נסיגת מאדים ועקרב חזק – אם האורגזמות שלך לא גורמות לך לצחוק או לבכות, הן לא חזקות מספיק

אוקטובר 30, 2022

השבוע, השמש, ונוס ומרקורי נמצאים כולם בעקרב. במהלך השבוע, יש חמישה או שישה גופים שמיימיים באלמנט המים.

עם זאת, למעט שישי ושבת, כשהירח נמצא בטלה, אין גופים שמיימיים באש. נוסף על כך, מאדים מתחיל לסגת ביום ראשון, 30 באוקטובר. אני ארחיב על כך בהמשך הפוסט.

בשבוע שעבר היה מצב זהה של המון מים וחוסר אש. בני בן החמש, עדן, היה חולה כל השבוע בשיעול כבד שגרם לי להתכווץ מכאב בכל פעם ששמעתי אותו. הוא לא ישן טוב, מה שאומר שאני לא ישנתי טוב. תסמיני גיל המעבר שלי הטרידו אותי יותר מהרגיל והפכו את חוסר השינה לאתגר של ממש. 

ביום רביעי בבוקר, יום אחרי הליקוי, החלטתי ללכת לשיעור היוגה הרגיל שלי, למרות העייפות והתשישות. במהלך השיעור הרגשתי חלשה, כבדה ואומללה. כאב לי כל כך, פיזית ורגשית, הרגשתי שאני לא יכולה לסבול את זה יותר.

ידעתי שהירח עומד לעבור למחרת לקשת, ושאז ארגיש הרבה יותר טוב, אבל רציתי למצוא דרך להרגיש טוב יותר איפה שהייתי.

הגענו לנקודה בשיעור בה המורה נתן אפשרות לעשות עמידת ראש או להישאר בתנוחת עובר. המחשבה הראשונה שלי הייתה שאני צריכה לקחת דברים בקלות ולא לאתגר את עצמי בעמידת ראש. אבל אז הבנתי שבתוך כל האומללות הזו, אני חייבת להרגיש חזקה ועוצמתית.

עשיתי את עמידת הראש הכי טובה שהייתה לי מזה זמן רב. יכולתי להוריד את הרגליים שלי ל-90 מעלות ולהעלות אותן שוב, משהו שאני כמעט ולא מסוגלת לעשות בימינו. הרגשתי כמו טיל, מוכנה לשגר את עצמי לשמיים.

עדיין בכיתי במהלך השוואסנה. עדיין הרגשתי את הקושי והאינטנסיביות. אבל גם הרגשתי שיש בי משהו גדול יותר מאשר אי הנוחות של ההשפעות החולפות שחוויתי.

זהו המפתח לעבודה עם אנרגיית עקרב. כשזה מרגיש יותר מדי, כשאת לא יכולה לסבול את זה יותר, למדי להישאר עם זה. את צריכה למצוא את הכוח שלך בתוך זה. כי זו כל המטרה של עקרב. כל האתגרים שהוא מציב בפנינו נועדו לעזור לנו למצוא את הכוח שלנו.

עקרב מחפש חווית חיים עמוקה ומשמעותית, ולשם כך את חייבת להיות חזקה.

אני כרגע בתקופת העקרב שלי, כלומר הירח המתקדם שלי* במזל עקרב. המשפט הזה הגיע אליי בתקופה הזו. זוהי המהות של מזל עקרב:

אם האורגזמות שלך לא גורמות לך לצחוק או לבכות, הן לא חזקות מספיק.

אם החיים שלך לא גורמים לך לצחוק או לבכות, את לא חיה מספיק.

עקרב רוצה לחיות בעוצמה של אורגזמה, אבל לא רק אורגזמה רגילה. כזו שהיא כל כך חזקה, שהיא גורמת לך לשחרר הכל. זה עונג וכאב וכל מה שביניהם. לחיות את החיים בתור עקרבית זה להיות הכי ערה שיש. 

לפני שגילו את פלוטו, שליט עקרב הנוכחי, עקרב נשלט על ידי מאדים. פלוטו הוא האוקטבה הגבוהה יותר של מאדים. כשמאדים רוצה משהו, הוא מיד הולך ומנסה להשיג אותו. אם מאדים שומע 'לא', הוא עלול להיות תוקפני, הוא עלול לצאת למלחמה, או שהוא שוכח מכל העניין ומחפש משהו אחר לרדוף אחריו.

כשפלוטו רוצה משהו, היא מכינה תוכנית אסטרטגית. היא ממוקדת ונחושה. מאדים חסר סבלנות. לפלוטו יש אינסוף גלגולים לעבוד כדי להשיג את המטרה שלה. היא לא מפחדת מעבודה קשה ואין סיכוי שהיא לא תקבל את מה שהיא רוצה, גם אם זה ייקח לה יותר מגלגול חיים אחד.

מאדים נכנס לנסיגה בערך אחת לשנתיים. הפעם הוא נסוג בתאומים מ-30 באוקטובר 2022 ל-12 בינואר 2023.

מאדים הוא כוכב הלכת של פעולה, אנרגיה, יוזמה, אסרטיביות ומיניות. כאשר מאדים נסוג, את עלולה להרגיש פסיבית יותר מהרגיל. האנרגיה שלך עשויה להיות נמוכה. יכולה להיות גם נטייה גבוהה יותר להתפרצויות כעס, במיוחד אם את בדרך כלל לא טובה בלבטא את הכעס שלך.

במהלך תקופה זו, חשוב לבחור בקפידה את הפרויקטים וההתמודדויות שלך. ודאי שאת לא מתישה את עצמך.

שבתאי יהיה בריבוע לשמש מיום שלישי 1 בנובמבר עד יום ראשון 20 בנובמבר. זה ידרוש מאיתנו להיות יותר מאורגנות וממושמעות כדי לא להרגיש תקועות או מוגבלות. למרבה המזל, עקרב הוא המזל הממוקד, הממושמע והמאורגן ביותר בגלגל המזלות. זה בהחלט יכול לעזור לנו עם האתגר הזה.

השבוע יהיה זמן טוב לשאול את עצמך:

  • מה הנטייה שלי בתקופות עם הרבה מים וללא אש. האם אני בורחת מהכובד הרגשי? האם אני מצליחה למצוא את הכוח שלי באמצעותו?
  • עד כמה אני מרגישה עוצמת חיות? אם אני לא מרגישה מספיק, איך אני יכולה לשנות את זה?
  • האם אני מצליחה להיות נחושה ולהמשיך בדרכי אל עבר מטרותיי גם כשאני מרגישה פחות אנרגטית או רגשית מדי?

אני מאחלת לך שבוע עמוק ומשמעותי,

חג הלווין שמח,

באהבה

יעל

* הירח המתקדם מחליף מזל כל שנתיים וחצי. זה לא משנה את מפת הלידה שלך אבל נותן דגש תקופתי זמני, והזדמנות ללמוד לעבוד עם האנרגיות של כל המזלות.

דילוג לתוכן