מה החזון שלך לשנת 2023? זה הזמן לעבוד על ההתניות המגבילות שלך ולחלום בגדול

דצמבר 10, 2022

במהלך הקושי של שבוע שעבר שאלתי את עצמי, "מה לעזאזל חשבת כשכתבת את הפוסט האחרון שלך על כיף???"

כתבתי שהירח המלא יביא איזון?! אפילו לא הזכרתי את מאדים בנסיגה מול השמש?!

אין ספק שהייתי תחת השפעה קשתית כבדה. כשכתבתי את הפוסט, חשבתי ששמש בקשת תיקח את מאדים בנסיגה בעיניים עצומות. מסתבר שטעיתי בגדול.

אנשי קשת מואשמים לעתים קרובות בתנודות במצב הרוח. הם כל כך אופטימיים שהם מצפים מהחיים ליותר ממה שהחיים יכולים לספק. ואז הם פוגשים את המציאות ומתרסקים.

הירח המלא בתאומים היה קשה. התמודדתי עם הרבה אכזבות. הייתי עצובה, כועסת ונסערת. אפילו לא ידעתי למה. חשתי פחד כשכולם דיברו על הסוף של הרשתות החברתיות כפי שאנחנו מכירים אותן.

אני עדיין חושבת שעדיף להיות אופטימית מאשר לדאוג. לפחות את נהנית מדברים עד שהם נהיים רעים. לפחות את לא עושה אותם רעים כי את מצפה שהם יהיו רעים. לפחות את לא מבזבזת את זמנך בדאגה רק כדי לגלות שלא הייתה סיבה לכך.

בדיוק כמו קשתים, אני אוהבת לחלום בגדול. זה כן אומר שלפעמים אני מתאכזבת.

אני מאוד מאמינה שדברים טובים מגיעים למי שמעז לחלום.

לא הייתי הופכת לאסטרולוגית מוסמכת של דברה סילברמן, אם לא האמנתי שאצליח. לא הייתי מוצאת אהבה, לא הייתי מביאה ילד, לא הייתי מוצאת את המקום שלי.

ככל שסוף השנה מתקרב, אנו מתבקשות ליצור את החזון שלנו לשנה החדשה.

לחלום בגדול זה מסוכן. אולי לא תקבלי את מה שאת רוצה. הלב שלך עלול להישבר. את עלולה להתאכזב. זה עלול לכאוב. זו הסיבה שלחלום בגדול דורש אומץ.

את חייבת להיות אמיצה וישרה כדי להגיד מה באמת את רוצה.

זה אולי לא מה שהיית רוצה לרצות, או מה שמצופה ממך לרצות. אולי נפגעת כל כך הרבה פעמים שאת לא מעזה לבקש אהבה. אולי תמיד אמרו לך שאת לא מספיק טובה, שאת לא מעזה לחלום על הצלחה.

בתקופת המזל הנוכחי שלי בעקרב, אני נדרשת לעבוד עם הפצעים הכי עמוקים שלי. בכל פעם שאני מצליחה לזהות פצע ולרפא אותו, אני מבינה שמתחתיו מסתתר פצע נוסף.

הודות למתח של השבוע שעבר, הייתה לי תובנה. כשנולדתי, היה לי כתם לידה כהה ענקי על האף. להוריי נראיתי מכוערת, אפילו קצת מפחידה. אמא שלי התביישה להסתובב איתי כי אנשים חשדו שהיא מכה אותי.

למרות שהפכתי מברווזון מכוער לברבור יפה, כפי שסבתא שלי נהגה לומר, המורכבות של רגשותיהם של הוריי כלפיי כתינוקת, הותירה בי חותם עז. זה גרם לי להרגיש לא אהובה. גדלתי מתוך אמונה שלא מגיע לי שיאהבו אותי. משכתי אלי נסיבות שעזרו לי להישאר באזור הנוחות של לא להיות אהובה.

רבות מהלקוחות שלי מתקשות לחלום בגדול. אבל את בדרך כלל לא מקבלת יותר ממה שאת מבקשת, או ממה שאת מאמינה שמגיע לך.

את לא יכולה לעשות הוקוס פוקוס על ההתניות שלך ולהעלים אותן. אבל את כן יכולה לעבוד עם הפצעים, ההתניות והמגבלות שלך, כדי לשחרר את עצמך מהן לאט לאט.

הבן שלי בן החמש התרגש מאוד השבוע, כשהוא חשב על משהו ואז זה קרה. אמרתי לו שהוא גילה את כוחו של המיינד.

למיינד יש מגבלות. הוא לא יכול לגרום לנו להצמיח כנפיים ולעוף.

אבל במידה מסוימת, המחשבות שלנו כן יוצרות את המציאות שלנו.

לחזון שלך ל 2023, תחלמי בגדול.

השתמשי באנרגיה הקשתית. הירח יהיה באריה מראשון עד שלישי. שמש וירח באש יציתו בך התלהבות ושמחה.

דמייני שפגשת ג'יני, פיה או דג זהב. את חייבת להגיד להם בדיוק מה את רוצה כי הם ימלאו את הרצונות שלך. אם לא תבקשי נכון, לא תקבלי נכון.

ערכי רשימה של כל מה שאת רוצה. היי ברורה ומדויקת עד כמה שניתן.

תני סדרי עדיפות לרצונות שלך. ככל שהעדיפות גבוהה יותר, כך סיכויי ההתממשות יגדלו.

ונוס ומרקורי כבר נמצאים בגדי השאפתני והמעשי. כאשר השמש תיכנס לגדי, ב-21 בדצמבר, זה יהיה הזמן לראות איך להגשים את החזון שלך. אבל עכשיו זה הזמן ליצור את החזון. התעלמי מה"איך" והתמקדי ב"מה".

אני רוצה שתחשבי כמו במאית מצליחה בהוליווד. השנה הבאה בחייך היא הסרט שלך.

איך היא מתחילה? איך את רוצה שהיא תסתיים? אילו תהליכים את רוצה לעבור? מה את מקווה להשיג? איפה את רוצה להצליח ולפרוח? כמה כסף את רוצה להרוויח? כמה אהובה את רוצה להרגיש? איך את רוצה שיאהבו אותך?

ברביעי וחמישי, הירח יהיה במזל בתולה. זה יהיה זמן טוב להיכנס לפרטים הקטנים של החזון שלך. כשהירח יהיה במאזניים, בשישי ובשבת, את יכולה לחשוב על מטרות הזוגיות והשאיפות היצירתיות שלך.

למרות שקשת לא עוסק בעבודה עם פצעים, תפיסת העולם הרחבה והשמחה הקשתית יכולים לעזור לך להתמודד עם נושאים שהם כבדים מדי להתמודדות בכל זמן אחר.

עכשיו, כשזיהיתי עוד פצע, אני יכולה לעבוד איתו ולרפא אותו. הוא לא יעמוד בדרכי יותר. להיפך, הוא יהיה קרש הקפיצה שלי.

שיהיה לך שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

 

 

דילוג לתוכן