שנת 2023 טובה וירח מלא בסרטן – שתהיה שנה של איזון בריא

ינואר 1, 2023

יש את אלו שיגידו שהמעבר לשנה אזרחית חדשה הוא חסר משמעות. שנה היא רק מספר בלוח השנה.

כל יום אנו חוות את השפעות הכוכבים. אנחנו כל הזמן מתפתחות. המבנה המולקולרי שלנו משתנה בהתמדה. כל רגע הוא הזדמנות להתחיל מחדש, לקבל החלטה חשובה ולפתוח דף חדש. השנה החדשה אינה שונה.

אבל אני אוהבת לחגוג את החיים ואירועים מיוחדים. אני אוהבת לראות את הקסם בכל אירוע. אני אוהבת את הרגעים האלו, כמו שנה חדשה, או יום הולדת, שגורמים לנו לעצור ולהרהר במה אנחנו רוצות לחזק בחיינו, וממה עלינו להיפרד.

בעת הכניסה לשנה החדשה חשוך וקר בחוץ. אנחנו נכנסות פנימה בצורה טבעית יותר. אנחנו יכולות להתחבר לצרכים הפנימיים שלנו ולהיות פחות מוסחות מהעולם החיצוני.

אני חולה כבר יותר משבוע. זו הסיבה שלא שלחתי עדכון בשבוע שעבר ונעדרתי לחלוטין מהמדיה החברתית. זה הרגיש חיוני לקחת הפסקה קטנה, למרות שזו הפסקה מאולצת ולא נעימה.

ישנם שינויים רבים גדולים ואירועים אסטרולוגים חשובים ב 2023:

  • שבתאי מסיים מחזור של שלוש שנים בדלי ועובר לדגים ב 7 במרץ.
  • פלוטו מסיים מחזור של ארבע עשרה שנים בגדי ומתחיל מעבר לדלי ב 23 במרץ.
  • צדק נכנס לשור ב 16 במאי.
  • הליקויים עוברים מציר שור-עקרב לציר טלה-מאזניים.
  • השנה מתחילה תחת השפעת הנסיגות של מאדים ומרקורי. מרקורי ייסוג שלוש פעמים נוספות, וונוס תיסוג גם כן.

בלינק זה פרטתי את התאריכים של כל האירועים המרכזיים, כולל שלבי טרום נסיגה ופוסט נסיגה עבור כל הנסיגות, מולדי ירח, ירחים מלאים וליקויים. אני מקווה שהמידע הזה יועיל לכן.

בלינק זה כתבתי איך אני צופה שהמעברים המשמעותיים ביותר בשנת 2023 ישפיעו עלינו, וכיצד לתכנן את השנה בהתאם.

לפני שאני צוללת לשבוע הקרוב, אני רוצה לשתף שיצרתי כמה אפשרויות חדשות לעבוד איתי.

  • קריאה למטרת קריירה. קריאה בת 30 דקות המתמקדת בלכוון ולעזור לקריירה שלך. כמנויה שלי, במהלך ינואר 2023, תוכלי לקבל את הקריאה הזו תמורת $98, במקום $120. כדי לתאם את הקריאה, השתמשי בקישור כאן.
  • קריאת השפעות נוכחית עבור לקוחות חוזרות. זוהי קריאה של 30 דקות שמכינה אותך לפרוח דרך ההשפעות האישיות על המפה שלך לשנת 2023 ואילך. את יכולה לתאם את הקריאה כאן.
  • אם את לא בטוחה מה את יכולה להפיק מקריאה אסטרולוגית, או לא בטוחה אם אני האסטרולוגית המתאימה לך, אני מציעה מפגשים של 10 דקות בחינם, עם המפה שלך. את יכולה לתאם את המפגש כאן.

אני מקווה לפגוש אותך באופן אישי באחד מהמפגשים האלו, או במפגשים הרגילים שלי באורך מלא.

השבוע הנוכחי מתחיל עם שמש בגדי, ירח בשור ושישה גופים שמימיים באלמנט אדמה. ביום שני, הירח נכנס לתאומים וונוס נכנסת לדלי. זה יביא לאיזון של אדמה ואוויר עם ארבעה גופים שמימיים בכל אחד מהאלמנטים הללו.

אוויר נותן לנו הרבה רעיונות חדשים, ואת היכולת לתקשר אותם. אדמה נותנת לנו פרקטיות, נחישות ומשמעת להפוך את הרעיונות הללו למציאות. זהו שילוב נהדר לתחילת השנה.

ביום חמישי הירח נכנס לסרטן וביום שישי יהיה ירח מלא בסרטן.

הדיאלוג בין גדי לסרטן מאד משמעותי לחיינו המודרניים. שניהם יוזמים. הם מעולים בעסקים ומעולים בטיפול באחרים. מה שהם עושים, הם עושים טוב.

אבל סרטן מעדיפה לעבוד בעסק משפחתי, בסביבות שמרגישות כמו משפחה, או לעבוד מהבית. גדי משגשגת בארגונים גדולים. היא צריכה לצאת מהבית ולהיות שם בחוץ, בעולם. לרווחתם הרגשית, סרטן צריכה להרגיש מוזנת ואהובה. גדי צריכה להצליח בקריירה שלה.

יש לי ירח בגדי ואופק בסרטן, אז אני חיה את הדיאלוג הזה כל יום.

סרטן אומרת לי, "קומי מהמחשב ותבשלי לעצמך ארוחה בריאה". גדי אומרת, "יש לך עוד שעתיים עבודה. תתקדמי קצת. תאכלי אחר כך.״

סרטן אומרת, "תהיי נוכחת עם הבן שלך, אל תהיי על הטלפון כשאת איתו.״ גדי אומרת, "את מקדישה את עצמך לאימהות וזה בא על חשבון הקריירה שלך. תעשי מה שאת צריכה לעבודה. הבן שלך לא צריך כל כך הרבה תשומת לב כמו שאת חושבת. ״

סרטן אומרת, "כתבי את הספר שלך, היי יצירתי, התחברי לנשמה שלך. הכסף פחות חשוב.״ גדי אומרת, "את צריכה להתמקד בעשיית כסף. זה מחזיר את האנרגיות שאת משקיעה בעבודה. כשאת לא מרוויחה מספיק כסף, את מרגישה מרוקנת".

סרטן אומרת, "אני עצובה היום, כואב לי הלב. אני צריכה לנוח ולעבד את זה". גדי אומרת, "עבודה תעזור לך עם הכאב. אם תנוחי, סתם תשקעי ברחמים עצמיים.״

המפתח הוא למצוא איזון בין שני הכוחות הללו. הצלחה חומרית, עבור חלקנו, היא צורך רגשי. כאב וקשיים רגשיים יכולים לשמש ככוח יצירתי בעבודתנו.

בירח המלא הזה שאלי את עצמך:

  • האם אני מדחיקה את הרגש שלי, מזניחה את הצרכים הרגשיים שלי, או את הצרכים של ביתי ומשפחתי, למען הקריירה שלי?
  • האם אני מזניחה את הצורך שלי להצליח בקריירה שלי ואת הצורך שלי בהצלחה חומרית, למען התמודדות רגשית או טיפול בביתי ובבני משפחתי?

התשובה תוביל אותך למציאת איזון בריא בין סרטן לגדי בחייך.

מאחלת לך שנה חדשה שמחה. שנה של בריאות, אהבה והגשמה. שנה של שקט ושלווה. לך ולכל הברואים.

אל תשכחי לקרוא איך לתכנן את שנת 2023 בהתאם להשפעות הצפויות בה.

באהבה,

יעל

 

דילוג לתוכן