ירח מלא בקשת ושבתאי בריבוע לשמש – איך להרחיב את הגבולות שלנו

מאי 27, 2023

אני חולה כבר יותר משבוע. שום דבר רציני, רק הצטננות, אבל זה השאיר אותי במיטה לכמה ימים. איבדתי את הקול ולא יכולתי לדבר במשך יום שלם. הצורך לשתוק ולהיות פחות תקשורתית לא התאים לי בכלל כשהשמש בדיוק נכנסה למזל תאומים וכל מה שרציתי זה לדבר, לדבר ולדבר.

שבתאי בריבוע לשמש מאז ה 17 במאי. זה מסביר את תחושת המגבלה שרבות מאיתנו חשות לאחרונה. גם את?

אבל ההגבלות של שבתאי מכוונות לטובתנו. אני זקוקה ליותר שקט בחיים שלי. זה לא למרות היותי בת מזל תאומים, אלא בדיוק בגלל זה. בתור בת מזל תאומים, יש לי מלא רעש בראש.

כשחייתי לבד, נהגתי להתעורר בבוקר, לעשות מדיטציה, לתרגל יוגה ופרניאמה, להכין לעצמי ארוחת בוקר בריאה ורק אז, לבדוק את הטלפון ולהתחבר אל העולם. בסופי שבוע נהגתי לשים את הטלפון על מצב טיסה, להישאר במיטה ולקרוא ספרים.

אני כל כך שמחה שיש לי משפחה. לא הייתי רוצה את זה אחרת, אבל לפעמים אני מתגעגעת לשקט שהיה לי אז. שבתאי הזכיר לי שאני צריכה לשלב יותר שקט בחיי המשפחה שלי.

השבוע הירח עובר דרך בתולה, מאזניים ועקרב, ומגיע לירח מלא במזל קשת בשבת. זה יוצר דיאלוג בין ירח במזל קשת לשמש במזל תאומים.

שני המזלות הללו רועשים בדרכם שלהם. הם מזלות של נשות תקשורת מעולות, מורות נפלאות וכותבות מוכשרות. הם אוהבים לטייל ומתחברים בקלות עם כל מי שהם מוצאים בו עניין. שניהם מהירים, חדים וחסרי סבלנות.

אבל מכיוון שתאומים וקשת הם מזלות מנוגדים, יש בניהם כמה הבדלים משמעותיים. ההבדל העיקרי נובע מהעובדה שמזל תאומים נשלט על ידי מרקורי, כוכב הלכת הקטן ביותר במערכת השמש, גדול רק מעט מהירח שלנו. מזל קשת נשלט על ידי צדק, כוכב הלכת הגדול ביותר במערכת השמש, גדול פי 1,300 מכדור הארץ.

השבוע הייתה לי שיחה מרתקת עם מישהו שהאופק שלו קשת. הוא שיתף אותי שמאז שהיה ילד, היו לו חלומות גדולים. הכל נראה לו קטן. הוא לא הצליח להבין איך אנשים מוכנים להסתפק בלחיות בעיירה קטנה כל חייהם.

אני, לעומת זאת, נולדתי עם שבתאי בצמידות לשמש. למרות שיש לי צדק חזק במפה שלי, במשך רוב חיי, הציפיות שלי מהחיים היו די מוגבלות.

רק בשנים האחרונות למדתי שככל שאני מעזה לחלום ולעשות, החיים שלי נהיים טובים יותר. אני נדהמת לגלות עד כמה התפיסה שלי הייתה מוגבלת וקטנה, וכמה קשה לי להרחיב את עצמי ולהאמין באמת שהחלומות שלי יכולים להתגשם.

כפי שאני רואה את זה, ישנם שלושה שלבים עיקריים הנחוצים להתרחבות וצמיחה.

ראשית, עלינו לזהות מה אנחנו באמת רוצות, מבלי להרגיש אשמה או בושה על כך. בדיוק פרסמתי פוסט על זה באלפנט ג׳ורנל. ירח בקשת תומך בנו בכך, בגלל שהוא מחבר אותנו עם האמת הפנימית שלנו.

השלב השני הוא להיות מוכנות להגיד את מה שאנחנו רוצות בקול רם. אני רוצה…להיות סופרת רבי מכר, לזכות באוסקר, להיות בתוכנית של אופרה ווינפרי, לקבל פרס נובל, להביא שלום לעולם, וכל מה שעולה בדעתך. יש אנשים שקשה להם להביע את רצונותיהם. שמש במזל תאומים משפרת את יכולות התקשורת שלנו ומאפשרת לנו להביע את עצמנו טוב יותר.

השלב השלישי הוא להאמין שאנחנו יכולות להצליח. זה החלק הכי קשה. הרחשים התת קרקעיים שיש לרבות מאיתנו בראש אומרים, מי אני שאצליח? אני לא חשובה, אני לא מיוחדת, לא מגיע לי.

לעתים קרובות, הקולות הללו נמצאים בתת מודע, קבורים עמוק בתוכנו. הם קיימים כי לא קיבלנו את הביטחון שהיינו צריכות בילדותנו. אף אחד לא אמר לנו שאנחנו מסוגלות, יפות ומוכשרות.

ירח בקשת יכול לעזור לנו להיות אופטימיות ולהאמין במה שנראה לנו כמו פנטזיה. זה יכול לתת לנו אומץ לפעול. ככל שאנו מעזות לעתים קרובות יותר, אנו נדהמות יותר לגלות שמה שנראה כמו חלום יכול להפוך למציאות. חוויות חיוביות כאלו משנות את הדפוסים התת מודעים שלנו. הקולות שלנו מפסיקים להקטין אותנו.

אין זה פלא אם כן, שיש הרבה אנשים מפורסמים עם שמש במזל תאומים וירח במזל קשת. ניקול קידמן, טום הולנד, נעמי קמפבל, לני קרביץ, ליאם ניסן ובר רפאלי הם רק כמה דוגמאות.

השילוב הזה מקנה להם כישורי תקשורת מעולים ומעניק להם יכולת לחלום בגדול, להיות אופטימיים ולהאמין בעצמם.

אבל אל תחשבו שבגלל שמזל תאומים נשלט על ידי כוכב לכת קטן, יש בו משהו לא בסדר! מזל תאומים הוא המזל של אנשים שזוכרים את ימי ההולדת וימי הנישואים של כולם. הם יכולים לחיות באותה עיר כל חייהם ולהיות מאושרים, וזו מתנה. הם מנהלים קשרים משמעותיים עם סביבתם ויש להם שבט שתומך בהתרחבות ובצמיחה הבריאה שלהם.

השבוע, שאלי את עצמך:

  • מה אני רוצה שדורש גדילה וצמיחה?
  • האם אני חולמת מספיק בגדול?
  • האם יש לי קולות שרוחשים בתוכי ואומרים לי שאני לא באמת יכולה לקבל את מה שאני רוצה?
  • האם אני יכולה לפעול באומץ ולתקשר את הרצונות הפנימיים שלי לפחות לחברות הקרובות שלי?
  • האם יש לי שבט של אנשים שנמצאים כאן כדי לתמוך בצמיחה שלי?

עדכוני השבוע:

מרגישה תקועה בחיים? זה הזמן להתחבר למה שאת רוצה באמת

פרסום חדש באלפנט ג׳ורנל. בו אני מדברת על הקושי שלנו להודות במה אנחנו רוצות, במיוחד אם אלו רצונות כמו לזהור, להיות במרכז הבמה ובאור הזרקורים, ולהצליח. אני משתפת בחוויה אישית שלי ובסיפור של לקוחה. 

בהמשך הפוסט אני מציעה דרכים לעבודה בריאה עם הרצונות שלנו. 

לקריאת הפרסום באלפנט ג׳ורנל. 

Unstoppable Overcomers Podcast Episode 111

אם לא יצא לך לראות בלייב, עדיין אפשר ליהנות מהפרק בו השתתפתי בפודקאסט של דורות׳י או׳דל. בשיחה אני מספרת על המעבר שלי מרואת חשבון לאסטרולוגית, ועל ההתמודדות עם אתגרי החיים. 

לצפייה בפרק הפודקאסט. 

סדנת יוגה ואסטרולוגיה - איזון אנרגית השמש

בסדנה זו נתבסס על חכמת היוגה והאסטרולוגיה כדי לחזק את החיוניות, הביטחון ואת הנלהבות שלנו מהחיים. 

הסדנה מתקיימת בסטודיו ליוגה בלאק מאונטיין. 1 ביולי מ 3 עד 5 אחה״צ. 

להרשמה

מידע מפורט על האסטרולוגיה של השבוע:

אירוע השבוע: ירח מלא במזל קשת, שבת, 3 ביוני.

אספקט השבוע: שבתאי בריבוע לשמש, פלוטו במשולש לשמש עד יום שלישי 30 במאי.

פרטים נוספים:

  • יום ראשון, 28 במאי, שמש במזל תאומים, ירח במזל בתולה. מרקורי, צדק ויורנוס במזל שור. 4 כוכבי לכת באלמנט אדמה.
  • יום שני, 29 במאי, ירח נכנס למזל מאזניים. 3 כוכבי לכת באלמנט אוויר.
  • יום רביעי, 31 במאי, ירח נכנס למזל עקרב.
  • שבת, 3 ביוני, ירח נכנס למזל קשת, ירח מלא במזל קשת.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן