מולד ירח במזל גדי – הגיעי לקו הסיום עם החוזק של מזל גדי

ינואר 6, 2024

בשבוע שעבר קרה משהו מוזר. כנציגה של קבוצת ישראלים באשוויל, כתבתי עצומה שהצביעה על חוסר תמיכה בישראל מצד אחד הארגונים היהודים המקומיים ודרשה שינוי. בעוד שקיבלתי תמיכה והערכה רבה מהקהילה שלי, האנשים שייצגו את הארגון המדובר האשימו אותי בהפצת מידע מטעה.

הדבר המוזר היה שבכנות לא לקחתי שום דבר מזה ללב. זה היה מאוד מוזר מצדי להישאר אדישה לכך שאני מואשמת אישית בהפצת שקרים. אבל ככל שניסיתי למצוא כאב, צער או תסכול סביב זה, לא מצאתי. הופתעתי מקור הרוח שלי, ולמען האמת, זה הרגיש נהדר. ידעתי שכל מילה בעצומה שלי היא אמת מבוססת על עובדות. ידעתי שאני עושה את הדבר הנכון ושהמטרה שלי שווה להילחם עבורה. הייתי גאה בעצמי ובקבוצה שלי בכך שנקטנו פעולה כשהיה צורך בכך.

מה שעניין אותי היה להשיג תוצאות, ואלו לא איחרו לבוא. שבוע לאחר מכן, השינוי שדרשנו כבר קורה.

למה אני משתפת אתכן בסיפור הזה? השנה, במפת יום ההולדת שלי (Solar Return), האופק שלי במזל גדי. זה אומר שבשנת יום ההולדת הזו, יש לי גדי חזק מאוד במפה שלי, אפילו חזק יותר ממה שיש לי בדרך כלל. השנה, אני מרגישה את מזל גדי באופק, המייצג את האופן שבו אני מתנהלת עם אנשים ועם העולם. מזל גדי מחזק אותי השנה במקום שבו בדרך כלל אני סרטנית רגישה, שנוטה לקחת דברים באופן אישי ולהתרגש מהם.

האירוע הזה גרם לי להעריך את מזל גדי אפילו יותר. זה לא שנהייתי מנותקת או חסרת רגישות. זה רק שאני מסורה לחלוטין לשירות שלי. כשאני מגשימה את המטרה שלי ועושה את השירות שנועדתי לעשות, אני חזקה, בטוחה ועמידה. אני יכולה להזיז הרים, ואני לא נותנת לפוליטיקה ולניואנסים לגעת בי או להסיט אותי מדרכי.

מולד הירח במזל גדי מזמין את כולנו להתחבר לכוחו של מזל גדי. עם המשמעת הבלתי מעורערת שנדרשת כדי לסיים משימה גדולה, להגשים חלום גדול, להזיז הרים, לגרום לדברים לקרות ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. מזל גדי מכין תוכנית ועומד בהן. יש לו סטנדרטים גבוהים, והוא לא מעגל פינות.

השנה אני בוחרת לרתום את אנרגיית הגדי שלי לכתיבת הספר שלי. אני מסורה לזה. אני גורמת לזה לקרות. הספר הזה עומד להיכתב בשלמותו, והוא הולך להתפרסם בשנת 2025. בת מזל גדי לא נותנת לשום דבר לעמוד בדרכה. היא נהנית לקפוץ מעל המשוכות. ככל שזה מאתגר יותר, כך ההגעה לקו הסיום מתגמלת יותר. בת מזל גדי תמיד מגיעה לקו הסיום.

כבר שיתפתי כאן שאני קוראת עכשיו את הספר, לשבור את קוד הגיל של ד"ר בקה לוי. עם כל הכאב והקושי מסביב, הקריאה על אנשים שהחלו בפעילויות חדשות כמו שחייה בשנות התשעים לחייהם, נותנת לי תקווה, אופטימיות ושמחה. זה באמת אף פעם לא מאוחר מדי להגדיר קו סיום ולהגיע לשם. הספר גרם לי להבין שאחת ממטרות חיי היא להגיע לשנות התשעים שלי ולהיות חדה ופעילה כמו חלק מהאנשים בספר הזה. בנוסף לאמונות ההזדקנות הנכונות, זה דורש גם משמעת של מזל גדי. אני כל כך מכירה תודה על הירח שלי במזל גדי ועל שבתאי על השמש שלי (שבתאי שולט בגדי) שנותנים לי את הכוח שאני צריכה לשם כך.

הצעות לכתיבה ומחשבה למולד הירח במזל גדי:

  • מהו קו הסיום שלך? הגדירי את היעדים שלך לשנה הקרובה. התמקדי בדבר אחד או שניים.
  • מהן המשוכות שלך? חשוב לדעת מה עומד בדרכך כדי שתוכלי להתמודד עם זה.
  • איך אפשר להתגבר על האתגרים ולהגיע לקו הסיום בזמן? הכיני תוכנית מעשית, סבירה אך שאפתנית.
  • התחברי עם אנרגיות מזל גדי שיחזקו אותך במשמעת, מסירות ואחריות.
  • נעלי את נעלי הריצה שלך וצאי לדרך.

זכרי שעם מזל גדי לצידך, שום דבר לא יכול לעצור אותך מלהגיע לאן שאת רוצה וצריכה להיות.

מאחלת לך שבוע נפלא ומתפללת להחזרת השבויים במהרה ולסיום המלחמה הארורה,

באהבה,

יעל

המלצות השבוע:

סמסטר חדש נפתח בביהס המדהים של דברה סילברמן בו אני מלמדת. לקראת פתיחת הלימודים, אעלה ללייב בקבוצת הפייסבוק של דברה, ואדבר על מולד הירח בגדי. 

הרשמי לקבוצה מראש כדי לא לפספס! 

אני מזמינה אותך להצטרף לאימרג׳ן אסטרולוגי חינמי עם מורתי האהובה דברה סילברמן ואורחים מדהימים. האירוע יתקיים מיום 22 בינואר עד ה 26 בינואר עם אירוע סגירה ב 29 בינואר. במסגרת האירוע תוכלי לראות איך דברה קוראת מפות לידה, ללמוד על קסם האסטרולוגיה, ללמוד ממורים מעוררי השראה, ואולי אפילו להיבחר לקריאת מפה עם דברה בלייב! 

הבטיחי את מקומך הקסום כאן! 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אירוע השבוע: מולד ירח במזל גדי, יום חמישי, 11 בינואר.

אספקטים השבוע: יורנוס במשולש לשמש. פלוטו בצמידות לשמש החל מיום רביעי, 10 בינואר.

אלמנט דומיננטי: אדמה.

אלמנט חסר: אוויר.

פרטים:

  • יום ראשון, 7 בינואר, שמש ומאדים במזל גדי. ירח, ונוס ומרקורי במזל קשת.
  • יום שלישי, 9 בינואר, ירח נכנס למזל גדי.
  • יום חמישי, 11 בינואר, מולד ירח במזל גדי. ירח נכנס למזל דלי.
  • שבת, 13 בינואר, ירח נכנס למזל דגים. מרקורי נכנס למזל גדי.
דילוג לתוכן