עונת מזל סרטן – איך לחדש את האמון שלך בעצמך ובאחרים

יוני 24, 2023

אני מקווה שנהנית בזמן שלא הייתי כאן. החופשה שלי בהוואי הייתה נפלאה ומרגיעה. נהניתי לבלות עם המשפחה הקטנה שלי, חבר קרוב שהוא כמו משפחה, ורוחה של אחות נשמה שהלכה לעולמה.

שלא כמו בנות מזל תאומים, בנות מזל סרטן לא צריכות הרבה אנשים סביבן כדי לחגוג. הן מעדיפות לחגוג באינטימיות עם קבוצת קטנות של אנשים שהם כמו משפחה. למרות שהשמש שלי במזל תאומים, יש לי אופק, מרקורי וונוס בסרטן. בחרתי לחגוג את יום הולדתי ה-50 בדרך הסרטנית.

בזמן החופשה התחלתי לקרוא את הספר אסטרולוגיה אזוטרית מאת אליס ביילי. ספר זה הוא הבסיס לסוג האסטרולוגיה שרבים מתרגלים היום. אליס ביילי אומרת שברגע שאנחנו מודעים לנשמה שלנו ולוקחים שליטה על החיים שלנו, מפת הלידה שלנו לא מייצגת אותנו יותר. אנחנו משוחררים ממנה ויכולים לבחור להיות מי שאנחנו רוצים להיות. אז "זהו הכוח הזורם דרך הפלנטות ולא הכוח של הפלנטות עצמן ששולט בנו."

אני יכולה להעיד שאנשים שעוסקים בחקר העצמי במשך שנים רבות, אינם מושפעים כל כך מההיבטים המאתגרים של מפות הלידה שלהם. הם לוקחים את המסלולים הגבוהים ורוכבים על גלי ההשפעות הפלנטריות במקום להיות מאותגרים על ידם.

בספר הקרוב שלי, איזון פלנטרי, אני מסבירה איך לעבוד עם הכוחות הפלנטריים כדי שנוכל להשתמש בכוח שזורם דרכם במקום שהם ישלטו עלינו.

כל מזל אסטרולוגי נועד ללמד אותנו שיעור פלנטרי. עונת מזל תאומים לימדה אותנו לעבוד עם התכונות האווריריות של מרקורי: תקשורת, התבוננות וחברותיות. מזל סרטן כאן כדי ללמד אותנו את שיעורי אנרגית הירח.

הירח נחשב לפלנטה למטרות אסטרולוגיות. בין היתר, הירח שולט על האופן בו אנו מעבדות רגשות ועל החיבור שלנו לאינטואיציה ולתחושות הבטן שלנו.

חברתי היקרה, המורה הידועה ליוגה, ויקי טומסקי, כתבה השבוע שהבטן הוא המוח השני שלנו. לא יכולתי להסכים יותר. בדיוק כמו שהמיינד הוא המקום שבו אנו מעבדות את המחשבות שלנו, הבטן היא המקום שבו אנו מעבדות את הרגשות שלנו.

לאופן שבו אנו מעבדות את רגש יש השפעה חזקה על היכולת שלנו להשתמש באינטואיציה שלנו ולהקשיב לתחושות הבטן שלנו.

כאשר אנחנו לא מעבדות את הרגשות שלנו היטב, כלומר אנחנו חושבות עליהם, מנתחות אותם, מתעלמות מהם או מדחיקות אותם, הרגשות נשארים ומצטברים בבטן שלנו.

בתרגולי מדיטציה, מקובל להתייחס למחשבות כאל עננים חולפים, או כשכבת אבק המצטברת על מראה.

הרגשות שלנו פועלים באופן דומה. כשהם לא מעובדים עד הסוף, הם יוצרים עננים וערמות של בלגן בבטן שלנו. אלו מקשים עלינו לשמוע את מה שהבטן רוצה להגיד לנו.

הבטן שלנו מחוברת לכוחות האוניברסליים. היא יודעת מה נכון. אנחנו נולדות עם חיבור חזק לתחושות הבטן שלנו. ילדים חשים את האמת מיד; אי אפשר לרמות אותם. אבל כמבוגרים, אנחנו מפסיקים לסמוך על הבטן שלנו.

אשה מקסימה שפגשתי לקריאה השבוע, שיתפה אותי שהיא הפסיקה לסמוך על אנשים אחרי מערכת יחסים גרועה. מי לא עברה את זה? אני בטוח עברתי. פעם הייתי נשואה לגבר שבגד בי ופגע בי. לקח לי שנים רבות עד שיכולתי לסמוך על בן זוגי הנוכחי, למרות שהיה ברור שהוא נאמן ואוהב כבר מתחילת הדרך.

חוסר היכולת שלנו לסמוך על אחרים נעוץ ברובד עמוק יותר של חוסר היכולת שלנו לסמוך על האינטואיציה ותחושות הבטן שלנו. לאנשים שבוטחים באינטואיציה שלהם קל יותר לחיות בשלווה. אין שאלות או ספקות. אם משהו מרגיש טוב, הוא טוב, ואם לא, הם הולכים משם.

גם העיבוד הרגשי וגם האינטואיציה נשלטים על ידי אנרגיית הירח. כשאנחנו לא מרשות לעצמנו להתחבר לרגשות שלנו, אנחנו מחלישות את אנרגיית הירח שלנו. בכך אנחנו גם מחלישות את האינטואיציה שלנו.

כדי להתחבר לאינטואיציה ולתחושות הבטן שלנו ולדעת להשתמש בהן במיומנות, עלינו לפנות את העומס סביבן. זה יכול להיעשות על ידי עיבוד הרגשות שלנו.

עיבוד רגשי הוא תהליך הדרגתי. בכל פעם שאני עובדת עם הרגשות שלי, אני מגלה שלמרות שאני כבר מרשה לעצמי להתחבר לרגשות שלי ולחוש אותם, יש לי עוד דרך ארוכה לעבור. אני עדיין מפחדת מהפחדים שלי, אני עדיין מדחיקה את התסכולים, הכמיהות והחרדות שלי. בכל פעם שאני מזהה שאני מדחיקה או מתעלמת מהרגשות שלי, אני עושה צעד נוסף כדי להישאר איתם ולרדת יותר לעומק, כדי לאפשר את הביטוי המלא שלהם.

עונת הסרטן ואנרגיית הירח כאן כדי ללמד אותנו איך לפרוח כבנות אדם עם עולם רגשי.

כמה דברים שאנחנו יכולות לעשות כדי לחזק את אנרגיית הירח שלנו ולחדש את האמון שלנו בעצמנו ובאחרים:

  1. בכל פעם שמופיע רגש, עצמי עיניים, שימי ידיים על הלב ובדקי כיצד הרגש מתבטא בגופך. הרשי לעצמך להישאר עם הרגש זמן רב ככל האפשר, מבלי להיסחף למחשבות.
  2. כתבי על רגשות שלא הרשית לעצמך להרגיש במלואם. האם הרגשות המודחקים הללו עדיין מנהלים אותך באיזשהו אופן?
  3. האם את מתקשה לסמוך על אחרים? האם את סומכת על האינטואיציה שלך? כתבי על מערכת היחסים שלך עם אינטואיציה, אמון ותחושות בטן. נסי להיזכר איך זה היה כשהיית ילדה ומה השתנה מאז.
  4. צ'נדרה בהדנה, הנו תרגול יוגי שפותח את ערוץ הירח האנרגטי שלנו. הכנה: כופפי את האצבע האמצעית והאצבע המורה כדי ליצור וישנו מודרה ביד ימין. השתמשי באגודל כדי לסגור את נחיר ימין. קחי שאיפה עמוקה דרך הנחיר השמאלי ונשיפה עמוקה דרך הנחיר השמאלי. תרגיל: שאפי מצד שמאל, סגרי את הנחיר השמאלי עם הקמיצה, פתחי את הנחיר הימני ונשפי דרך הנחיר הימני. חזרי למשך דקה עד שלוש דקות.

הודעות חשובות:

ניסיתי להבין ביני ובין עצמי איך זה יכול להיות שבמקום לבכות על אבדן הנעורים, או להתעסק בטיפולי שימור נעורים (החלטתי שיש לי דברים טובים יותר לעשות עם הזמן שלי), אני חיה חיים מתוקים מדבש.
כתבתי על כל זה במאמר מיוחד ליום הולדתי שקיבל את כוכב בחירת העורכים.
 

סדנת יוגה ואסטרולוגיה - איזון אנרגית השמש

בסדנה זו נתבסס על חכמת היוגה והאסטרולוגיה כדי לחזק את החיוניות, הביטחון ואת הנלהבות שלנו מהחיים. 

הסדנה מתקיימת בסטודיו ליוגה בלאק מאונטיין. 1 ביולי מ 3 עד 5 אחה״צ. 

להרשמה

מידע מפורט על האסטרולוגיה של השבוע:

הנסיגות החשובות: אנו נמצאים בשלב הטרום-נסיגה של נסיגת של ונוס. הנסיגה עצמה תתחיל ב-22 ביולי.

אלמנט דומיננטי השבוע: מים

אלמנט חסר השבוע: אוויר

אספקטים השבוע: שמש במשולש לשבתאי, שמש בריבוע לנפטון עד יום רביעי 28 ביוני.

מידע נוסף:

  • יום ראשון 25 ביוני, שמש במזל סרטן. ירח במזל מאזניים. מרקורי במזל תאומים. מאדים וונוס במזל אריה.
  • יום שני, 26 ביוני, מרקורי נכנס למזלד סרטן. אין פלנטות באלמנט אוויר.
  • יום שלישי, 27 ביוני, ירח נכנס למזל עקרב, חמש פלנטות באלמנט מים.
  • יום שישי, 30 ביוני, ירח נכנס למזל קשת.

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן