רום השמיים במזלות

באסטרולוגיה רום השמיים, או ה Midheaven, מייצג את הקריירה, האישיות הציבורית והיעוד המקצועי. האופק באסטרולוגיה אזוטרית מייצגת את בחירת הנשמה שלנו ואת כיוון ההתפתחות שלנו.

הבנת רום השמיים היא קריטית להבנת היעוד שלך. גם אם כבר יש לך קריירה שאת אוהבת, היכרות עם רום השמיים תעזור לך לממש את עצמך בצורה מלאה יותר בעשייה שלך.

לדוגמה, אם את סופרת עם רום שמיים במזל דלי, כמו וירג'יניה וולף, את כאן כדי להציג דרכי חשיבה חדשות. אבל אם את סופרת עם רום שמיים במזל תאומים, את כאן כדי להשמיע את קולך ולספר לנו סיפורים מפורטים על החוויה האנושית שלך, כמו ג'יין אוסטן וצ'רלס דיקנס.

השילוב של  רום השמיים והאופק נותן הרבה אינפורמציה לגבי מסלול הקריירה הטוב ביותר עבורך.

פרט רום שמיים במזל תאומים, שהולך רק עם אופק בבתולה, בכל שאר המקרים  יש לפחות שתי אפשרויות של אופק לכל רום שמיים. כל אופק נותן דגש אחר ליעוד.

לדוגמה, אם יש לך רום שמיים במזל עקרב עם אופק בגדי, את תעבדי עם או תייצגי ארגונים גדולים ומוסדות, כמו המלכה אליזבת השנייה והמלכה אליזבת הראשונה. אבל אם יש לך רום שמיים במזל עקרב ואופק בדלי, את תהיי מרדנית יותר ותרצי להביא דרכי חשיבה עתידניות ומתקדמות כמו קרל יונג.

בחלק זה תמצאו פרטים על רום השמיים במזלות השונים וכיצד הוא משתלב עם האופקים האפשריים ומה זה אומר לגבי היעוד המקצועי שלכם.

ברור שכדי למצוא את היעוד המקצועי דרך מפת הלידה שלך, עדיף להתייעץ עם אסטרולוג או אסטרולוגית מוסמכים, שיכולים לראות את כל ההיבטים השונים של האישיות שלך. אבל עדיין, הבנה של רום השמיים והשילוב שלו עם האופק יכולה לספר לך הרבה על היעוד המקצועי שלך.

אם את לא יודעת מה רום השמיים שלך, את מוזמנת להפיק את מפת הלידה שלך בחינם כאן.

את רום השמיים MC  והאופק AC  תוכלי למצוא כאן:

רום שמיים בטלה

מטרה: להיות מיוחדת, עצמאית, מפורסמת, להזיז אנרגיה, להילחם למען הצדק.

תכונות: מובילה, אינדיבידואליסטית, יוזמת, מלאת אנרגיה, בוסית, זקוקה להרבה שינויים.

ילדות: לא הרגשת מיוחדת, היית צריכה לחלוק את אור הזרקורים עם אחרים ועכשיו את רוצה להיות מיוחדת ולבלוט.

שילוב עם אופק בסרטן:  עצמאית ועובדת מהבית. מחליפה קריירות. מטפלת בכל שיטה שעוסקת בגוף נפש או בטיפול רגשי, מעצבת, מדריכת אמהות, יועצת הנקה, שפית, אשת עסקים.

שילוב עם אופק באריה: שחקנית, ספורטאית מקצועית, כוכבת מובילה בתחומה, יוצרת בכל תחום שהוא, עבודה בתחום הפילנטרופי, אקטיביסטית זכויות אדם, עבודה בתחום המשפט והצדק כגון שופטת, עורכת דין, שוטרת.

מנטרה: אני פה בשביל להשיג את ההצלחה שלי.

רשות: זה בסדר לשנות קריירות כל כמה שנים.

שיעור: לפתח בטחון עצמי וללכת על מה שאת רוצה בכל הכח, עם נחישות והתמדה, ללמוד לחזק אדמה כדי שתוכלי לממש את השאיפות שלך.

מפורסמות ומפורסמים:
♦ אופק סרטן:
אנג׳לינה ג׳ולי, ביל גייטס, ג׳יוליה רוברטס, קמרון דיאז, סלבאדור דאלי, סטפן קינג, סטינג, אלפרד היצ'קוק, ג'ון טרבולטה.
♦ אופק אריה:
אל פצ׳ינו, סלין דיון, פאבלו פיקאסו, מריל סטריפ, סינדי קרופורט, פראנץ קאפקא, ג׳ק ניקולסון, צ׳ארלס הנסיך מוולס, ג׳ורג׳ בוש.

רום השמיים בשור

מטרה: בטחון פיננסי, יציבות, אמנות, יצירה, סקסיות, מוזיקה, בנקאות כספים, חוש עסקי.

תכונות: נעים, עדין, עקשן, חוש אסתטי מפותח, חושים מחודדים, חוש עסקי מעולה, אוהב שגרה, יכול לעסוק באותו המקצוע כל החיים.

ילדות בעקרב: לרוב ילדות מאתגרת, מודעות גוף לא בריאה הוכנסה לחייך מגיל צעיר, הורים שלא ידעו לגמרי איך לגדל אותך ובלבלו אותך, היה מורכב. עכשיו אתה מחפש פשטות ויציבות, סדר, להרגיש בעלת ערך, שיעריכו אותך.

שילוב עם אופק בסרטן:  מטפל באמנות, בצלילים ובמוזיקה, מוזיקאי, איש עסקים, מעצב פנים.

שילוב עם אופק באריה: אמן, מוזיקאי, עבודה בתחומים של אופנה, עיצוב ויופי (איפור, שיער וכו), מנהל בתחום הפיננסים.

שילוב עם אופק בבתולה: מערכות מידע, פיננסים, עבודה ארגונית, סופר, תסריטאי, תזונאי, רופא הוליסטית במיוחד בכל מה שקשור בתזונה, שף.

מנטרה: אני שווה ויש לי ערך בלי קשר למה שאני עושה.

רשות: מותר לי לרצות בטחון כלכלי ופיננסי ואני יכול להשיג אותם.

שיעור: ללמוד להכניס סדר, ארגון, יציבות ובטחון לחייך.

מפורסמים ומפורסמות:
♦ אופק סרטן:
קיילי מינו.
♦ אופק אריה:
מרלין מונרו, ג׳וני דפ, ג׳סטין טימברליק, רוברט דאוני ג׳וניו, ג׳סיקה אלבה, טינה טרנר, קייטי הולמס, היידי קלאם, פרידה קאלו, אנדי ווהרל, אדגר קייסי. 
♦ אופק בתולה: אומה ת׳ורמן, שרון סטון.

רום השמיים בתיאומים

מטרה: להשמיע את קולך, לנצל את הכישורים החברתיים וכישורי התקשורת שלך, להיות מורה, ללמד, לכתוב, לשנות ולהחליף מקצועות, להיות מאותגרת אינטלקטואלית, לחבר בין אנשים.

תכונות: חדה, מהירה, חכמה, יכולות תקשורת מעולות, יכולות חברתיות מעולות.

ילדות בקשת: לא הרגשת שייכת, הרגשת שלא מקשיבים לך, שיש משפחה אחרת שהיית יכולה לפרוח בה. היום את רוצה שיקשיבו לך.

שילוב עם אופק בבתולה: מורה ליוגה, פילאטיס או כל דבר שקשור לבריאות הגוף והנפש, סופרת, כותבת תוכן, אשת יחסי ציבור, אשת פרסום ומדיה חברתית, אשת נטוורקינג.

מנטרה: אני פה להשמיע את קולי ולחבר בין אנשים.

רשות: מותר לי לספר כל מה שאני רוצה למי שאני רוצה.

שיעור: ללמוד שהיית בסדר גמור בילדותך, שזה שלא הקשיבו לך זה לא בגללך, להיפתח אל העולם ולשתף אחרים בעולם הפנימי שלך מבלי לפחד מה תהיה התגובה שלהם.

מפורסמות ומפורסמים:
מדונה, סטיב ג׳ובס, אמה ווטסון, קיאנו ריבס, קורט קוביין, וולפגן אמדאוס מוצארט, פול מקארתני, שארליז ת׳ורן, ברוס וויליס, רנה זלווגר, וינסטון צ׳רצ׳יל, דולי פארטון, וולט דיסני, פרדריך שופן, אוסקר ווילד, לאונרד כהן, ארנסט המינגוויי, אלברט קאמוס, יו גראנט, אודרי טוטו, קוין קוסטנר, יו הפנר, ברוק שילדס.

רום שמיים בסרטן

מטרה: להזין אחרים, לדאוג לאחרים, להרגיש בבית , לעצב בתים או לעבוד מהבית, לעבוד עם אנשים שהם כמו משפחה, לעבוד עם החוויה האנושית, הכאב שבחוויה האנושית, תת המודע והיסטוריה.

תכונות: חיבור רגשי עמוק, אינטואיציה חזקה, חוש עסקי מעולה, אמהות טבעית, איש משפחה, כישורי עבודה מעולים.

ילדות בגדי: היית מאד אחראי ובוגר מגיל מאד צעיר, הרגשת שהבית הוא העולם והעולם הוא הבית.

שילוב עם אופק בתולה:  עבודה שקשורה לטיפול והזנה, אירוח, תזונה ובישול, טיפול נפשי או פיזי, עבודה שקשורה להיסטוריה וארכיונים.

שילוב עם אופק מאזניים: עיצוב של בדים רכים ועוטפים, מצעים, עיצוב פנים, טיפול זוגי, עורך דין לענייני משפחה, סוכן נדל״ן, אמן, סופר, מטפל באמנות.

מנטרה: אני פה בשביל להזין אחרים. 

