עונת מזל גדי ופלוטו בצמידות לשמש – האם אני במקום הנכון?

ינואר 13, 2024

רובנו שואלות את עצמנו בשלבים שונים של חיינו האם אנחנו במקום הנכון. האם אני בזוגיות הנכונה? העבודה הנכונה? מקום העבודה הנכון? החברות הנכונה? הבית הנכון? העיר הנכונה או אפילו המדינה הנכונה?

לפעמים קשה לדעת. הייתי מנהלת מערכות מידע מעולה. קיבלתי הצעות עבודה מדהימות ומשכורות שמנות. עם זאת, עולם ההיי-טק לא היה המקום הנכון עבורי. אז הייתי שותפה בסטודיו ליוגה והגשמתי את עצמי מעבר לחלומותיי. עם זאת, אחרי שנתיים שם, זה כבר לא היה המקום הנכון עבורי. היו לי מערכות יחסים שנראו טובות עם אנשים שאהבתי ואהבו אותי בחזרה, אבל הן לא היו מערכות היחסים הנכונות עבורי. לאחרונה שאלתי את עצמי אם התפקיד שלקחתי על עצמי, כמנהיגה אקטיביסטית ציונית בקהילה שלי, הוא התפקיד הנכון עבורי. האם אני עושה שירות טוב לעולם בכך?

למרות שפעמים רבות אין תשובה אחת ברורה ופשוטה, יש דרכים בהן נוכל להגיע לוודאות כמעט מוחלטת במענה על שאלות מסוג זה.

השיטה הראשונה מתייחסת למזל גדי, מזל האחריות, המשמעת והעבודה הקשה. כשאנחנו במקום הנכון, נותנות את השירות שנועדנו לתת לעולם, אנחנו עושות את העבודה שלנו בשמחה. אנחנו ממושמעות ואחראיות ללא מאמץ. אני אוהבת לכתוב את הבלוגים השבועיים האלו. אני כל כך נהנית מהם, שברור לי שאני צריכה לכתוב אותם. אני אוהבת לפגוש אנשים ולקרוא מפות לידה וללמד אסטרולוגיה. זה אף פעם לא מאבק לעשות את הדברים האלה. זה מדהים אותי שאני מקבלת תשלום עבורם, כי אני כל כך נהנית מהם.

כשזה מגיע לקשרים החברתיים שלנו, אנחנו יכולות לשאול את עצמנו כמה קשה או קל לנו לפנות זמן לאדם האחר. לכולנו יש כמה חברים שאנחנו כל כך אוהבות שכמעט תמיד נמצא להם זמן בהתלהבות. יחד עם זאת, יש אנשים אחרים שאיכשהו תמיד קשה לנו למצוא להם זמן. כך גם במערכות היחסים הרומנטיות שלנו. עד כמה אנחנו להוטות לבלות עם בני הזוג שלנו, להקשיב להם, לדעת איך היה היום שלהם ולתמוך בהם בהתמודדויות שלהם? האם זה מרגיש כמו נטל? או האם אנחנו רוצות להתחבר אליהם, לדאוג להם ולעשות איתם אהבה באופן טבעי?

כמובן, דברים אף פעם לא שחור ולבן, אבל אם נתחיל לשים לב לנטיות הטבעיות שלנו, נוכל ללמוד הרבה על מה שהלב שלנו באמת רוצה. מה מרגיש כמו מאבק ומה בא בקלות?

השיטה השנייה מתייחסת לפלוטו בצמידות לשמש. השפעה זו החלה ב-10 בינואר ותימשך עד 29 בינואר. פלוטו הוא כוכב לכת אינטואיטיבי עם ידיעה עמוקה מאוד של מה נכון. הוא יודע, כי הוא מחובר לגוף הפיזי. הוא מרגיש ידע דרך הגוף.

תרגיל שאני מציעה ללקוחותיי לעתים קרובות קשור בקבלת החלטות עם אינטואיציה. נניח שאת צריכה להחליט אם להישאר בעבודה הנוכחית שלך, או לקבל הצעת עבודה חדשה. שימי יד על הבטן, עצמי את העיניים ודמייני את עצמך נשארת בעבודה שלך. את יכולה לראות את עצמך ליד שולחן העבודה הרגיל שלך, עובדת עם הקולגות המוכרים שלך, עושה את הפרויקטים השוטפים שלך. מה את מרגישה בבטן? האם יש תחושת נוחות או אי נוחות? ואז אתה מדמיינת את עצמך בעבודה החדשה. יש לך שולחן עבודה חדש, עמיתים חדשים ובוסית חדשה. את מדמיינת את עצמך באינטראקציה עם האנשים החדשים, עושה פרויקטים חדשים. איך זה מרגיש לך בבטן? אני עושה את התרגיל הזה בכל פעם שאני צריכה לקבל החלטה משמעותית, והוא תמיד נותן לי תשובה ברורה.

השיטה האחרונה שאציין כאן מתייחסת הן לשמש במזל גדי והן לשמש בצמידות לפלוטו. זו שאלה האם המקום בו את נמצאת מעצים אותך, או מחליש אותך. עם האקטיביזם הציוני שלי, למשל, אני יכולה לומר שזה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיי. עם זאת, דרך הפעילות הזו אני מגלה בי כוחות שלא ידעתי שיש לי. זו הרגשה של העצמה. אני מגדילה את היכולות שלי להתמודד עם אתגרים בצורה מאוד עמוקה.

אילו החלטות גדולות את צריכה לקבל השנה? האם הפוסט הזה עוזר לך לעשות אותם? בבקשה שתפי אותי, אשמח לשמוע ממך.

שולחת המון אהבה ומאחלת לך שבוע נפלא ומתפללת להחזרת כל השבויים במהרה, לסיום המלחמה ולהכרעה לטובתנו בבית המשפט בהאג.

יעל

המלצות השבוע:

אני מזמינה אותך להצטרף לאימרג׳ן אסטרולוגי חינמי עם מורתי האהובה דברה סילברמן ואורחים מדהימים. האירוע יתקיים מיום 22 בינואר עד ה 26 בינואר עם אירוע סגירה ב 29 בינואר. במסגרת האירוע תוכלי לראות איך דברה קוראת מפות לידה, ללמוד על קסם האסטרולוגיה, ללמוד ממורים מעוררי השראה, ואולי אפילו להיבחר לקריאת מפה עם דברה בלייב או לזכות בטיול להוואי! 

הבטיחי את מקומך הקסום כאן! 

מידע אסטרולוגי נוסף השבוע

אירוע השבוע: שמש ופלוטו נכנסים למזל דלי, שבת, 20 בינואר.

אספקטים השבוע: פלוטו בצמידות לשמש, יורנוס במשולש לשמש עד יום חמישי, 19 בינואר. צדק בריבוע לשמש מיום שלישי, 16 בינואר.

אלמנט דומיננטי: אדמה, עד יום שבת.

אלמנט חסר: אוויר, עד שבת שבה עוברים השמש, הירח ופלוטו למזלות אוויר.

פרטים:

  • יום ראשון, 14 בינואר 2024, שמש, מרקורי, מאדים ופלוטו במזל גדי. ירח במזל דגים. ונוס במזל קשת.
  • יום שני, 15 בינואר, ירח נכנס למזל טלה.
  • יום חמישי, 18 בינואר, ירח נכנס למזל שור.
  • שבת, 20 בינואר, שמש ופלוטו נכנסים למזל דלי. ירח נכנס למזל תאומים.
דילוג לתוכן