הירח בבתים

היכרות עם בית הירח מצביעה על תחומי החיים שמעניקים לנו תחושת סיפוק רגשי. 

היא מוסיפה להבנתנו את הנטיות הרגשיות שלנו, את הצרכים הזוגיים והמשפחתיים שלנו ואת הצרכים שלנו מביתנו.

ירח בבית ראשון

נשלט ע״י טלה

הובלה. חקר העצמי. אנרגיה פיזית.

הרגשות שלך הם חלק מאד מהותי מהאישיות שלך ומאד ניכרים עליך. את צריכה ריגושים וחופש להביע את עצמך בשביל להרגיש מאושרת. מצבי הרוח שלך מאד משתנים. את מלאת אנרגיה, מינית, וחייבת פעילות גופנית כדי להרגיש טוב.

מסלול גבוה: את מזינה, אכפתית ומלאה אמפטיה לאחרים, ואת עושה את זה בדרך מאד ישירה ואמיתית.

מסלול נמוך: את יכולה להיתפס כרגשית וחסרת סבלנות. בגלל הרגישות שלך את לפעמים לוקחת דברים באופן אישי מדי ומגיבה מהר מדי.

ירח בבית שני

נשלט ע״י שור

ערך עצמי. כסף. חוויה חושית

אתה זקוק ליציבות וביטחון רגשיים. כדי להרגיש טוב אתה צריך שכל החשבונות שלך ישולמו בזמן ושיהיה לך מספיק כסף וחסכונות. התגובות הרגשיות שלך מאד איטיות ומחושבות. כשאתה מרגיש מתוסכל רגשית יכולה להיות לך נטייה לבזבזנות.

מסלול גבוה: אתה נאמן ויש בך שלווה ויציבות פנימית שגורמים לאנשים סביבך להרגיש בטוחים איתך.

מסלול נמוך: אתה אוחז באנשים בחייך בחזקה, לפעמים מדי. יכול להיות שאתה חסר ביטחון ונדרשת ממך עבודה כדי להרגיש בעל ערך ולפתח ביטחון עצמי.

ירח בבית שלישי

נשלט ע״י תאומים

תקשורת. יחסים עם סביבה מיידית

יש לך כישרון לכתיבה, תקשורת, ושפות. יכול להיות שאת מתקשרת את עצמך בצורה מאד אמוציונאלית. את מאד רגישה לדעות של אחרים ואת נוטה לשנות את הדעות ותפיסות העולם שלך לעיתים קרובות. את צריכה שאחרים ישקפו לך את הרגשות שלך.

מסלול גבוה: את מכירה בצורך לעבד את הרגשות שלך באמצעות שיחה וכתיבה ועושה זאת היטב. את מתחברת לכל מנעד הרגשות שלך, גם אלו שפחות נעימים.  

מסלול נמוך: את חווה את הרגשות שלך ברמה אינטלקטואלית (חושבת את הרגשות במקום להרגיש אותם). את בורחת מכל רגש שלא נעים לך.

ירח בבית רביעי

נשלט ע״י סרטן

בית. משפחה. טיפול

אתה זקוק לבית חם ועוטף, ולתחושת נוחות ורכות. למשפחת המקור שלך יש חלק משמעותי מאד בחייך ובאופן כללי יש נטייה לקשר חזק אל המסורת והעבר. אתה רגיש, אמפטי, ומתחבר בקלות לרגשותיהם של אחרים.

מסלול גבוה: חיי הבית והמשפחה שלך עשירים, תומכים ומספקים. אתה משתמש בחיבור הרגשי שלך כדי לעזור, לרפא ולטפל בעצמך ובאחרים.

מסלול נמוך: יש הרבה חוסר שקט בחיפוש אחר מקומך. יש בך צד שרוצה להישאר ילד רגשי ומסרב להתבגר. אתה מתקשה להרפות מפצעי העבר.

ירח בבית חמישי

נשלט ע״י אריה

יצירתיות. תשוקה. שמחה. ילדים.

האהבות שלך מגנטיות ואינטנסיביות ואת מתייחסת אליהן בכבוד רב. יש לך חיבור עמוק לילדים, בין אם הם שלך או לא. יש לך דמיון מפותח וחיבור מתמיד לילדה הפנימית שלך. לתחביבים האמנותיים שלך יש חלק משמעותי בחייך.

מסלול גבוה: את מלאת אנרגיה וחיה מתוך תשוקה לחיים. את אוהבת לחלוק את הרגשות שלך עם האהובים עליך ויש לך קשרים אישיים חזקים ומשמעותיים.

מסלול נמוך: יש לך נטייה לדרמטיות, במיוחד בתוך הבית והמשפחה. את לוקחת סיכונים בשביל הכיף או כדי למשוך אליך ריגושים מיותרים.

ירח בבית שישי

נשלט ע״י בתולה

בריאות. שירות לאחרים. שגרת עבודה. בעלי חים

יש לך צורך רגשי להיות מועיל, לעזור לאחרים, להיות פרודוקטיבי ולהיות בריא. אם התחומים האלו לא מסודרים, זה מביא לחוסר שקט רגשי. אתה צריך גיוון והמון גירויים בעבודה שלך כדי שיהיה לך מעניין. אתה מאד רגיש, במיוחד לענייני בריאות קטנים שמציקים לך. אתה מראה את האהבה והחיבה שלך בדרכים מאד פרקטיות.

מסלול גבוה: אתה חי מתוך מודעות גבוהה ושומר על הבריאות שלך בצורה הוליסטית. אתה נהנה מהשירות שלך לאחרים וזה ממלא אותך סיפוק.

מסלול נמוך: אתה בחיפוש מתמיד אחר העבודה המושלמת, והרווחה הרגשית שלך תלויה מדי בעבודה שלך. יש לך נטייה לנסות ״לתקן״ ו״לשפר״ אחרים, גם כשהם לא מבקשים עזרה.

ירח בבית שביעי

נשלט ע״י מאזניים

מערכות יחסים רומנטיות. שיתופי פעולה. אמנות

את מקסימה, יצירתית, ופופולרית. את אוהבת לדבר על הרגשות שלך. את נמשכת למערכות יחסים ומעדיפה לחיות בזוגיות. את שונאת לעשות דברים לבד, כמו למשל לראות סרט לבד או לאכול לבד. זוגיות מעוררת אצלך רגשות שלא ידעת שהיו קיימים בך קודם. למעשה, את לומדת את העולם הרגשי שלך באמצעות הקשרים שלך עם אחרים.

מסלול גבוה: את גמישה ביכולת שלך להסתדר עם אחרים אבל גם יודעת להיות אותנטית ולא ללכת לאיבוד בקשרים הזוגיים שלך.

מסלול נמוך: את נוטה לקפוץ למערכת יחסים חדשה מיד כשהקודמת הסתיימה רק מהפחד להישאר לבד. חשוב שלא תהיי תלויה מדי בזוגיות שלך.

ירח בבית שמיני

נשלט ע״י עקרב

קארמה. מיניות. ריפוי דרך אתגרים. כסף של אחרים

אתה מלא תשוקה, מיני, ואינטנסיבי. למרות שאתה זקוק לביטחון רגשי, יש לך צורך לבדוק ולמתוח את הגבולות של עצמך, לאתגר את עצמך, ולהמציא את עצמך מחדש. אתה מתעניין בפסיכולוגיה האנושית, במיוחד בכל מה שהוא סודי, טאבו, אסור ומוחבא.

מסלול גבוה: יש לך יכולת מדהימה להגיע לאינטימיות עמוקה ביחסים שלך עם אחרים. יש בך איכויות ריפוי עמוקות ואתה משתמש בהן כדי לרפא את עצמך ואחרים.

מסלול נמוך: יכול להיות חוסר שקט מיני או אתגרים מיניים. יכולה להיות נטייה לקנאה ורכושנות, דיכאון, פחדים עמוקים, והתמכרויות. לפעמים המיקום הזה מעיד על טראומה משמעותית שארעה במהלך החיים, אבל לא תמיד.

ירח בבית תשיעי

נשלט ע״י קשת

מסעות. התרחבות תודעתית. מערך אמונות

את אופטימית, פילוסופית, סקרנית להבין אנשים, תרבויות אחרות, דתות, ואת העולם. את מחפשת חוויה רגשית שהיא מעבר לשגרת החיים היום יומית. יש נטייה לברוח מעיסוק ברגשות לא נעימים ומהתמודדויות מאתגרות בקשרים קרובים.

מסלול גבוה: את אוהבת נסיעות אבל את גם יודעת למצוא סיפוק בחיי היום יום. את מצליחה ליישם את הידע הרחב שלך כדי להתמודד עם החוויה האנושית וליצור אינטימיות. 

מסלול נמוך: את חסרת שקט וקשה לך להרגיש שביעות רצון. יש נטייה לברוח למקום אחר כשאת לא מאושרת. הגישה הזו עלולה למנוע ממך את האפשרות לעבוד עם הסיטואציה הנוכחית ולמצוא בה סיפוק.

ירח בבית עשירי

נשלט ע״י גדי

קריירה. דימוי ציבורי. שאיפות

לעבודה שלך יש השפעה מהותית על העולם הרגשי שלך. אתה כריזמטי וזקוק להצלחה ולהכרה בהצלחה שלך. יכול להיות שתשנה את המקצוע שלך פעמים רבות עד שתמצא את הקריירה המתאימה לך ביותר.

מסלול גבוה: אתה חי את החיים בצורה אחראית ומאורגנת. אתה מודע לשאפתנות שבך ולצורך שלך להצלחה מקצועית. אתה מחוברת ליעוד הפנימי שלך ולא מנסה לעמוד בציפיות של אחרים ממך.

מסלול נמוך: אתה מודאג מלחיות בהתאם לציפיות של עצמך או של המשפחה שלך ולכן בוחר מקצועות שלאו דווקא מתאימים לך. קבלת ההחלטות שלך יכולה להיות מאד אמוציונלית.

ירח בבית אחת עשרה

נשלט ע״י דלי

הגדרת חלומות. חברות. הומניטאריות. קהילה

מאד חשובה לך תחושה של שייכות. את צריכה לתת ולקבל תמיכה רגשית מקבוצת חברים או קהילה. הלב שלך מלא בשאיפות וחלומות לעתיד שנובעים מטוב לב ומשאיפות אלטרואיסטיות.

מסלול גבוה: יכולת ההתבוננות המצוינת שלך משרתת אותך ואת הנתינה שלך לעולם. את נמצאת בשירות והעשייה שלך ממלאת אותך. את מרגישה שייכת ומצליחה להתחבר לכל מנעד הרגשות שלך, גם אלו שאינם אידיאליים.

מסלול נמוך: יש נטייה לאידיאליזציה רגשית שמובילה לניתוק רגשי וחוות חיים אינטלקטואלית. יכול להיות חוסר מנוחה רגשי, מצבי רוח משתנים, ואפילו השתנות במידת האהבה הזוגית באופן תדיר. כל אלו יוצרים אתגרים במערכות היחסים שלך, ומקשים עליך להישאר ממוקדת ולממש את הרצונות שלך.

ירח בבית שתיים עשרה

נשלט ע״י דגים

רוחניות. נשמה. יצירה

יש לך חיבור גבוה לכל מה שהוא שמימי, נצחי, רוחני. אתה רגיש מאד, אבל התגובה הרגשית שלך מושהית. אתה זקוק לזמנים של התבודדות ושקט כדי לטעון את עצמך רגשית. יש בך חמלה ואהבה לכל חי.

מסלול גבוה: אתה פואטי ויצירתי. אתה משתמש בחמלה שלך כדי להביא ריפוי לעצמך ולאחרים. אתה יודע לשים גבולות ברורים במערכות היחסים שלך. אתה נהנה מהזמן שלך לבד, ויודע איך לאזן אותו ולבלות גם בחברת אחרים.

מסלול נמוך: אתה מרגיש בודד ולא מובן. יכולות להיות תקופות שאתה מוצף רגשית ותקופות של ניתוק רגשי. שני המקומות הקיצוניים האלו מונעים ממך הבנה של הצרכים הרגשיים האמתיים שלך. ההימנעות שלך מהצבת גבולות ברורים בקשרים שלך עם אחרים פוגעת בך וגורמת לך לעיתים לברוח מקשרים כדי לא להיפגע.

דילוג לתוכן