בתים אסטרולוגים

בית ראשון
דימוי עצמי. אגו. אנרגיה פיזית. רושם ראשוני. גוף פיזי. הסתכלות על החיים
מזל שולט: טלה. גוף שמיימי שולט: מאדים

זהו בית שמייצג את הדימוי העצמי והאגו שלנו. איך אנחנו מציגים את עצמינו לעולם, איזה רושם ראשוני אנחנו עושים. זהו בית שמייצג את הגוף הפיזי והאנרגיה הפיזית שלנו. זהו בית שמיצג את האופן בו אנחנו תופסים את עצמינו ואת העולם.

אם יש לך בית ראשון דומיננטי, את בהתבוננות ובחינה עצמית מתמדת. לכוכבים שנמצאים בבית הזה יש השפעה עצומה עליך. זה בית של עבודה עם האגו והעצמי – זיהוי של העצמי, היכרות עצמית, עבודה עצמית. את צריכה לדבר על עצמך ולהשיג תובנות לגבי עצמך. במיוחד חשוב לך להבין מה מניע אותך, ובאילו מקומות בחייך את משתמשת באנרגיה שלך בצורה חיובית או שלילית כדי להשיג את מבוקשך. יש בך נחישות להשיג את רצונותיך. את אמיצה. יכול להיות שיש בך משהו כוחני. יש לך אנרגיה גבוהה ואת חייבת לעשות פעילות פיזית יום יומית. לאנשים אחרים קשה לעמוד בקצב שלך וזה בסדר, כי את מאד עצמאית ואין לך בעיה להתקדם בעצמך.

בית שני
ערך עצמי. כסף. רכוש
מזל שולט: שור. גוף שמיימי שולט: ונוס

זהו בית של ערך, שווי, נוחות, תחושת ביטחון, בעיקר בטחון פיננסי, וחושניות. זהו בית שמייצג את הדברים שמוערכים בעיניינו. 

אם יש לך בית שני חזק, אתה מונע מהצורך להבין את הערך האמיתי של דברים. אתה אוהב לאסוף רכוש ופרטי אמנות. כסף ורכוש נותנים לך תחושת ביטחון. זה לא אומר בהכרח שאתה אדם חומרי. אתה מאד אוהב ומעריך את ההנאות הפשוטות של החיים. אתה לא צריך הרבה אבל אתה צריך שזה יהיה שלך. יכולה להיות נטייה לרכושנות. אתה מאד מקורקע, מאד נעים ונח, מעט ביישן, אולי אפילו שקט. אתה עלול להיות מודע לעצמך בצורה שמגבילה את הביטוי העצמי שלך. אתה אוהב לחוות את העולם דרך כל חמשת החושים. אתה אוהב גינון, בישול והליכות בטבע. יש לך פוטנציאל של מפרנס ראשי וכישורים של אמן.

בית שלישי
תקשורת. תהליכים מנטליים. יחסים עם הסביבה הקרובה. קשר עם אחים ואחיות. נסיעות קצרות
מזל שולט: תאומים. גוף שמיימי שולט: מרקורי

זהו בית שמייצג את החשיבה שלנו, את האופן בו אנחנו מתקשרים עם הסביבה המיידית, שכנים ושכנות, חברים וחברות, משפחה קרובה. בית שמייצג תקשורת, כתיבה, דיבור ושפות. בית שמיצג נסיעות קצרות ומקומיות.

אם יש לך בית שלישי דומיננטי את עסוקה, מהירה, ועושה מיליון דברים במקביל. את מוכשרת בכתיבה ובתקשורת. את יכולה להיות מורה, אשת פרסום ושיווק או חוקרת. הראש שלך רץ לכל כך הרבה כיוונים וקשה לך להתמקד, אבל את יכולה ללמוד לייצב ולמקד אותו. יש לך צורך להיות מחוברת ברמה יום יומית עם האנשים שבסביבה המיידית שלך. את מאד מתעניינת בהם ובחיי היום יום שלהם. את יודעת לאיזו מסעדה הכי כדאי ללכת, איפה לשתות קפה, על מה חברה שלך רבה עם חבר שלה, ומה אחותך הולכת לעשות בכל יום בטיול שלה לפאריז. אבל את אף פעם לא זוכרת איפה שמת את הטלפון שלך. את מאד חברותית וחברתית, ויכולה להיות מעט מנותקת רגשית. יש לך הרבה מה להגיד ולספר, וקשה לך לשמור סודות.

בית רביעי
בית. משפחה. שורשים. בטחון רגשי. חיבור רגשי. תת מודע. חיבור לעבר.
מזל שולט: סרטן. גוף שמיימי שולט: ירח

זהו בית של הזנה רגשית, נוחות עוטפת, רכות, בית חם, משפחה, הצמדות לזיכרונות העבר. זהו בית של דמות האם, רגישות, חיבור לחוויה האנושית, חיבור רגשי, תבניות התנהגות והבנה פסיכולוגית. זהו בית של מקום מגורים, ונכסי נדל״ן. 

אם יש לך בית רביעי חזק, אתה מחובר לתת המודע הקולקטיבי וזה יכול להתבטא בתחושה שאתה נושא בתוכך את החוויה של האנושות כולה. יכול להיות שאתה סובל מחלומות רעים או מפחד מחושך. אתה מתעניין בפסיכולוגיה, בטיפול, בהזנה ובהבנת הרגשות, הרצונות והצרכים האנושיים. אתה אוהב להישאר בבית. אוהב נוחות, את המיטה שלך, את הילדים שלך ואת חית המחמד שלך. ביתך הוא מקדשך ואתה בוחר בקפידה מי יכנס אליו. אתה אוהב להזין אחרים, במיוחד את הילדים שלך ובני משפחתך. אתה היסטוריון של אירועי חייך, זוכר את כל מה שקרה לך ברמה רגשית וחווייתית, ומאד קשה לך לשחרר את העבר.

בית חמישי
יצירה. תשוקה. ילדים. רומנטיקה. הנאה. דרמה
מזל שולט: אריה. גוף שמיימי שולט: שמש

זהו בית של יצירה, הנאה, תשוקה, דרמה, בידור, משחק, תחביבים, זמן פנוי, התנהלות במערכות יחסים רומנטיות ובאהבה, התנהלות עם ילדים במשפחה. זה בית של לבוש והתגנדרות.

אם יש לך בית חמישי חזק, החיים שלך מלאי תשוקה ודרמות. כל מה שעובר עליך הוא הכי טוב או הכי קשה. הילדה שבך חיה ובועטת, היא אוהבת לשחק וליהנות. יש בך אהבה גדולה לילדים ולמשפחה. את מאד נאמנה לאנשים בחייך. רומנטית בלב ובנפש, את יצירתית ואת אוהבת להיות הכוכבת בסביבה ובמרכז הבמה. את אוהבת להתלבש יפה. כשאת נכנסת את מאירה את החדר. בעצם נוכחותך את מבקשת שאנשים יתעוררו. את חייבת שתהיה לך תשוקה גדולה למה שאת עושה, ובמערכות היחסים שלך.

בית שישי
יעילות, ארגון, בריאות, שירות
מזל שולט: בתולה. גוף שמיימי שולט: מרקורי

זהו בית של עבודה יום יומית (לא קריירה), התנהלות יום יומית, שגרת חיים, תזונה, בריאות, והתפתחות אישית. בית של שירות, עזרה לאחרים, בעלי חיים, סדר וארגון.

אם יש לך בית שישי חזק, יש לך עניין ברפואה, במחקרים, במדע, בצמחי מרפא, תרופות טבעיות ורפואה מונעת. אתה מתעסק בשמירה על הבריאות ומניעת מחלות. יש לך אינפורמציה שמסודרת בצורה מאד מאורגנת ויעילה. נשים עם המיקום הזה מחוברות לעצמה נשית, למחזוריות ולמעגלי הירח, לאשה המרפאה השבטית של פעם. יש לך רצון עז לסדר, לארגן וליישם מערכות. יש לך יכולות ארגון פיננסיות מצוינות. חשוב לך שדברים יעשו בצורה הכי יעילה שיש. אתה עלול לסבול מפרפקציוניזם ונטייה לעבודה רבה מדי, שמונעת ע״י הרצון להיות בשירות לאחרים. יכולה להיות נטייה למתח של מערכת העצבים, דאגה וחרדה.

בית שביעי
מערכות יחסים. שותפויות. הבעה אמנותית. יעוץ. טיפול. תהליכים משפטיים. דיפלומטיה
מזל שולט: מאזניים. גוף שמיימי שולט: ונוס

זהו בית של מערכות יחסים מכל הסוגים. בעיקר מערכות יחסים זוגיות ונישואים, אבל גם שותפויות עסקיות ושיתופי פעולה אחרים. זהו בית שמתייחס לאמנות, יצירה והבעה אמנותית. זה בית של יעוץ, טיפול, עריכת דין, דיפלומטיה, וגישור. בית זה מתייחס גם לחוזים, הסכמים, תהליכים משפטיים, ותהליכי גישור.

אם יש לך בית שביעי חזק, יש לך יכולות תקשורת מעולות ונטייה להתמקדות באחר. לעיתים יש לך נטייה לוויתור עצמי למען האחר ו/או תלות באחר. יש לך קסם אישי מהפנט, ומאד קשה לך לקבל החלטות, עד כדי תחושת בלבול. את מחפשת הרמוניה, איזון והוגנות בכל. זה יכול להיות בתוך זוגיות או ברמה חברתית. יש לך יכולות גישור טובות, כישורים דיפלומטיים, ויכולות אנליטיות מצוינות שמאפשרות לך להגיע לאיזון פנימי. זהו בית של אמנים ומעצבים. האמנות שלך היא ביטוי חיצוני לצורך הפנימי למצוא יופי והרמוניה בכל. מאד חשוב לך ליצור רשת חברתית סביבך. את מתחברת לאחרים בקלות ויש לך המון אמפטיה. את יודעת להקשיב, ויכולה לשים את עצמך בקלות במקומו של מישהו אחר. את יודעת לראות את שני צדי המטבע ולתת עצות טובות מנקודת מבט אובייקטיבית. לכן מאד מתאים לך להיות מטפלת, יועצת או מאמנת אישית. יכולה להיות גם משיכה למדעים כאמצע להבנה איך דברים עובדים ביחד, מתאזנים ומוצאים הרמוניה. 

בית שמיני
צמיחה מתוך קושי. ריפוי. פסיכולוגיה. מיניות. טראומות. ירושות. מיסים. חיים ומוות
מזל שולט: עקרב. גוף שמיימי שולט: פלוטו

זהו בית של צמיחה מתוך אתגרים, טרנספורמציה וצמיחה אישית, פסיכולוגיה, הבנה פסיכולוגית, ריפוי עצמי, ריפוי של אחרים. זהו גם בית של טראומות, משברים והתמכרויות. בית של ירושות, כסף של אחרים, ענייני מיסים וגירושים. בית של חיים ומוות. בית של מיניות ואינטימיות.

אם יש לך בית שמיני חזק יש לך חווית חיים מאד אינטנסיבית. אתה זקוק ליחסים אינטימיים, עמוקים ומיניים. בשלב מסוים של חייך, היית צריך לעבור דרך הצד האפל של החיים. אם הצלחת לצמוח, להתפתח, ולהבין את הפסיכולוגיה האנושית דרך הצד האפל, אתה הופך להיות מרפא ומטפל מחונן. יש לך הבנה פסיכולוגית עמוקה ואתה אוהב לעסוק במוות. יכול להיות שהייתה לך חווית חיים קשה בילדות, הכוללת התעללות מינית, אלימות, בגידה, או אבדן של אדם קרוב בגיל צעיר. יכול להיות שקיבלת ירושה גדולה שהשפיעה על מסלול חייך. באופן כללי יש לך איכות ממגנטת. אתה מושך אליך כסף, הצלחה ושפע בלי מאמץ. יש לך כישרון בניהול כסף ורכוש של אחרים, יעוץ השקעות ומיסים. אתה יכול להיות שתלטן, מניפולטיבי או אובססיבי. יכולה להיות לך נטייה להתמכרויות, ובאופן ספציפי התמכרות לסקס. יש לך משיכה למסתורין, לאוקולטיזם, לצד האפל של החיים, לעיסוק בנושאים שהם טאבו. אתה אוהב סרטי מתח, ומותחנים פסיכולוגים.

בית תשיעי
התרחבות. אמונות. פילוסופיה. מסעות. תרבויות. לימודים גבוהים.
מזל שולט: קשת. גוף שמיימי שולט: צדק

זהו בית של מערך האמונות שלנו, התפיסות הפילוסופיות שלנו, והתרחבות תודעתית הנובעת ממפגש עם תרבויות שונות, שפות שונות, דתות ואמונות שונות. זהו בית של לימודים גבוהים, הוראה, ומסעות ארוכים, שמטרתם התרחבות תודעתית באמצעות מפגש עם תרבויות. זה גם בית של כתיבה ופרסום כתבים ושל התנהלות מסחרית.

אם יש לך בית תשיעי חזק את רוחנית, מחפשת את האמת האוניברסלית, אוהבת לטייל, לנסוע, להכיר צורות מחשבה חדשות, תרבויות וצורות חיים אחרות. את אופטימית, אוהבת שינויים, שונאת שגרה, ומחפשת אחר התרחבות תודעתית דרך לימודים גבוהים, מפגש עם תרבויות, מסעות והרפתקאות. את תלמידה נצחית ומורה נהדרת. יש לך כישרון כתיבה וקיימת אפשרות טובה שתכתבי ספרים על המסעות, ההרפתקאות, והאמונות שלך. את רואה את התמונה הגדולה, ופחות מתעסקת בפרטים הקטנים. את נחשבת לבעלת מזל טוב.

בית עשירי
קריירה. שאיפות. מעמד חברתי וציבורי. מוניטין. הישגים. שירות לאנושות. הצלחה
מזל שולט: גדי. גוף שמיימי שולט: שבתאי

זהו בית של קריירה, פרסונה ציבורית, מעמד חברתי, מעמד ציבורי, מוניטין, תרומה לחברה, שירות לאנושות. זהו בית של שאיפות מקצועיות, אחריות, התמדה, הישגים והצלחה. זהו בית של דמות האב, סמכותיות, עיסוק עם רשויות, ממשלים ודמויות סמכותיות.

אם יש לך בית עשירי חזק, אתה אדם שאפתן, מכוון מטרה, בעל יושרה, סטנדרטים גבוהים והישגים מרשימים. אתה אדם רציני ואחראי, עם מוסר עבודה גבוה ואתיקה גבוהה. אתה מצפה מכולם להתנהלות דומה. יש לך נטייה לעבוד קשה מדי ולהתמקד מדי בקריירה שלך ובהשגת מטרותיך. אתה רוצה לשרת את האנושות ואתה לא בוחל בעבודה קשה. יש לך המון ביקרות עצמית בונה שמניעה אותך קדימה. אתה רוצה את הכל באיכות הכי גבוהה. המעמד שלך בחברה ובציבור מאד חשוב לך.  מאד אכפת לך מה אחרים חושבים עליך. אתה נועדת להיות מפורסם בזכות העבודה שלך, אבל יכול להיות שתמצא את ההצלחה שלך רק בשלב מאוחר יותר בחיים. אתה מנהיג ומנהל מעולה אבל יכול להיות שתלטן, קשוח, נוקשה, ורודן. יש לך אנרגיות אבהיות כלפי כל מי שבא איתך במגע.

בית אחת עשרה
מטרות אישיות. אספירציות. חברויות. קהילה. הומניטריות. קדמה. עתידנות. טכנולוגיה.
מזל שולט: דלי. גוף שמיימי שולט: יורנוס

זהו בית של חלומות, שאיפות מהחיים, ומטרות אישיות. בית של חברויות, השתייכות קהילתית ותחושת שייכות. בית של שאיפות אלטרואיסטיות והומניטאריות, אידיאולוגיות רצון להיות בשירות למען האנושות באמצעות טכנולוגיה וקדמה. זהו גם בית האסטרולוגיה. זהו בית של אסטרטגיה, ויכולת התבוננות על דברים בשוויון נפש, מתוך ניתוק רגשי.

אם יש לך בית אחת עשרה חזק, את לא אוהבת ללכת בתלם. את צריכה ללכת בדרך הייחודית שלך ולהביא צורות חשיבה וחיים חדשות לעולם. את עתידנית, מקדימה את זמנך, הומניטארית, ואוהבת חיי קהילה וחברים. את שואפת להביא שינוי מהפכני לעולם. את מורדת במוסכמות, וזקוקה להמון חופש אישי. את חושבת מחוץ לקופסא, חקרנית, חדשנית וממציאנית. את מבריקה ורוצה להשתמש בראש שלך למטרות גבוהות. את בעצם סוג של חייזר שבא לבדוק את משמעות החוויה האנושית. למרות שאת אוהבת להיות חלק מקהילה וקבוצה, את לא רוצה שיתייגו אותך, ויש לך תמיד תחושה שאת קצת לא שייכת לכאן.

בית שתיים עשרה
חיבור מטאפיזי. רוחניות. קארמה. חיבור נשמתי. חיים קודמים. כל מה שנסתר
מזל שולט: דגים. גוף שמיימי שולט: נפטון

זהו בית של תת המודע, של מה שנסתר מהעין, מתנות ואתגרים שאינם במודעות ונדרשת עבודה בשביל לגלות אותם. זהו בית של חיבור ולימוד מטאפיזי ורוחני, יכולות תקשור, חיבור לחלומות ועולמות שמעבר. זהו בית של קארמה, חיים קודמים, חיבור נשמתי והתפתחות נשמתית ורוחנית. זהו גם בית של יצירה אמנותית.

אם יש לך בית שתיים עשרה חזק, אתה אדם ששומר על הפרטיות שלך. אתה אוהב לחקור את מסתורי החיים, ומחובר לממדים שלא בהכרח נראים, אבל בהחלט מורגשים. אתה רגיש, מלא חמלה, יצירתי ואוהב להתבודד. אתה אוהב לעזור לאלו שיש להם פחות מזל מלך. אתה ספוג אנרגטי וזקוק לזמנים של התבודדות כדי להתיר את האנרגיות שלך משל אחרים. זה הבית האחרון, בית של סיום מעגל, של התכנסות של כל מה שעברת בגלגולים הקודמים לפני התחלה חדשה. אתה מחובר לנשמה שלך יותר מלהוויה הקיומית הנוכחית, אתה יודע שאתה גדול יותר מזה. לאנשי בית שתיים עשרה יש פוטנציאל להיות מתקשרים, קוסמים, מכשפים. הם מבינים את האנרגיות הקיומיות, אבל בגלל שהתפיסות האלו פחות נורמטיביות יכולה להיווצר בהם תחושה של בלבול, ערפול, אפילו שגעון. יכול להיות קושי להבחין בין מה הוא מציאות, מה אשליה, מה אינטואיציה, מה כמיהה. קושי להבדיל בין האנרגיה עצמית לאנרגיות של אחרים. יש תחושה שאתה בכלל לא מהעולם הזה ויש בכך מן האמת. יכולה להיות לך נטייה למלנכוליה ורצון לברוח מהקושי של החוויה האנושית באמצעות סמים, אלכוהול, מסכים. יש לך דמיון מפותח וכישורים יצירתיים ופסיכולוגים.

דילוג לתוכן