תהני מהקסם של בתולה, חכמת הטבע הקדומה, וקבלי את הקצב של קדם נסיגת מרקורי

אוגוסט 27, 2022

אני אוהבת את התקופה הזו של השנה בצפון קרוליינה. הטמפרטורות מושלמות, נעות בין 18 בלילה ל 28 ביום. העלים נושרים מדי פעם, והכי מדהים, עונת הפטריות החלה.

עד שהגעתי לכאן מעולם לא חוויתי את פסטיבל הטבע היפה הזה, עם פטריות שגדלות בכל הצורות, הצבעים והגדלים. את מוזמנת לראות תמונות באינסטגרם ובפייסבוק.

לפני כמה שבועות, חברה נסעה לקולורדו. היא פרסמה תמונות מהממות של נופים עצומים, עם הסלעים הענקיים של הרי הרוקי, טובלים בעמקים של יערות אדירים.

אמרתי לחברתי שבפעם הבאה היא צריכה לבוא לבקר באשוויל. היא ביקשה תמונות. להפתעתי, ולאכזבתי, גיליתי שאין לי תמונות של ההרים האפלצ'ים. אפילו אלו שיש לי, לא מרשימות כמו התמונות שלה מקולורדו.

התמונות שלי מצפון קרוליינה מצולמות בין ענפי עצים, בנחלים, מתחת למפלים. בתוך הנוף, לא מחוצה לו. הן מתארות פרטים קטנים כמו פטריות, עצים ופרחים.

דרך זה הבנתי שקולורדו מייצגת את מזל קשת, עם הפרספקטיבה הגדולה והענקית שלו, בעוד שצפון קרוליינה מיצגת את מזל בתולה, האלוהות של הפרטים הקטנים.

חברה אחרת כתבה לי השבוע "לפעמים אני קצת מתאכזבת כשבתולות מתוארות כמזכירות הקוסמוס".

יכולתי להזדהות עם התסכול שלה. בתולות ידועות כאנליטיות וביקורתיות. חשוב להן לנקות ולארגן. זה נשמע מאוד משעמם. אבל בבתולות יש הרבה יותר מזה.

אני אוהבת את מזל בתולה. הייתה תקופה בחיי שבה התאהבתי והתחברתי רק עם אנשי ונשות בתולה. חברתי ומורתי, מתי עזרתי, שנפטרה לפני שלוש שנים, הייתה בתולה חזקה מאוד. היא הייתה אמורה לחגוג את יום הולדתה ה-59 בשבוע הקרוב.

בשבוע שעבר כתבתי שבתולות הן מיסטיות וקסומות. אני רוצה להסביר. מזל בתולה נמצא מול מזל דגים. למזלות מנוגדים תמיד יש תכונות משותפות. נדבר על זה בהרחבה כשנגיע לירח המלא הבא בדגים, אבל עכשיו אני יכולה לומר שקסם ומיסטיקה הן שתי תכונות משותפות לדגים ובתולה.

בתולה מייצגת את האישה החכמה הקדומה, שחיה ביער. היא נהגה לצאת החוצה לאסוף עשבי תיבול ופטריות, לעבד אותם ולהשתמש בהם לריפוי, קסם וטקסים.

בתולה נשלטת על ידי מרקורי, אשר יתחיל לסגת ב-9 בספטמבר. שלב טרום הנסיגה החל ב-22 באוגוסט.

במהלך הנסיגה של מרקורי אנו מתבקשות להיכנס פנימה ולהתחבר לאונה הימנית שלנו. אנחנו לא חדות ואנליטיות כמו שאנחנו בדרך כלל. היכולת שלנו לתקשר עם אחרים לא במיטבה, בלשון המעטה.

זו הסיבה שבזמנים של נסיגת מרקורי, יש הרבה אי הבנות, שמובילות לתסכול. מצד שני, בתקופות אלו יש לנו הזדמנות להתחבר טוב יותר לתבונה, לאינטואיציה ולראייה הפנימית שלנו.

אנחנו מתבקשות להפסיק להסתכל על העולם דרך העיניים הרגילות שלנו, לפקוח את העין השלישית ולהסתכל פנימה.

בקדם הנסיגה, אנו חשות צורך להאט את הקצב ולהיכנס פנימה. בשבוע שעבר כמעט לא הצלחתי לתקשר עם אף אחד. הייתי כל כך שקועה בכתיבה שלי ובעולמי הפנימי, שבקושי הצלחתי להביא את עצמי לפרסם משהו ברשתות החברתיות.

למדתי לכבד את הקצב שלי. זו חלק מחוכמת הבתולה.

אני מרגישה שבמיוחד כשהעבודה שלך יצירתית, את חייבת לכבד את הגאות והשפל הפנימיות שלך. אם את מכווננת מספיק, את יכולה לראות איך הקצב הזה קשור ישירות להשפעות הקוסמיות.

דבר נוסף שיש לציין הוא שבמהלך השבוע הזה, מאדים במזל תאומים נמצא בריבוע לשמש במזל בתולה. זה יכול ליצור תחושה של חוסר אנרגיה. אנחנו עלולות להרגיש עצלניות או שקשה לנו לתת לפרויקטים שלנו את כל כולנו.

בעונה היפה הזו של מזל בתולה, כשהסתיו מתקרב, אנחנו מתבקשות להאט את הקצב.

צאי לטבע, הביטי בטיפות הגשם הקטנות המונחות על עלים ירוקים, או בפטריות, או בכל מה שמייחד את הסביבה שלך בעונה זו. תיהני מהקסם של בתולה, חכמת הטבע הקדומה, שידעה טוב מכולם לחיות לפי המחזוריות והקצב של אמא אדמה.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן