ראש הדרקון במזלות ובבתים

באסטרולוגיה ראש הדרקון

ראש דרקון בטלה או בבית ראשון

נטייה: נטייה לחכות עם ההחלטות שלך, לבדוק מה אחרים רוצים לפני שאת מתקדמת, להיות תלויה בזוגיות שלך, להיות מבולבלת, לא לפעול למען עצמך.

התפתחות: את באת לכאן כדי להזיז אנרגיה, להוביל, ליזום, להיות עצמאית, להיות בטוחה בעצמך. להביא לידי ביטוי את האנרגיה הזכרית שלך, כדי להוות השראה לאחרים, לשים את עצמך במקום הראשון, לאהוב את עצמך, לבטוח בעצמך, לסמוך על האינסטינקטים שלך. אז את יכולה לבוא לזוגיות שלך ממקום יותר שלם, עצמאי, בלתי תלוי. מאד חשוב לך לעשות פעילות גופנית ולהזיז אנרגיה.

ראש דרקון בשור או בבית שני

נטייה: חיפוש אחר אתגרים כדי להשיג טרנספורמציה, עיסוק תמידי במה שאסור ואפל. תחושה של חיה פצועה. התייחסות לחיים כאתגר, חוסר יכולת לנהל חיים שלווים. נהנתנות מוגזמת, צורך בשליטה וכח מול אחרים כדי להרגיש תחושה של ערך עצמי. הגדרה עצמית דרך הקשרים האינטימיים עם אחרים.

התפתחות: יציבות, אמינות, מהימנות, לדאוג למשפחה שלך, לפרנס, לחיות בפשטות ובשקט, להיות מאורגן עם הכספים שלך, להעריך את עצמך ללא תלות בהערכתם של אחרים. פיתוח תחושה פנימית של ערך עצמי.  גינון, יצירת שגרה, ארגון ענייני הכספים, הגדרת מטרות ופעולה להשגתן ביסודיות ואיטיות.

ראש דרקון בתאומים או בבית שלישי

נטייה: לראות את התמונה הגדולה ולהתעלם מהפרטים הקטנים. לברוח למסעות במקום להתמודד עם קשיים במערכות יחסים. להגיד כל מה שבא בחוסר רגישות. לנהל חיים מהירים ולא יציבים, לעבור ממקום למקום, מתוך חשש לאבד את החופש האישי.

התפתחות: ליצור תקשורת יום יומית עם סביבה חברתית ותומכת, להקשיב, לא לזרוק סיסמאות גדולות, לפתח קצת טקט. להיות מורה וללמד מניסיון החיים והמסעות שלך. להאט את הקצב לפעמים ולדאוג לענייני היום יום ולפרטים הקטנים.

ראש דרקון בסרטן או בבית רביעי

נטייה: חיפוש אחר שליטה, רצינות יתר, עודף אחריות, נוקשות ופחד להיות תלויה באחרים. הצבת סטנדרטים שאי אפשר לעמוד בהם. התמקדות יתר בהצלחה הקרייריסטית, במעמד והיוקרה שלך בעיני אחרים. רצון להצליח בכל מחיר, workaholic.

התפתחות: יש צורך לשחרר את הרצון לשלוט בחייך ובחייהם של אחרים, להרפות את הסטנדרטים הבלתי אפשריים, להפסיק לחיות בשביל איך שאחרים תופסים אותך ולשחרר את הצורך בשליטה ואת הפחד שלך בתלות באחרים. אפשר לעצמך להרגיש, להיות פגיע, לחשוף את הפחדים שלך. פנה זמן למשפחה ולחברים, הקשב ללב, לאינטואיציה, לאינסטינקטים, ולא רק לקול השאפתני שרוצה להצליח בכל מחיר. כל אלו יעזרו לך להשיג את ההצלחה הקרייריסטית שאתה שואף אליה.

ראש דרקון באריה או בבית חמישי

נטייה: נטייה לפחד מלהיות במרכז, לחפש שיוך לקבוצות של אנשים אבל תמיד למצוא את עצמך לבד, או להשתייך לקבוצה גדולה שלא מאפשרות לך לבלוט, או לשים את הצרכים והרצונות של אחרים לפני הרצונות שלך. ניתוק רגשי, התכחשות לצורך שלך בתשומת לב מאחרים. מרד כנגד כל מה שמגביל את  החופש האישי שמביא בדידות.

התפתחות: לאפשר לעצמך להתבלט, לזהור, להתחבר למקום של בטחון עצמי, הובלה, יצירה ותשוקה, לקחת סיכונים. לפתח את היצירה והזהות האינדיבידואליות שלך מבלי לחשוש מה חושבים עליך. התייחסות לאחרים באופן אישי, רגשי, מעורב, לא לברוח לאינטלקט שמנתק אותך רגשית. לא לעשות רציונליזציה לרגשות, להכיר בצורך שלך בתשומת לב ולדעת לקבל אותה.

ראש דרקון בבתולה או בבית שישי

נטייה: לחיות חיים לא מאורגנים, בריחה מהתמודדות עם המציאות, הימנעות מהגדרת מטרות. אמונה מוחלטת מבלי לדאוג לפרטים הקטנים שמביאה לתחושת ערפול, חרדה ודאגה. תחושת חוסר שליטה מוחלט בחיים ובכיוון שלהם. עודף חמלה לאחרים שיכול להביא לכדי ניצול.

התפתחות: בניית מערך מסודר של שגרה בריאה, הגדרת מטרות ברורות, הצבת גבולות ברורים מול עצמך ומול אחרים. פיתוח יכולות מיקוד מחשבתי, ויכולות ארגוניות שיחזקו את הביטחון העצמי ויאפשרו לך להיות יותר פרודוקטיבי. שימת לב לפרטים הקטנים וללוחות זמנים כדי להגשים את החלומות שלך.

ראש דרקון במאזניים או בבית שביעי

נטייה: לסמוך על עצמך כל כך שאת מרחיקה ממך אחרים. תחרותיות. לקחת דברים באופן אישי ולהיות חסרת סבלנות, למהר. לנהוג באימפולסיביות באופן שפוגע באושרך. לפחד מתובענות של אחרים ולהישאר לבד. לפספס הזדמנויות ואפשרויות צמיחה. להישאר בהישרדות.

התפתחות: יש צורך להיות רגישה יותר לאחרים, לשים את עצמך בנעליים של האחר, לראות את הדברים מנקודת מבט של האחר, לעצור ולבחון את צרכיו ורצונותיו. דרך זוגיות, שותפות ושיתוף פעולה עם אחרים תוכלי להשיג את האיזון הפנימי הנדרש לך כדי להשיג את מטרותייך.

ראש דרקון בעקרב או בבית שמיני

נטייה: לסמוך רק על עצמך. קיבעון, הצמדות לרכוש, לשגרה, נוחות, בטחון פיננסי, יציבות. ריחוק וחוסר יכולת להיות באינטימיות. חשש ממשברים, פחד משינויים, חווית חיים חומרית וחושית שלא מאפשרת חיבור להקשבה פנימית, אינטואיציה וחיבור נשמתי.

התפתחות: יש צורך להרפות את האחיזה בתחושת האשליה של יציבות, קביעות וביטחון ולאפשר לנשמה לעבור את הטרנספורמציה שהיא מבקשת באמצעות שינויים והתפתחות. פיתוח יכולות אינטימיות, התעמתות עם הפחד משינוי, מעבר לקיום עמוק שהוא מעבר לחומרי. שחרור מאנשים ונסיבות שמגבילים את ההתפתחות שלך, שחרור מהצורך לעשות דברים רק בדרך שלך.

ראש דרקון בקשת או בבית תשיעי

נטייה: לצרוך יותר מדי אינפורמציה וליצור עומס מחשבתי שלא מאפשר קבלת החלטות. להיות מוצפת בלוגיקה ובפרטים במקום להסתמך על האינטואיציה ולראות את התמונה הגדולה.

התפתחות: את מתבקשת לסמוך על המדריכה הפנימית שבך, להאמין בדברים שאינם הגיוניים אבל משחררים אותנו ממתח וחרדה. את חייבת ללמוד להאמין בעצמך כדי שאחרים יאמינו בך. את נדרשת לפעול באומץ, באימפולסיביות, בהסתמך על אינטואיציה ואמונה, ולשחרר את עצמך מספקות פנימיים ורציונליזציה.

ראש דרקון בגדי או בבית עשירי

נטייה: הצמדות אל הילדות ואל העבר כמשענת רגשית חוסמת. הימנעות מלקחת אחריות על החיים. פחד מדחייה שגורם לפספוס הזדמנויות. מיקוד ועיסוק יתר בעניינים רגשיים. חוסר ביטחון, תלות, קושי לסמוך על עצמך.

התפתחות: לקחת אחריות על החיים, להתחיל להניע את עצמך קדימה. נטילת אחריות, שחרור תלות באחרים, מציאת איזון בין רגשות לאחריות. להפסיק להשתמש ברגישות ובעניינים הרגשיים כתירוץ או כמשענת. עליך להציב מטרות ולבחור בדרך בוגרת ואחראית כדי להשיג אותן. רק זה ייתן לך את הביטחון הרגשי והפיננסי שאתה זקוק לו.

ראש דרקון בדלי או בבית אחד עשר

נטייה: דרמה, עיסוק אובססיבי ברומנטיקה, תשוקה ומערכות יחסים. את כותבת לסובבים אותך תסריט התנהגות מוגדר ומתאכזבת כשהמציאות טופחת על פנייך. את נוטה להתמקד יותר מדי בהשגת מטרותיך האישיות מבלי לראות את הצרכים של אחרים. נמנעת להשתייך כדי לא להיות כמו כולם.

התפתחות: ללמוד להעניק לאנשים הקרובים אליך את החופש להיות הם, לשחרר את הצורך למלוך עליהם, לשחרר את הרצון העז לקבל בדיוק מה שאת רוצה כאן ועכשיו, לשחרר את הצורך בדרמה ותשומת לב, פיתוח נקודת התבוננות יותר אובייקטיבית על החיים, פיתוח חברויות אמת ויצירה אמנותית.

ראש דרקון בדגים או בבית שנים עשר

נטייה: דאגה ותחושת אשמה, תחושה תמידית שאתה לא עושה מספיק ולא עושה מספיק טוב, חוסר אמונה ברוח, בתמונה הגדולה, ניתוח עצמי תמידי ומתיש, הצמדות ללוגיקה ולרציונליזציה פרגמטית.

התפתחות: חיבור למיסטיקה, לרוח, לעולמות שמעבר. פיתוח חמלה והבנה כלפי עצמך וכלפי אחרים,  להיות בצניעות ולקבל את העובדה שאף אחד אינו מושלם. עליך לשחרר את הצורך לעשות דברים בצורה מושלמת, לשחרר את האחיזה שלך בכללים, בפרטים, לאפשר לעצמך לבהות ללא מטרה, to space out, כדי לממש את היעוד הרוחני שלך.

דילוג לתוכן