ירח מלא וליקוי ירח במזל עקרב – לפעמים ההתפתחות שלנו היא לקבל את הדברים כפי שהם

אפריל 29, 2023

לא כתבתי בשבוע שעבר כי ביליתי את סוף השבוע בקולורדו בסדנת ארבעה אלמנטים מדהימה, מעצימה וטרנספורמטיבית עם המורה היקרה שלי, דברה סילברמן ואש רואיז.

בפוסט האחרון דיברתי על חרדת הנהיגה שלי ועל ההחלטה שלי להתמודד איתה ולשכור רכב. זו הייתה טעות. וזה מביא אותי היישר לנושא של הירח המלא וליקוי הירח של השבוע.

אנחנו בעונת מזל שור. מזל שור הוא מזל של אזור הנוחות, יציבות וסטטוס קוו. הדרך הגבוהה של מזל שור היא ליהנות מהדברים כפי שהם. תמיד אפשר ליהנות מהזריחה, מהשקיעה ומכל מה שביניהם.

הדרך הגבוהה של מזל שור היא לדעת שאנחנו לא צריכות להצדיק את קיומנו בכל רגע ורגע. לפעמים אנחנו יכולות לקחת דברים בקלות. מותר לנו לנוח.

לפני שעזבתי את האיירביאנדבי שלי, מצאתי את עצמי עם 20 דקות בלי שום דבר לעשות. אני לא רגילה לזמן פנוי. חשבתי מייד על כל הדברים שיכולתי לעשות ב 20 הדקות האלו. בסופו של דבר החלטתי פשוט לשבת על הספה ולא לעשות כלום. אני כמעט אף פעם לא עושה את זה.

כשהסתכלתי על משטחי השלג הלבנים הנמסים לאט בחוץ, הרגשתי שמשהו בתוכי נרגע. זה היה אפילו יותר חזק ממדיטציה, שגם היא, סוג של עשייה.

בתחילת הסדנה, התבקשנו לשתף במה אנו מחפשים להשיג באמצעות הסדנה. הכוונה הראשונית שלי הייתה להתעצם כדי שאוכל לגלם את תפקידי החדש כסופרת בביטחון.

אבל כשחשבתי על זה יותר לעומק, הבנתי שמה שאני באמת צריכה זה להירגע. הרגשתי שהשאפתנות החזקה שלי והחרדה סביב הנסיעה לבד התערבבו ויצרו מתח אדיר.

בירח המלא ובליקוי הירח הקרובים, הירח יהיה במזל עקרב, מזל האבולוציה והטרנספורמציה. מזל עקרב הוא הצד בנו שכל הזמן רוצה לצאת מאזור הנוחות כדי שנוכל למתוח את הגבולות שלנו ולהתפתח.

בדרכי חזרה לשדה התעופה כבר היה חשוך לגמרי ובקושי יכולתי לראות לאן אני נוהגת. מרקורי בנסיגה דאג לכך שמערכת הניווט שלי תספיק לעבוד, מה שהוסיף לחץ. כל כך הוקל לי להגיע לשדה ולהיפטר מהמכונית.

נאלצתי להודות שהתמודדות עם פחדי הנהיגה שלי במהלך הסדנה יצרה לחץ מיותר. היו כל כך הרבה דרכים טובות יותר בהן יכולתי להתנהל בסופ״ש הזה.

לפעמים ההתפתחות שלנו היא בלקבל את הדברים כפי שהם.

אני מפחדת מנהיגה וזה בסדר. אני תלויה באיש שלי בנהיגה למרחקים ארוכים וזה בסדר. אני קשורה לבן שלי וזה בסדר.

הבודהיזם טוען שאנחנו לא ישויות עצמאיות. אנחנו תמיד תלויות באחרים. וזו האמת. הדרך הגבוהה של מזל שור היא להרגיש בעלות ערך וראויות מתוך קבלה של התלות שלנו.

ביום השני של הסדנה התבקשנו לשתף במה אנחנו טובות. גיליתי שאני יכולה לומר בנוחות שאני אסטרולוגית טובה וכותבת טובה. היכולת שלי להצהיר את זה, הראתה לי שאני כבר בטוחה בעצמי. למעשה, רק הייתי צריכה להכיר במה שכבר היה בתוכי.

במהלך הסדנה פגשתי הרבה אנשים נפלאים שבוודאי יהפכו לחלק משמעותי בדרכי. לאחר הסדנה פגשתי את ווילון לואיס, המייסד והעורך הראשי של Elephant Journal וחבר יקר. סיפרתי לו על האתגרים שלי להיות רחוקה מהבן שלי ולצאת מאזור הנוחות שלי. לא ישנתי טוב. לא היה לי תיאבון. היה לי קלקול קיבה.

את אוהבת את החיים שלך, אמר ווילון ומשך בכתפיו. זו הייתה הבחנה חשובה כל כך.

אני אוהבת את החיים שלי. הבעיה שלי, באמת, היא שאני כל כך מאוהבת במשפחה שלי ובבית שלי, שקשה לי להיות רחוקה מהם. איזו בעיה נפלאה.

אזור נוחות סופר נוח הוא למעשה דבר נהדר. לפעמים צריך לעזוב אותו כדי להעריך את זה.

במהלך סוף השבוע גם הבנתי שיש משהו נוסף שאני מאוד טובה בו. אני טובה ביצירת החיים שאני רוצה. המשימה שלי היא לעזור לכולכן לעשות את אותו הדבר.

ורק כדי שהדברים יהיו מושלמים, השבוע פגשתי ישות מדהימה לקריאה אסטרולוגית. יש לה עקרב מאד חזק במפה שלה. במהלך הקריאה היא שיתפה שבכל יום היא מתעוררת וחושבת איך היא יכולה לשנות את עצמה ולהתפתח כדי להפוך לאדם טוב יותר.

הנשמה היפה הזו הייתה צריכה ללמוד את השיעור של מזל שור. היא הייתה צריכה לשנות את השאלה שלה לאיך אני יכולה להתעורר כל יום ולהיות בהוקרת תודה על מי שאני, בדיוק כמו שאני. גם אם זה רק לשבוע, או לחודש, תרגול זה יכול לעזור לנו לגלות שרבים מהדברים שאנו מחפשות, כבר כאן.

הירח המלא וליקוי הירח במזל עקרב מציעים לנו הזדמנות קסומה להתפתח וליצור את החיים שאנחנו באמת רוצות. זה יהיה שבוע נפלא לשאול את עצמך:                                          

  • מה אני רוצה להשיג שעדיין אין לי?
  • מתוך הדברים שאני רוצה להשיג, מה כבר נוכח בחיי?
  • באילו היבטים בחיי אני צריכה לאתגר את עצמי יותר ולצאת מאזור הנוחות שלי?
  • באילו היבטים של חיי אני צריכה ללמוד להעריך יותר את הדברים כפי שהם?

מידע אסטרולוגי נוסף לשבוע זה:

אספקט השבוע: יורנוס בצמידות לשמש. יורנוס המרדני מוסיף טעם ייחודי לשמש במזל שור וקורא לנו לצאת מהסטטוס קוו ולהפוך את החיים למרגשים יותר.

נסיגות: מרקורי בנסיגה. חשיבת מח שמאלי ותקשורת אינן במיטבן כרגע. פרטים נוספים על תאריכי הנסיגה כאן.

האירוע הגדול של השבוע: יום שישי, 5 במאי, ירח מלא וליקוי ירח במזל עקרב.

מידע אסטרולוגי לשבוע זה לפי תאריך:

  • יום ראשון, 30 באפריל, שמש, מרקורי ויורנוס במזל שור, ירח במזל בתולה, 4 כוכבי לכת באלמנט אדמה.
  • יום שלישי, 2 במאי, ירח נכנס למזל מאזניים.
  • יום חמישי, 4 במאי, ירח נכנס למזל עקרב.
  • יום שישי, 5 במאי, ירח מלא וליקוי ירח במזל עקרב.
  • שבת, 6 במאי, ירח נכנס למזל קשת.

מאחלת לך שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן