התחברי לאנרגית האריה שלך, הפכי למנהיגה של חייך, כל השאר יסתדר במקומו

אוגוסט 14, 2022

השבוע מתחיל עם ארבעה גופים שמימיים באש וארבעה גופים שמימיים באדמה. אש היא יצירתיות והשראה, שמחה והתרגשות. אדמה הנה אחריות, פרקטיות, מימוש. האש היא המוטיבציה; האדמה היא הביצוע. זהו שילוב נהדר לחלום בגדול ולהפוך את החלומות שלך למציאות.
 
אבל צמד האש והאדמה הזה יכול לגרום גם לוורקוהוליזם, תוך הזנחת הצורך שלנו בהזנה רגשית (מים) ותקשורת (אוויר). 
 
במהלך השבוע האחרון, עשיתי קורס עוצמתי וטרנספורמטיבי עם מורתי דברה סילברמן. בנוסף, במהלך כל אוגוסט אני בקורס כתיבה עם ויילון לואיס ב Elephant Academy. אני ממליצה בחום על שניהם!
 
זה כנראה היה הזמן הגרוע ביותר בשבילי לעבור את התהליכים המשמעותיים האלה, מכיוון שלבני עדן אין בית ספר, ואני ובעלי מנהלים משא ומתן על מי עובד ומי נשאר עם הילד. אבל זה היה כל כך שווה את זה!
 
פגשתי גם את דברה וגם את ויילון בבולדר, קולורדו. יש בניהם קוים משותפים. שניהם רוחניים בצורה שאני יכולה להתחבר אליה. הם לא מדברים בסיסמאות; הם מכירים בקושי של החוויה האנושית. הם משרתים את האנושות ועובדים קשה כדי לרפא את המערכת האקולוגית שלנו .
 
יש להם חלומות גדולים, והם עובדים קשה כדי להגשים אותם. לדברה יש את בית הספר הגדול בעולם לאסטרולוגיה. היו 15,000 משתתפים בקורס האחרון שלה! היא משנה את חייהם של אלפי אנשים באמצעות אסטרולוגיה מדי יום. ויילון הקים ומנהל את Elephant Journal, מגזין המודעות העצמאי הגדול והמוכר ביותר בעולם. 
 
דברה וויילון הם משני מציאות, ובכך הם מגלמים את התכונות של אש ואדמה. החזון ומימושו. אבל הם לא היו יכולים לעשות את זה בלי להיות מחוברים לרגשות שלהם או בלי להשתמש בכישורי התקשורת יוצאי הדופן שלהם.
 
כדי לפרוח, אנחנו צריכות לאזן כל ארבעת האלמנטים שלנו, אש, אוויר, אדמה ומים, כפי שדברה מסבירה בספר החובה שלה The Missing Element.
 
ביום שלישי, רביעי וחמישי, הירח יהיה במזל שור, כלומר אלמנט אדמה אף יתחזק. בנוסף, יהיו שתי תצורות מעניינות בשמיים. האחת הוא משולש גדול באדמה. זה אומר שבימים אלו, אדמה תהיה המתנה שלנו. יהיה קל לנו יותר להיות מעשיות, מאורגנות ומקורקעות .
 
אנחנו בעידן הדלי, עידן של אוויר. מידת השימוש שלנו בטכנולוגיה ובתקשורת מרקיעה שחקים כל יום מחדש. המוח שלנו מפוזר ומוסח. קשה להישאר מרוכזות. אנחנו מדפדפות על פני מאמרים במקום לקרוא אותם. אנחנו קוראות כותרות במקום תוכן. יש כל כך הרבה מידע, לפעמים זה פשוט יותר מדי. אדמה כאן כדי להחזיר אותנו למה שחשוב. כאשר אדמה חזקה, אנו יכולות להסיר את עינינו מהמסך ולחוש את האדמה מתחת לרגלינו. השתמשו במתנה זו השבוע!
 
דבר מעניין נוסף שקורה בימים שלישי, רביעי וחמישי, הוא יוד המצביע על השמש באריה. יוד הוא מבנה נדיר למדי. זה נחשב לאצבע האלוהות. נשים שיש להן יוד במפת הלידה שלהן, הגיעו לכאן עם משימה רוחנית מיוחדת.
 
לכולנו יש מטרה, כולנו באנו לכאן לעשות משהו מיוחד, אבל בעוד שיש לנו גמישות מסוימת לבחור את המטרה שלנו וכיצד נשיג אותה, נשות יוד מרגישות חוסר מנוחה עד שהן לא מממשות את היעוד הספציפי שלהן. 
 
היוד שיש לנו בימים אלו מבקש שנשלב את העבודה, היצירתיות והרוחניות שלנו כדי לבלוט ולומר את האמת  שלנו. הקול שלנו צריך להישמע. היצירתיות שלנו צריכה להיות מוצגת לראווה.
 
הקורסים שלקחתי השבוע לא רק נתנו לי כלים וידע. הם הכריחו אותי לעבוד עם האמונה העצמית שלי. האם אי פעם אהיה אחת מהנשים המצליחות והמשפיעות שדברה ראיינה בקורס שלה? האם אי פעם אהיה כותבת טובה מספיק כדי לפרסם את הספר עליו אני חולמת כבר עידן ועידנים?
בסופו של יום, זה לא משנה כמה ספרים פרסמת או כמה עוקבים יש לך באינסטגרם. מה שחשוב זה אם את מרגישה ממומשת ושבעת רצון מהדרך שבה את מנהלת את חייך.
 
היוד של השבוע מצביע על שמש במזל אריה ומבקש מאיתנו להיות חזקות, אמיצות ופגיעות. אל תפחדי להתבלט ולהראות את האמת שלך. אין לי מושג אם אי פעם אצליח בהשוואה לאחרים. מה שאני יודעת זה שאני מחויבת לעשות כמיטב יכולתי לעזור לאחרים להגיע לחיים של רווחה, ולהצליח בכך.
עונת האריה כמעט מסתיימת. נצלי את השבוע האחרון באריה כדי להתחבר לאנרגית האריה שלך. אנרגיה של כוח, מנהיגות ונחישות. הפכי למנהיגה של חייך. כל השאר בסופו של דבר יבוא על מקומו בשלום.
 
והערה אחרונה, ההרשמה ללימודים בסמסטר הקרוב בבית הספר לאסטרולוגיה של דברה נפתחה. אני אלמד את תוכנית המלגות. אל תפספסי את ההזדמנות! 
 
שיהיה שבוע נפלא,
 
באהבה,
 
יעל
דילוג לתוכן