ירח מלא במזל גדי – יצירת תחושה של בית שתומכת בהצלחה שלנו

יולי 1, 2023

השבוע מתחיל עם ירח במזל גדי. ביום שני, 3 ביולי, הירח מלא במזל גדי. השמש במזל סרטן וכמו בכל ירח מלא, אנו מתבקשות להתייחס לדיאלוג בין שני המזלות הללו.

במהלך כל השבוע, שבתאי במשולש לשמש. מכיוון ששבתאי שולט במזל גדי, הוא תומך בנו ומאפשר לנו להגיע בקלות יותר למסלול הגבוה של ירח במזל גדי.

הירח שלי במזל גדי והאופק שלי הוא סרטן. אני חיה את הדיאלוג בין שני המזלות האלו.

ירח באסטרולוגיה שולט על העיבוד הרגשי שלנו. כאשר הירח במזל גדי, יש נטייה לנהל ולשלוט ברגשות שלנו.

לנשות ירח במזל גדי, הצלחה והגשמה חשובות לרווחה רגשית. השאיפה של בת מזל גדי להיות ממושמעת, אמינה, ומצליחה, יכולה לפעמים ללכת יד ביד עם הדחקה רגשית. אנחנו כל כך עסוקות וממוקדות מטרה שאין זמן לרגשות.

הדרך הגבוהה של השיח בין מזל סרטן למזל גדי, היא להפוך להיות מצטיינת בעיבוד רגשי. מזל גדי מחפשת מצוינות בכל דבר, ומטרתה של סרטן היא ללמוד את העולם הרגשי. כאשר אנו בוחרות בדרך הנשמה, האתגרים שלנו הופכים למורים שלנו, והחולשות שלנו הופכות לחוזקות.

נושא נוסף שהוא חלק מהשיח בין סרטן וגדי מתייחס לתחושת בית.

במשך יותר משני עשורים, הייתי מרוכזת מאוד בקריירה שלי, תוך הזנחת היבטים אישיים רבים בחיי. דוגמה קיצונית הייתה שבמשך כמעט שנה, נכנסתי לרכב שלי מצד הנוסע, כי הדלת בצד הנהג לא נפתחה.

השתמשתי בקריירה שלי כתירוץ להימנע מהבעיות האישיות שלי, ולכן, הבית והחיים האישיים שלי לא העניקו לי תחושה של נוחות ורווחה. בהיעדר טיפול הולם, חיי הבית האישיים שלי הפכו להיות מכבידים ולא נוחים, מה שגרם לי לרצות לברוח מהם עוד יותר.

בפגישה עם לקוח השבוע, הגענו למסקנה שהוא יוצא לבלות ושותה יותר ממה שהיה רוצה, כי הוא לא מרגיש בנוח בבית שלו. אין לו שום מקום בבית שבו הוא יוכל לשבת ולהרהר ללא הפרעה. יחסיו עם שותפתו לחיים מתוחים והבית לא נותן לו תחושה נעימה או בטוחה.

בראיון שלי עם סורן ברגנדל, ששיחק את אריק באמילי בפריז, סורן שיתף שבגלל שהקריירה שלו התחילה כשהיה בן 15 ומאז תמיד היה מונע להצליח, אנרגיית מזל גדי קלה עבורו. האבולוציה האישית שלו נסובה סביב חיבור לאנרגיית מזל סרטן. עם הזמן הוא הבין שהוא צריך ליצור לעצמו סביבת בית בטוחה, שבה יוכל לעבוד עם הרגשות והדפוסים הפסיכולוגיים שלו.

בית הוא מקום בו אנו מרגישות בטוחות ונוחות להיות מי שאנחנו. מקום שבו לא שופטים או מבקרים אותנו. מקום בו אנו מרגישות מוגנות, אהובות, מוזנות, ונתמכות. תחושה חזקה של בית מופנמת בתוכנו. היא הופכת להיות חלק מאיתנו. אנחנו לוקחות אותה איתנו לכל מקום.

אנו זקוקות למרחב בטוח לעיבוד הרגשות שלנו, להתחבר להיבטים הכואבים של הקיום שלנו. אנו זקוקות לזמן מנוחה שבו אנו יכולות להסיר לחלוטין את המגננות שלנו ולהתכרבל עם עצמנו ועם יקירינו כדי שנוכל להתחבר לנשמה שלנו.

