שבתאי במזלות

באסטרולוגיה שבתאי מייצג את שיעור החיים

שבתאי בטלה

נטייה: קושי ליזום ולקבל החלטות, היעדר אסרטיביות, ניתוק מהפיזיות של הגוף, תלותיות. או – עצמאית וסומכת רק על עצמך, לא מאפשרת לאחרים להתקרב.

שיעור: לתת ביטוי לחיות ולוויטליות שלך, לחוזק הזכרי שלך, לשים את עצמך במרכז ליזום, לפעול באסרטיביות, להזיז אנרגיה ולהתחבר לגוף, לחיות באומץ. הכל במינון מזין וטוב מבלי להיות תחרותית. לאפשר לעצמך להיות חלשה לפעמים ולאפשר לעצמך שותפות בריאה עם אחרים.

שבתאי בשור

נטייה: אתה לא מקבל את הקצב שלך כשהוא איטי, אתה תחת לחץ, מרגיש שאתה לא עושה מספיק, מרגיש שבלי עשייה ותוצרת אין לך ערך. מגביל את ההנאה החושית שלך, נצמד לקיים ומפחד משינויים.

שיעור: ללמוד להיות מקורקע, יציב, מהימן, לקחת את הדברים לאט ולפעול בלי לחץ. לחגוג את היופי ואת ההנאה של החוויה החושית של החיים, לא למהר לשום מקום. ללמוד לא להיצמד לרכוש שלך.

שבתאי בתיאומים

נטייה: את מדברת כל הזמן, הראש שלך מפוזר בכל מני מקומות, יש לך אישיות ילדותית, את לא יציבה, קשה לך להתחיל משימה ולסיים אותה, דעתך מוסחת מכל גירוי הכי קטן, את שופטת את עצמך על חוסר היציבות שלך והראש שלך מנהל אותך.

שיעור: ללמוד להתרכז, להחיל משמעת, מדיטציה, לכתוב, ללמד, לא לתת לראש להסיט אותך לכל כיוון אפשרי. הראש עובד בשירות לנשמה ועוזר לך להביא חכמה לעולם. ללמוד לסמוך על עצמך ועל העולם וללכת עם הלב שלך, לא להקשיב לקול השלילי בראש שלך.

שבתאי בסרטן

נטייה: אתה לא מחובר לרגש, המים שלך קפואים, הקליפה קשה וסגורה, איבדת את הלב הרחב והפתוח שלך. אתה דואג לכולם סביבך אבל שוכח להזין את עצמך, ולא יודע לקבל הזנה רגשית מאחרים. אתה נצמד לחוויות עבר ושומר דברים בבטן.

שיעור: להתחבר לרגש, להרגיש אחרים, להתחבר לחמלה ואהבה לכל חי, להרגיש נח לבכות, להיות פגיע ולשתף אחרים ברגשותיך. להזין את עצמך, לקבל הזנה מאחרים, להשתחרר ולרפא את פצעי העבר, ולהגיע למקום בו הגוף הרגשי שלך כל כך בריא, שאתה מרפא ומזין אחרים.

שבתאי באריה

נטייה: את מודעת לצורך שלך לזהור ולהיות במרכז, להוביל אבל את לא אוהבת את זה, מסתירה את זה ולא נותנת לעצמך את המקום להתבלט. את משדרת חוסר ביטחון ואז את כועסת על זה שלא ניתנה לך תשומת לב, שלא הובלת, שלא זהרת. את מעבירה מסרים סותרים ומבלבלים לסביבה ולעצמך.

שיעור: להרגיש נח להיות במרכז הבמה, להראות את עצמך במלא זוהרך, ולבקש תשומת לב מהסובבים אותך. להיות נועזת, מובילה, מרכזית, בטוחה בעצמך. תאהבי את עצמך ותכבדי את עצמך.

שבתאי בבתולה

נטייה: אתה נתפס לפרטים הקטנים, ואף פעם לא מרגיש שאתה עושה מספיק או מספיק טוב. אתה מעדיף לא לסיים דברים כי חושש שלא יצאו מושלמים, ומפסיד הזדמנויות מתוך פחד מביקורת. יכול להיות ששכנעת את עצמך שבכלל לא אכפת לך לעשות דברים בצורה מדויקת ומושלמת, כשלמעשה אכפת לך מדי ואתה לא מוכן להודות בזה.

שיעור: ללמוד להיות בשירות לאחרים מתוך אהבה ולא מתוך לחץ. לדעת שאתה עושה הכי טוב שאתה יכול. להעריך את הנטייה הטבעית שלך לעשות בשביל אחרים, לסדר, לארגן ולנקות. להיות כנה עם עצמך לגבי הצורך שלך בשלמות, ולקבל את זה שהשלמות היא באי- השלמות.

שבתאי במאזניים

נטייה: מידת האחריות שאת חשה בקשרים זוגיים כל כך גבוהה שהיא מכבידה עליך ואת מעדיפה להימנע מהם. את נכנסת ומוותרת לעצמך, ואז את בורחת מהקשר ומרגישה בודדה וחוזר חלילה. יכול להיות שאת מתייחסת למערכת יחסים כעניין חברתי, ולא באה אליו מעומק רגשי.

שיעור: ללמוד להתנהל במערכות יחסים. להיות אמיתית, אותנטית, לקחת אחריות על הקשר שלך עם אחרים, לא לזייף ולא להעמיד פנים. לקיים קשרים בריאים המבוססים על תקשורת פתוחה ועל כנות רגשית. ללמוד להעריך את האחריות שלך בקשרים שמובילה לנאמנות ארוכת טווח.

שבתאי בעקרב

נטייה: אתה חי בהכחשה, בורח מכאב, לא מתמודד עם הצד האפל של החיים, לא מוכן לעמוד מול השדים שלך. פחד להכיר ברגשות שליליים, קושי להודות בצורך שלך באינטימיות, לחשוף את הפגיעות הרגשית שלך ולהיפתח רגשית בפני אחרים.

שיעור: עליך לאפשר מקום לרגשות ותחושות שאתה מגדירה כשליליות או כבדות ולא להדחיק אותן, לאפשר לעצמך להיפתח רגשית ולחשוף את הפגיעות שלך. ללמוד מתוך החוויות הקשות של חייך ולצמוח מהן.

שבתאי בקשת

נטייה: את רצינית ולא מאפשרת לעצמך שמחה, חופש והנאה. תפיסות העולם שלך מוגבלות ומצומצמות, רוצה לנסוע לטייל ולא מאפשרת לעצמך. יכול להיות שאת נהנית בלי שום גבולות. את יכולה להיות מאד ספקנית וחשדנית כלפי דת ופילוסופיה.

שיעור: לחיות חיים מלאי אנרגיה, להיות ישירה וכנה, לראות את התמונה הגדולה, לדעת שהכל זה בדיחה, לא לקחת שום דבר יותר מדי ברצינות, להגיד את האמת שלך בלי לפחד אם יאהבו אותך או לא. ליהנות מהחיים, לשמוח, אבל בצורה מאוזנת ומבוקרת, להתנקות כשצריך. לטייל בעולם, לפתוח ולהרחיב את התודעה שלך לאמונות ורעיונות חדשים, לא ליפול  לתפיסות דוגמטיות, ולהעביר את החכמה והידע שלך הלאה כמורה.

שבתאי בגדי

נטייה: אתה סופר אחראי אבל יש לך יחסי שנאה-אהבה עם הצד הזה באישיות שלך. אתה עובד יותר מדי, מונע מלהצליח, ויש לך סטנדרטים גבוהים שאף אחד לא יכול לעמוד בהם, כולל אתה. יכול להיות שמתוך ידיעה שלעולם לא תעמוד בציפיות שלך מעצמך אתה מוותר מראש, הופך לעצלן, ומרמה את עצמך לחשוב שאין לך שום שאיפות להצלחה חומרית.

שיעור: להכיר בכך שאתה שאפתן וזקוק להצליח, אבל גם לתת לעצמך זמנים של מנוחה. להפסיק להתלונן על זה שאף אחד לא עושה את הדברים טוב כמוך, לדעת להאציל סמכויות. והכי חשוב, לוודא שאתה גם נהנה מהדרך.

שבתאי בדלי

נטייה: את מנסה להיות נורמלית, ובתוכך יש מרדנית שזועקת לצאת החוצה. קשה לך להשתלב בקבוצות ואת לא סומכת עליהן. את מרוחקת רגשית, ולוקחת את החברויות שלך כל כך ברצינות, שקשה לך ליצור חברויות, את מרגישה בודדה ומבודדת.

שיעור: לקבל ולהיות בשלום עם המוזרות האקסצנטרית שלך, לחיות בדרך שלך, בקצב שלך, באותנטיות שלך, מבלי להזדקק לאישורם של אחרים. להתחבר לרגש, להעז להתחבר לאנשים, להשתייך לקבוצה קהילתית.

שבתאי בדגים

נטייה: יש לך התנגדות לעולם הרוחני ולאמונה במשהו גדול יותר. אתה לא יודע להציב גבולות ביחסים עם אחרים, אתה לא מכבד את הרגישות הגבוהה שלך, ולא מוכן לחוות את כל ספקטרום הרגשות שלך. במקום זה בורח להקהיית חושים.

שיעור: להתחבר לרוח, להאמין במשהו גדול יותר, לכבד את הרגישות הגבוהה, לקבל את הצדדים המורכבים באישיות ולעבוד איתם. להציב גבולות בקשרים מול אחרים, להפסיק לברוח מהבעיות ולהתמודד איתן. להשתמש בדמיון לצורך אמנות וקסם ולא לשם יצירת אשליות מערפלות. להיות בשירות לאחרים ולקבל דרך כך משמעות גבוהה לחיים.

דילוג לתוכן