ירח מלא בדלי – האם הגישה שלך לאהבה, תשוקה ורומנטיקה תומכת ברווחתך הרגשית?

אוגוסט 6, 2022

הימים האחרונים היו מתוחים ועוצמתיים. ירח בעקרב עם שמש באריה היו שילוב לא קל לעיכול. עקרב רוצה לעבור דרך הצד האפל, אבל היא כן מחפשת את האור בקצה המנהרה. אם תצליחי לחבק את האפלה שבך, תוכלי לזהור כמו בת אריה מודעת.
 
השבוע החדש מתחיל עם ירח בקשת, מה שמתאים מאוד לאריה; שניהם מזלות אש. עם צדק בטלה, אלו יכולים להיות ימים של כיף והנאה, או ימים בהן תהיי בוטה מדי ותכניסי את עצמך לצרות. האם יש לך אפשרות לבחור בין השניים? לעתים קרובות אני חושבת על עניין הבחירה. ברור שיש דברים שאת לא יכולה לבחור, אבל יש דברים שאת יכולה, ולא תמיד קל להבדיל בין השניים.
 
לא משנה מה את רוצה לשנות, עשי זאת בחמלה וברוך. כשאנשים הופכים מודעים למשהו שהם רוצים לשנות, הם נוטים להיות נוקשים וקשוחים לגבי זה. הם מצפים מעצמם להשתנות באופן מיידי, בזמן שזה לא עובד כך.
 
כשאת מחליטה לעשות שינוי, היי סבלנית עם עצמך, תני לעצמך זמן לחזור להרגלים ולדפוסים הישנים שלך, קבלי את העובדה ששינוי הוא תהליך. קחי את זה צעד אחר צעד. 
 
ביום רביעי הירח נכנס לדלי וביום חמישי יש ירח מלא בדלי.
 
לאריה ולדלי יש קול ייחודי. שתיהן יצירתיות וחכמות. שתיהן לא אוהבות ללכת בתלם של מישהו אחר או לקבל הוראות מאחרים. אבל בעוד שאריה אוהבת להתבלט ולהוביל את הדרך, דלי מעדיפה להיות חלק מקבוצה או קהילה, ורוב הזמן, היא מרגישה קצת לא שייכת .
 
יש הבדל גדול נוסף בין שני המזלות הללו. אריה מלאת תשוקה, רומנטית ודרמטית. יש סיכוי טוב שהיא עוסקת בנושאים האלו באובססיביות רבה. סיפור חייה יכול להוות תסריט טוב לדרמה רומנטית. ברוח זו, היא מצפה מכל הסובבים אותה למלא תפקיד מסוים שהיא נתנה להם בתסריט שלה. כשהמציאות לא תואמת את הציפיות שלה, היא כועסת.
 
דלי לעומת זאת, יכולה להיות מנותקת. קל לה לקבל אחרים כמו שהם, ולא לכפות עליהם את הציפיות שלה, אבל היא תמיד נראית קצת מרוחקת. תשוקה ורומנטיקה הן לא חלק משמעותי מהשאיפות שלה. חברות היא הדבר שהיא הכי מעריכה בחייה. היא נשארת רחוק ככל שהיא יכולה מרגשות מסובכים או כבדים.
 
נקודת המבט של דלי היא שזה לא משנה אם את נשואה או לא, אם יש לך ילדים או לא, אם יש לך אהבה או לא. כולנו מאושרות, וכולנו סובלות. יש בזה הרבה אמת, אבל זה לא אומר שאת לא צריכה לשאוף ליצור סיפור חיים מסוים. אם את מפסיקה לרצות ומפסיקה לפעול כדי לשנות את הסיפור שלך, את בסופו של דבר מרגישה מובסת ובודדה. זה כן בסדר גמור לשנות את השאיפות שלך לאור המציאות. 
 
כשהייתי רווקה, היית יכולה לחשוב בטעות שאני בת מזל אריה. החיים שלי נסבו סביב תשוקה, אהבה ורומנטיקה, וזה היה בלגן מוחלט. כשהפכתי להיות רצינית לגבי תרגולי המדיטציה והיוגה שלי, למדתי למשמע את המיינד שלי והפעולות שלי. בזכות כך, מצאתי דרך שלווה יותר לחיות. דרך שתמכה ברווחתי הרגשית.
 
בירח מלא זה, הגיע הזמן למצוא היכן את עומדת בין שני הכוחות המנוגדים הללו.
 
האם את אובססיבית לחיי האהבה, התשוקות והרומנטיקה שלך? או האם את שומרת מרחק מכל רומן אהבה תשוקתי כדי להרגיש בטוחה באזור הנוחות של ניתוקך הרגשי?
 
כמו תמיד, אנחנו רוצות למצוא איזון, או את דרך האמצע. לאפשר מקום לאהבה, תשוקה ורומנטיקה; החיים חסרי טעם בלעדיהם. אבל לא להגזים. זכרי שאהבה היא רק חלק מהחיים שלך, יש הרבה יותר בחיים מזה.
 
השבוע יש סיכוי שתרגישי מתח כאשר מאדים, שבתאי ויוראנוס מאתגרים את השמש. את עלולה לכעוס יותר מהרגיל. ייתכן שתרגישי צורך גדול יותר לשחרר את עצמך ממגבלות שהיית מוכנה לקבל בעבר. את עלולה להרגיש מוגבלת יותר ממה שאת באמת. 
זכרי שכל הכוחות האלו כאן כדי לתמוך בך. מגבלות מאלצות אותך להיות יותר יצירתית. כעס חושף את הפצעים הפתוחים שלך. הרצון לצאת לחופשי עוזר לך להשיג יותר חופש. שימי לב היטב לשלושת ההשפעות הללו השבוע. מי מהם קוראת לך בשמך?
שיהיה שבוע נפלא,
 
באהבה,
 
יעל
דילוג לתוכן