שבוע אחרון בגדי ומולד ירח בדלי – האם את מספיק מרדנית? 

ינואר 14, 2023

האם הרגשת את זה שמאדים סיים את הנסיגה שלו ביום חמישי? איזו הקלה. תקופת פוסט הנסיגה תורגש עד ה-15 במרץ. זו תהיה גרסה חלשה יותר של הנסיגה.

מרקורי יסיים את נסיגתו הנוכחית ביום רביעי, 18 בינואר. תקופת פוסט הנסיגה תמשך עד 7 בפברואר.

זהו השבוע האחרון של עונת הגדי. ביום שישי, 20 בינואר, השמש תיכנס לדלי, ובשבת, 21 בינואר, הירח יצטרף לשמש בדלי, ונחגוג מולד ירח שלג בדלי.

כאשר אנו עוברות בין המזלות, עלינו לראות כיצד נוכל לשלב את האיכויות של שניהם בחיינו.

גדי ודלי נמצאים באור הזרקורים בשלוש השנים האחרונות, כששבתאי, השולט בגדי, היה בדלי. במרץ הקרוב, שבתאי יעבור לדגים, ופלוטו יתחיל לעבור מגדי לדלי, כך ששני המזלות הללו יישארו במרכז הבמה השמיימית.

גדי הוא מזל של מבנה ומשמעת, מצוינות וארגון, סטנדרטים גבוהים ואמביציה, רצינות ואחריות, עבודה וקריירה, מעמד חברתי ומוניטין.

דלי הוא מזל של אקסצנטריות וייחודיות, של חופש ומרדנות, של הומניטריות ואלטרואיזם, של גאונות ומדע, של עתידנות וקידמה.

אפשר היה לחשוב שגדי ודלי שונים זה מזה כמו יום ולילה, אבל למעשה זה לא נכון. האם ידעת שלפני שיורנוס התגלה, בשנת 1781, שבתאי היה השליט הרשמי של דלי?

איך יכול להיות שאותו הכוכב שולט גם בדלי המרדני והחופשי וגם בגדי הרציני והאחראי?

שמעתי איפשהו ששבתאי חייב לשלוט בדלי, כי אם יורנוס היה השליט הבלעדי של דלי, זה היה מזל מטורף לחלוטין.

ליורנוס יש איכות בלתי צפויה, לא יציבה, מחשמלת ומוזרה, אבל זה רק חלק מהסיפור של דלי. דלי הוא גם מזל קבוע. זה אומר שבתוך כל החופש וההשתנות, יש גם יציבות.

דלי מקובע לגבי היותו נאמן לעצמו.

אסטרולוגיה נשלטת על ידי דלי. למרות שאסטרולוגיה אינה מוכרת כמדע, היא מדע. קריאה אסטרולוגית מבוססת על הבנת מיקומם של כוכבי הלכת בזמן הלידה, הבנת היחסים ביניהם, ניתוח מידע רב וסינתזה שלו למתן הנחיות ברורות ופשוטות.

אסטרולוגיה מערבת תכונות של יורנוס כמו ידע אזוטרי, תפיסה רוחנית של המציאות ואינטואיציה. אבל היא דורשת גם יכולות אנליטיות והבנה מבנית, שקשורות לשבתאי.

לבן שלי עדן יש השפעה חזקה של דלי עם יורנוס בצמידות לאופק באותה מעלה. השנה הוא בגן חובה. זו השנה הראשונה לחייו שבה הוא מתבקש ללמוד, והוא שונא את זה. כל מה שהוא רוצה זה לשחק.

אחד המשחקים שלו עוסק בתוכנית להשתלט על בית הספר שלו עם חבריו לכיתה, ולהפוך אותו למקום של כיף ומשחקים. הנה לך דלי מרדן.

כשדיברתי על זה עם גיסתי היקרה, מלאני, היא אמרה שהרבה מהילדים שטובים בבית הספר גדלים להיות אנשים מרצים. אני מכירה את זה טוב כי הייתי אחת מהם. לעדן אין את זה. הוא כל כך מחובר לליבה שלו, למה שהוא באמת רוצה ואוהב. הוא לא מנסה לרצות אף אחד, אפילו לא אותנו. וזה דבר נפלא.

כולנו עושות פשרות בחיים. אנחנו עושות דברים שלא נוחים לנו או שאנחנו לא הכי אוהבות, אבל אנחנו יודעות שהם הדבר הנכון לעשות. בדיוק כמו עדן. למרות שהוא שונא ללמוד, הוא יודע שזה חשוב לו.

אמרתי לו שלא אכפת לי אם הוא יודע לקרוא, לכתוב או לעשות חשבון בשלב הזה של חייו. אף על פי כן, הוא עושה מאמץ להיות טוב בזה, מתוך רצונו האישי.

זה המפתח לעבודה עם אנשי דלי. כל מה שהם עושים צריך לבוא מתוך משאלת הלב שלהם. תני להם חופש, תמיכה, עידוד והכוונה, והם יעשו מה שטוב להם ולעולם כולו.

דיוויד בואי היה מורד, עם אופק דלי, והשמש, מרקורי ומאדים בגדי. Rebel Rebel I love you so. אני כותבת את המילים האלו ואני רוצה לשים את השיר הזה בפול ווליום ולרקוד בטירוף. זה מה שמרדנות עושה לנו. היא מוציאה את הסקסיות שלנו החוצה, משחררת אותנו, מחברת אותנו לעצמינו.

מולד הירח הקרוב הוא זמן טוב לשאול את עצמך:

  • באיזו מידה אני נאמנה לעצמי?
  • באיזו מידה אני נאמנה לדרכי?
  • כמה ממה שאני עושה בא מתוך רצון לרצות אחרים, ולא מתוך משאלת הלב שלי?
  • האם אני מורדת במערכת לפעמים? האם זה משרת אותי היטב?

השיעור של דלי הוא שמרדנות היא דבר טוב, אם את עושה זאת בחוכמה, כלומר:

  • את עושה את עם החוכמה של גדי, מתוך כבוד והבנה של המערכת,
  • את לא דופקת את הראש בקיר,
  • והכי חשוב, את עושה את זה מתוך חיבור עמוק לאני האמיתי שלך, ולא לשם המרדנות.

פלוטו עדיין נמצא בצמידות לשמש במהלך השבוע הזה. זה ימשיך להוסיף עומק, עוצמה ואינטנסיביות לכל מה שקורה בחיינו.

אני ממליצה לך בחום לנצל את הזמן הזה לצמיחה אישית, עם המורה שלי דברה סילברמן, דרך תהליך טרנספורמטיבי שהיא מעבירה בחינם לגמרי החודש!  את יכולה להירשם כאן.

אני אלמד את המודול הראשון בבית הספר של דברה, החל מה-17 בפברואר. את מוזמנת להירשם לרשימת ההמתנה כאן. אל תהססי לפנות אליי אם יש לך שאלות.

מאחלת לך שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן