ירח מלא וליקוי ירח במאזניים – איך לשחרר מחיינו אנשים שאנחנו רוצות להשאיר בעבר? 

מרץ 23, 2024

מייל מאתר אסטרולוגיה משך השבוע את תשומת ליבי. הוא הציע וובינר ליקוי ירח שיעזור לנו סוף סוף לשחרר אנשים שאנחנו רוצות להשאיר בעברנו.

אני עדיין לא הצלחתי להשתחרר לחלוטין מכמה אנשים שפגעו בי בעבר. דוגמה אחת היא האקס שלי. היינו נשואים רק שלוש שנים לפני יותר מעשרים שנה ואין לנו ילדים משותפים. אני נשואה באושר עם האיש האוהב שלי כבר כמעט עשר שנים ואין בי שום חלק שרוצה שום קשר עם האקס שלי. יחד עם זאת, לפעמים, יש לי סיוטים שאני עדיין נשואה לאקס שלי.

כשעברתי על המייל האסטרולוגי, חיפשתי למצוא את פתרון הקסם לשחרר אנשים שאנחנו כבר לא רוצות בחיינו. אז חשבתי על אישה מדהימה שפגשתי לפני מספר שנים. היא הייתה מוצלחת במיוחד בכל היבט בחייה, והיא בדיוק התגרשה. "אני רוצה לשים אותו בעבר שלי ולהמשיך הלאה", אמרה על האקס שלה, "אני לא אוהבת אותו, אני לא רוצה להיות איתו, אז למה הוא מצליח לעצבן אותי כל כך? למה אני עדיין חולמת עליו?"

עניתי לה אז שלוקח זמן לשחרר אנשים מחיינו. כמה זמן? זה יכול לקחת שנים, עשרות שנים, אפילו חיים שלמים.

אחת הבעיות שאני רואה בעולמנו היום היא הציפיה לתוצאות מיידיות. אנחנו חושבות שאנחנו יכולות פשוט לקחת את הסדנה הזו, לתרגל את המדיטציה הזו, לעשות את טקס הירח המלא הזה. אנחנו יכולות לכתוב את הלב שלנו ולשרוף את הנייר, וטא-דה, הכאב שלנו כבר לא חלק מאיתנו, הוא בעבר.

החדשות הרעות הן שאנחנו לא יכולות לשחרר לחלוטין את העבר. תמיד נישא איתנו מטען של כאב מעברנו. החדשות הטובות הן שזה לגמרי בסדר.

הבעיה היא לא בכך שאנחנו חשות כאב והכעס סביב אנשים ומערכות יחסים מהעבר. הבעיה היא שאנחנו מצפות מעצמנו לשחרר לחלוטין את האנשים המשמעותיים הללו מהעבר שלנו ולהיות חופשיות מהם. אנחנו לא מאפשרות לעצמנו את חסד הזמן. ואז אנחנו מתאכזבות מעצמנו על כישלון במשימה שלעולם לא יכולנו לצלוח. אנחנו לא מכירות בכך שביטול כאב העבר נוגד את הטבע האנושי שלנו.

במאבק האישי שלי, הבנתי שהדבר הכי טוב שאני יכולה לעשות בקשר לזה הוא להיכנע. אני יודעת שאני רוצה לשחרר את האקס שלי, אבל אני לא מנסה לזרז את הריפוי שלי. זה יבוא כשאהיה מוכנה, או אולי זה לא יבוא בכלל. אם הסבל שלי במהלך החיים האלו הוא לפעמים לחוות כאב בגין מערכת היחסים הרעילה עם האקס שלי, אני מקבלת את זה, אני מחבקת את זה. זה הכאב שניתן לי לסחוב בגלגול הזה.

מה שאנחנו לא רוצות זה להיות מנוהלות על ידי הדפוסים הפסיכולוגיים שיצרנו כדי להגן על עצמנו מהכאב שחווינו דרך מערכות יחסים רעות. אנחנו לא רוצות לשמור על הלב שלנו סגור כי אנחנו מפחדות להיפגע שוב.

עונת הליקויים מתחילה השבוע עם ירח מלא וליקוי ירח במאזניים. ציר טלה – מאזניים מדבר על הדרך שלי לעומת הדרך שלנו, לבד מול יחד, לומר את האמת שלנו לעומת להגיד מה שימצא חן, לשים את עצמנו במקום הראשון לעומת לשים את מערכות היחסים שלנו במקום הראשון.

ליקוי ירח הוא תמיד זמן להתחלות חדשות. אנו יכולות להשתמש באנרגיה זו כדי לשפר את מערכת היחסים שלנו עם עצמינו ואחרים. אנחנו יכולות להשתמש בליקוי כדי לשחרר מערכות יחסים שאנחנו לא רוצות בחיינו, כמיהות לאנשים שפגעו בנו, ותבניות התנהגותיות שלא משרתות את טובתנו במערכות היחסים שלנו. אנחנו יכולות לכתוב את הסיפור שלנו סביב מערכות יחסים כואבות ולשרוף את הנייר או לכתוב מכתבים לאנשים שפגעו בנו ולשרוף את המכתב. אנחנו יכולות להתפלל שהמלאכים שלנו יעזרו לנו לשחרר ולהתחיל מחדש.

אבל בבקשה, בואו לא נשכח לתת לדברים זמן ולהיות בחמלה עצמית. אל תשפטי את עצמך אם את עדיין תקועה על אדם שרצית לשחרר לפני שנים. תסתכלי על עצמך ותראי כמה את חמודה ואהובה, כמה אנושית ומחוברת. תצחקי עם עצמך שזה הסיפור שלך. איזה סיפור מעניין זה. תהיי סקרנית לגבי מתי ואיך הסיפור הזה יסתיים.

פורים שמח, ירח מלא וליקוי ירח שמחים, ושיחזרו כבר הביתה, עכשיו.

באהבה,

יעל

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אירוע השבוע: ירח מלא וליקוי ירח במזל מאזניים.

אספקט השבוע: נפטון בצמידות לשמש עד יום שלישי, 26 במרץ.

אלמנט דומיננטי: מים

פרטים:

  • יום ראשון, 24 במרץ, שמש ומרקורי במזל טלה, ירח במזל מאזניים, ונוס ומאדים במזל דגים.
  • יום שני, 25 במרץ, ירח מלא וליקוי ירח במזל מאזניים.
  • יום רביעי, 27 במרץ, ירח נכנס למזל עקרב.
  • יום שישי, 29 במרץ, ירח נכנס למזל קשת.
דילוג לתוכן