בפרק השמש של הספר שלי, איזון פלנטרי, אני מסבירה שהאגו הוא מרכיב בעל ערך חשוב בהוויה שלנו. עם זאת, אני מציינת שכדי שהאגו יהיה בריא, אנחנו צריכות לתת לנשמה להוביל את הדרך.

אבל איך לעזאזל נדע אם אנחנו מחוברות לנשמה שלנו או לאגו שלנו?

ככל שאנחנו מרשות לעצמנו לצלול עמוק יותר לתוך הרגשות שלנו, אנו יוצרות גשר אל הנשמה שלנו. ככל שאנו מיושרות יותר עם האני האותנטי שלנו, אנו מתחברות לנשמה שלנו.

אנו מתחברות לנשמה שלנו על ידי הליכה בדרך הרוחנית. אני מתכוונת לדרך הרוחנית האמיתית. לא הדרך שעוקפת את החוויה שלנו וגורמת לנו להדחיק את עצמנו בזמן שאנחנו מעמידות פנים שאנחנו סבבה עם כל מה שבא.

הדרך הרוחנית האמיתית פירושה חוויה גולמית וכנה של מה שאנחנו באמת רוצות, מרגישות וחשות. קל יותר להגיד מאשר לעשות כי יש בכך הרבה כאב ופחד, אבל כשיש לנו תחושה של בית בטוח בתוכנו, אנחנו יכולות לעשות כמעט הכל.

כדי להצליח ולהצטיין, כמו שמזל גדי קורא לנו לעשות, אנחנו צריכות את ההרגשה של בית בטוח ותומך. מצד שני, אם אנחנו שוקעות בנוחות ובבטיחות של הבית שלנו, ולעיתים רחוקות יוצאות לפגוש את העולם, אנחנו צריכות להתחבר לאנרגיות מזל גדי. עלינו להגדיר יעדים ולהתחיל לעבוד עם משמעת כדי להשיג אותם.

למה אנחנו צריכות לעשות את זה? כי אחרי הכל, באנו לכאן לעשות משהו משמעותי. לכולנו יש מטרה להגשים בעולם. כשאנחנו לא ממשות את היעוד שלנו, אנו מרגישות תסכול וחוסר איזון.

נושאים לעבוד איתם השבוע:

  • מאילו סוגי רגשות אני מנסה להימנע? מתי בפעם האחרונה הדחקתי את הרגשות האלה? מה הייתה התוצאה של ההדחקה?
  • מ-1 עד 10, כמה אני מחוברת רגשית?
  • האם יש לי תחושה של בית בטוח, יציב, תומך ונעים?
  • האם אני מרגישה שחיי הבית שלי תומכים בקריירה שלי? באיזו דרך? האם חיי הקרירה שלי תומכים בחיי הבית שלי? באיזה אופן?
  • האם אני נוטה לברוח מההתמודדות עם חיי הבית שלי ולהשתמש בקריירה כתירוץ? או האם אני נוטה להישאר יותר מדי בנוחות ובבטיחות של ביתי ונמנעת מלצאת לעולם?
  • מה אני צריכה לעשות כדי ליצור איזון בריא בין חיי הבית לחיי הקריירה שלי?

תמונות מסדנת איזון אנרגית השמש שהתקיימה בשבת, ה 1 ביולי בבלאק מאונטין יוגה:

מידע מפורט על האסטרולוגיה של השבוע:

אירוע השבוע: ירח מלא במזל גדי, יום שני, 3 ביולי.

אספקט השבוע: שבתאי במשולש לשמש

פרטים נוספים:

  • יום ראשון, 2 ביולי, שמש ומרקורי במזל סרטן, ירח במזל גדי. ונוס ומאדים במזל אריה.
  • יום שלישי, 4 ביולי, ירח נכנס למזל דלי.
  • יום חמישי, 6 ביולי, ירח נכנס למזל דגים. חמש פלנטות באלמנט מים.
  • שבת, 8 ביולי, ירח נכנס למזל טלה.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן