמוניה למערכות היחסים הרומנטיות שלנו, לשותפויות שלנו, וליצירה האמנותית שלנו. גם מרקורי וגם ונוס שולטים בביטוי האותנטי שלנו ביחסים שלנו עם אחרים.

אם מחברים אחד ועוד אחד, קל להסיק שכאשר גם ונוס וגם מרקורי בנסיגה, אנחנו עלולות למצוא את עצמנו ביותר ויכוחים מהרגיל.

אבל תני לי להזכיר לך, הפלנטות תמיד בעדנו! לפעמים אנחנו צריכות לריב, במיוחד בחברה המודחקת שלנו. מריבות עוזרות לנו לאוורר את כל התסכול והכעס שהצטבר. בנו על פני זמן.

גם לריב ולצעוק צריך לעשות בחוכמה. אם מערכת היחסים שלנו טובה, יש לנו מוטיבציה לשמור עליה למרות המחלוקות שלנו. אם, כשאנחנו מתווכחים וצועקים אחד על השני, יש לנו הרמוניה ואותנטיות בראש ובלב, אז זה מה שנביא בסופו של דבר דרך המריבה שלנו. אם נקשיב לאחר כשהוא צורח ונתחבר לכאב שלו, יש ריפוי בצרחות שלנו.ֿ

יועצים ומטפלים זוגיים רבים מנסים לקדם תקשורת שלווה והרמונית המבוססת על חמלה והבנה. אני חושבת שבכך הם לפעמים מעודדים אותנו להיות לא כנים אחד עם השני. כאשר האותנטיות שלנו נפגעת למען ההרמוניה, זה לוקח את התשוקה ממערכת היחסים שלנו. בלי תשוקה, שום מערכת יחסים לא יכולה לשגשג.

אותנטיות חייבת לבוא לפני הרמוניה, אבל גם הרצון להרמוניה צריך להיות נוכח. זה מה שאנחנו צריכות ללמוד דרך הנסיגה המשולבת הזו של ונוס ומרקורי.

עם חמש עד שבע פלנטות באלמנט אדמה השבוע, אנו יכולות למצוא תמיכה בתחושות של יציבות וקרקוע. אם את מרגיש שהאדמה רועדת מתחת לרגליך, עצרי לרגע, צאי החוצה. לכי יחפה על הדשא או על חול הים, שכבי על האדמה. אמא אדמה תמיד כאן כדי לתמוך בנו.

תרגילי מזל בתולה מאוד מייצבים ומקרקעים. הם יכולים לעזור לנו להתמודד עם אתגרים רבים בחיינו. בכל פעם שאני מרגישה כאוס בחיי, אני פונה לניקיון וארגון הבית. אני אוכלת ארוחה בריאה, עושה מדיטציה לפני השינה והולכת לישון מוקדם. אני נמנעת מכל דבר שאינו תומך בבריאותי, כמו קפה, אלכוהול או קנאביס. לשיטות הפשוטות הללו יש יכולת טרנספורמטיבית מעצימה.

במיוחד במהלך הנסיגות הללו, במיוחד בעונת בתולה, הדברים הפשוטים עושים הבדל עצום.

למשל, רק לאחרונה ארגנתי מחדש את תחנת העבודה שלי כשהתחלתי להרגיש ששעות הישיבה הארוכות שלי ליד המחשב גורמות לי כאבים. קניתי מקלדת חיצונית, עכבר אנכי, מעמד חדש למחשב הנייד שלי ותמיכה לפרק כף היד. השיפורים הקטנים והזולים הללו אפשרו לי לשמור על יציבה טובה, להגן על המפרקים ולהגביר את המיקוד שלי.

הצעות לשבוע הקרוב:

  1. מתי בפעם האחרונה הרשית לעצמך לאבד שליטה ולהיות רועשת ופרועה, בין אם באהבה ובין אם במריבה? האם תוכלי להעלות את הווליום שלך השבוע וליהנות מלהיות רועשת?
  2. האם את מרגישה שאת חיה מתוך תשוקה? או שאת מרגישה מודחקת? איך את יכולה להכניס יותר תשוקה לחיים שלך?
  3. האם יש מערכות יחסים שבהן את מתפשרת על האותנטיות שלך למען ההרמוניה? עם מי ועל איזה רקע? מה עלול לקרות אם תשתפי את האמת שלך? ממה את מפחדת? האם יש תרחישים אפשריים אחרים שאת יכולה לחשוב עליהם?
  4. אילו היבטים בחייך זקוקים לארגון טוב יותר? הכספים שלך? ארון הבגדים שלך? תחנת העבודה שלך? התחייבי לארגן דבר אחד שמטריד אותך כבר זמן מה.
  5. אם את מרגישה כאוס השבוע, מצאי תמיכה בקרקע. התחברי לאמא אדמה, אכלי בריא, עשי מדיטציה ולכי לישון מוקדם מהרגיל.

אל תשכחי לכתוב לי איך ההמלצות אלו עבדו עבורך 🙂 

הודעות חשובות:

אימרג׳ן חינם עם דברה סילברמן

עדיין לא מאוחר! אירועי הלייב של האימרג׳ן מתחילים ביום שני הקרוב, 21 באוגוסט. הירשמי עכשיו לחוויה אסטרולוגית טיפולית בחינם עם המורה היקרה שלי דברה סילברמן. האימרג׳ן יעזור לך לצלול עמוק לתוך הנפש שלך, כדי שתוכלי ללמוד את הכלים העיקריים שאת צריכה כדי להניח את הגרמלינים שלך במושבם ולחיות חיים מלאים ומספקים. 

שמי את מקומך כאן, ללא תשלום! 

הכשרת מורים לקונדליני יוגה עם אקדמית Aura - אפשרי גם און ליין!

אני כל כך מתרגשת ללמד כאורחת בהכשרת מורים לקונדליני יוגה עם אקדמיית Aura! זהו מסע של ארבעה  חודשי טרנספורמציה שלאחריו לא רק תדעי ללמד, אלא גם תחיי מתוך ביטחון עצמי, מנהיגות וחיבור אל מטרת החיים שלך. הכשרה זו מבוססת על דרכים נשיות וחוכמת האדמה ומוצעת הן באופן אישי והן באינטרנט. אני מקווה שתצטרפו אלינו למסע העוצמתי הזה!

פרטים נוספים. 

מידע מפורט על האסטרולוגיה של השבוע:

אירועי השבוע: ביום רביעי, 23 באוגוסט, שמש נכנסת לבתולה, ומרקורי נכנס לנסיגה

אספקטים השבוע: שבתאי מול שמש, יורנוס בריבוע לשמש עד יום שישי, ה 25 באוגוסט

אלמנט דומיננטי: אדמה

אלמנט חסר: אוויר

פרטים נוספים:

  • יום ראשון, 20 באוגוסט, שמש וונוס בנסיגה במזל אריה, ירח במאזניים, מאדים ומרקורי במזל בתולה.
  • יום שני, 21 באוגוסט, ירח נכנס למזל עקרב.
  • יום רביעי, 23 באוגוסט, השמש נכנסת למזל בתולה ומרקורי מתחיל לסגת.
  • יום חמישי, 24 באוגוסט, ירח נכנס למזל קשת.
  • יום שבת, 26 באוגוסט, ירח נכנס למזל גדי.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן