חמש פלנטות במזל דלי ויום האהבה – איך להביא עוד אהבה ורומנטיקה לחיינו?

פברואר 10, 2024

וולנטיינס הקרב העלה בי תהייה. למה אנחנו חוגגים אהבה בעונת מזל דלי? אם ולנטיינ'ס היה נחגג במהלך עונת מאזניים, מזל האהבה והיחסים, לא היתה שאלה בנושא. אם היינו חוגגים אהבה בעונה של אריה התשוקתי והרומנטי, זה היה הגיוני לחלוטין. הייתי יכולה גם להבין אם חגגנו אהבה במהלך עונת סרטן המשפחתי, עקרב המיני, או דגים מלא החמלה. אבל מזל דלי?

מזל דלי הוא מזל של חברות ואינו נחשב לרומנטי. הוא מאוד חופשי ואינו אוהב בהכרח לעשות מערכות יחסים מונוגמיות קונבנציונליות. זה מזל של התודעה הגבוהה, ולא כל כך קשור לענייני הלב.

אפשר לומר שזה היה לגמרי במקרה, שסנט ולנטיין הוצא להורג ב-14 בפברואר, בעונת מזל דלי, ושהוחלט לחגוג את האהבה בתאריך הוצאתו להורג. עם זאת, אין זה מקרי שבערך 200 שנה לאחר הוצאתו להורג של ולנטיין, כאשר רומא עברה מפגאניות לנצרות, הוכרז חג ולנטיינ’ס כחג של אהבה. הוא בא להחליף את חג הפריון הפגאני, לופרקליה או פברואה, שהיה נחגג באותו היום.

אז, בואו ננסה לראות איך מזל דלי מתחבר לחגיגת הרומנטיקה והאהבה, ומה אנחנו יכולות ללמוד ממנו כדי להביא עוד אהבה ורומנטיקה לחיינו.

בת מזל דלי נאמנה לעצמה, אותנטית וישרה. הכנות שלה מבוססת על הבנת העצמי. תכונות אלו חיוניות לקיום יחסים רומנטיים בריאים, תומכים ומעצימים. אנחנו לא חוגגות אהבה במהלך עונת המאזניים, כי מזל מאזניים מייצג נטייה לרצות ולמצוא חן בעיני אחרים. אנחנו כן חוגגות אהבה בעונה שקוראת לנו להיות בדיוק מי שאנחנו. רק אז, אנו מושכות את האנשים הנכונים ואת הנסיבות הנכונות לחיינו. רק אז אנו יכולות לקיים מערכות יחסים טובות ואוהבות שעומדות במבחן הזמן.

מזל דלי הוא מזל החברות, שהוא המרכיב החשוב ביותר של מערכות יחסים טובות. תשוקה, משיכה מינית וערכים הדדיים הם גם גורמים חיוניים לזוגיות בריאה, אבל בלי חברות, מערכות יחסים לא יכולות לעבור משברים וקשיים. זה מדהים אותי שכל כך הרבה מאיתנו נכנסות למערכות יחסים רציניות, רק כדי לגלות שאין לנו על מה לדבר, או שלעולם לא נוכל לנהל שיחת עומק.

באחת ממערכות היחסים הרציניות שלי, בכל פעם שלא הייתי מרוצה מבן הזוג שלי, הוא אמר בדיוק את אותו הדבר, "אני מבטיח שאשתנה". אף פעם לא הצלחנו להיכנס לעומק ולנסות להבין מה הניע אותו להתנהג באופן שהרגיז אותי. מעולם לא הגענו לשורשי הבעיות, ולכן הבעיות המשיכו לחזור על עצמן. מצד שני, בנישואים היפים שלי, כשבעלי ואני עברנו כמה שנים מאתגרות, החברות בנינו הייתה סירת ההצלה שלנו. דיברנו על הכל בפתיחות ובכנות, וכתוצאה מכך הקשר שלנו רק התחזק.

מזל דלי הוא מזל של חזון. יצירת חזון משותף עם השותפים הרומנטיים שלנו, הכרחי להצלחת הקשר לטווח ארוך.

לבסוף, מזל דלי הוא מזל של ייחודיות אינדיבידואלית. חגיגת אהבה בעונת מזל דלי מזכירה לנו שלאהבה רומנטית יש שפע צורות, גוונים וגדלים. מה שעובד עבור אחד, לא עובד עבור אחרים. אני מכירה כל כך הרבה נשים שהסכימו לחיות מערכות יחסים פתוחות שגרמו להן כאב רב וטראומה. אני מכירה רבים שיש להם מערכות יחסים נהדרות ללא מגורים משותפים. הדבר החשוב ביותר הוא להקשיב לעצמך ולבחור את מערכת היחסים המתאימה לך, לא את מערכת היחסים המגניבה או המקובלת על המשפחה או החברים שלך.

כדי להכניס יותר אהבה ורומנטיקה לחייך, קבלי השראה ממזל דלי:

 1. היי אותנטית וישרה, גם אם את חושבת שהאדם השני לא יאהב את האמת שלך.
 2. הביני את עצמך, באמצעות אסטרולוגיה או אמצעי חקירה עצמית אחרים, כדי שתוכלי לבנות זוגיות שמקבלת ומעצימה את הרבדים השונים באישיותך.
 3. יצרי מערכות יחסים שמבוססות על חברויות. כמה שאלות שאת יכולה לשאול את עצמך הן:
  • האם יש לי שיחות עמוקות ומשמעותיות בזוגיות שלי?
  • האם אני מעריכה את דעותיו של האדם השני? האם אני מרגישה שהאדם השני מעריך את דעותיי?
  • האם אני מרגישה שהאדם השני רואה אותי ומקשיב לי?
  • האם אנחנו מדברים על נושאים קשים?
  • האם אני יכולה לבטא את הרגשות האמיתיים שלי בפני האדם השני?
  • האם האדם השני מבטא איתי את רגשותיו?
 4. צרו חזון לעתיד הזוגי שלכם או צרי את החזון שלך לגבי קשר זוגי ושתפי אותו עם האדם הבא איתו תמצאי אהבה.
 5. בני את מערכת היחסים שעובדת עבורך. זה לא משנה מה אחרים חושבים.

מאחלת לך ולנטינ’ס שמח מלא באהבה ורומנטיקה ושהשבויים שלנו יחזרו כבר הביתה עכשיו עכשיו עכשיו,

יעל

המלצות השבוע:

מה יכול להיות מתנת ולנטיינ'ס טובה יותר מקריאת מפה זוגית? למדו על הקסם שמחבר בינכם, על המתנות שלכם, האתגרים שלכם וכיצד לחזק את הקשר שלכם.
לכבוד חג האהבה, קריאה זוגית מלאה של 75 דקות עבור $220 במקום $250. השתמשי בקוד LOVE24 בעת ההזמנה. תקף עד 29 בפברואר 2024.

הזמיני את הקריאה הזוגית שלך כאן. 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אירוע השבוע: חמש פלנטות במזל דלי.

אספקטים: יורנוס בריבוע לשמש.

אלמנט דומיננטי: אוויר.

אלמנט חסר: אש.

פרטים:

 • יום ראשון, 11 בפברואר, שמש ומרקורי במזל דלי, ירח במזל דגים, ונוס ומאדים במזל גדי.
 • יום שני, 12 בפברואר, ירח נכנס למזל טלה.
 • יום שלישי, 13 בפברואר, מאדים נכנס למזל דלי.
 • יום רביעי, 14 בפברואר, ירח נכנס למזל שור.
 • יום שישי, 16 בפברואר, ונוס נכנסת למזל דלי, ירח נכנס למזל תאומים.
 • שבת, 17 בפברואר, שבתאי בצמידות לשמש.
דילוג לתוכן