רשות: מותר לי להרגיש שהעולם הוא ביתי.

שיעור: ללמוד להשתמש ברגשות שלך ככלי שמעצים אותך בעבודתך. ללמוד להשתמש באינטואיציה שלך, ביכולות התקשור שלך, כדי לדעת מה הכי נכון לך לעשות. ללמוד להכיר ברגישות שלך ולשמור על עצמך. 

מפורסמים ומפורסמות:
דברה סילברמן, לאונרדו דה קפריו, ביונסה, בריטני ספירס, ג׳ניפר לופז, ג׳ניפר אניסטון, מהטמה גאנדי, ג׳ון קנדי, יוקו אונו, רומן פולנסקי, בנדיקט קמברבאץ, ביל קלינטון, קייט וינסלט, הריסון פורד, ז׳אן קלוד ואן דאם, דנזל וושינגטון, איאן מקרגור, תום יורק, פרנסואה מיטראן.

רום השמיים באריה

מטרה: להיות ילדה, להיות מלכה, ליהנות, לזרוח, למלוך, לקבל תשומת לב ולהיות במרכז הבמה, להרגיש אהובה ואהודה. 

תכונות: חכמה, מובילה, נדיבה, בעלת לב רחב, יכולה להזיז הרים, בעלת טעם טוב, יודעת לבלוט, זקוקה לתשומת לב ולהערכה מפורשת מהסביבה. 

ילדות בדלי: היתה לך ילדות לא שגרתית, ילדות מיוחדת, ההורים שלך התעסקו בעניינים הומניטאריים, היית צריכה להתבגר מוקדם. 

שילוב עם אופק מאזניים:  שגרירה, דוברת, שחקנית, דוגמנית, רקדנית, מנחה בטלוויזיה, סטייליסטית, אמנית, זמרת, אשת עסקים.

שילוב עם אופק עקרב: פוליטיקאית, אשת עסקים, ניהול פיננסי, מיסטיקנית מפורסמת, סופרת/תסריטאית/במאית של ספרי, סרטי וסדרות מתח, אימה ומדע בדיוני. 

מנטרה: אני פה בשביל לזהור, להוביל, להיראות טוב, ולהגיד את האמת שלי. 

רשות: מותר לי לרצות להיות במרכז הבמה, לקבל מחמאות ומחיאות כפיים. 

שיעור: לקחת מנהיגות, אחריות, להיות חזקה ואמיצה, לייצג את כל הדברים הטובים, המהנים, הצודקים. את חייבת לאהוב את עצמך ולאהוב אחרים, להרשות לעצמך להרגיש, לא לפחד להיפגע. לטפל בכאבים שלך.

מפורסמות ומפורסמים:
♦ אופק מאזניים:
אייזק ניוטון, פראנק סינטרה. 
♦ אופק עקרב:
נטלי פורטמן, ניקול קידמן, תום קרוז, פרינס, גרייס קלי, נפוליאון, זיגמונד פרויד, קלינט איסטווד, ג׳ורג׳ הריסון, לודוויק ואן בטהובן, אדגר אלן פו, ויקטור הוגו, קייט בוש.

רום שמיים בבתולה

מטרה: להיות פרקטי, אנליטי, לדאוג לפרטים הקטנים, להיות בשירות לאחרים, להביא ניקיון, סדר וארגון לעולם, לרפא אנשים בדרכו של איש הרפואה הקדום, באמצעות צמחי מרפא ורפואה הוליסטית. 

תכונות: חכם, אנליטי, מאורגן, כישרון לעיסוק בתחום התזונה, צמחי מרפא, פסיכולוגיה, וריפוי בכלל. יש לך גם כישרון לאמנות הכתיבה. רוצה להיות מאחורי הקלעים, לא להיות באור הזרקורים. 

ילדות בדגים: אתה נשמה וותיקה, היה משהו מעורפל ולא ברור בילדות שלך, הרגשת שלא היו אותנטיים איתך, רצית לרצות את כולם, רצית שיאהבו אותך ולא היית אותנטי.

שילוב עם אופק עקרב: עבודת מחקר, תחקירים, עיתונאות, טיפול פסיכולוגי או תזונתי, שירות חשאי או משטרתי, עורך דין, שופט, עבודה בכל תחום פיננסי וארגוני, פוליטיקאי.

שילוב עם אופק קשת: סופר, כותב, עיתונאי או מורה בעיקר לנושאים שקשורים בפילוסופיה, אנתרופולוגיה, דתות, תרבויות, שיטות ריפוי חוצות תרבויות, תזונה ואוכל מתרבויות שונות, פוליטיקאי, שופט, עורך דין.

מנטרה: אני פה בשביל להיות בשירות לאחרים.

רשות: לטפוח לעצמך על השכם על העבודה הטובה שאתה עושה.

שיעור: לקבל את זה שלא כולם יאהבו אותך, ולהיות אתה. להרפות ביקורת עצמית וביקורת מהעולם, לקבל את זה שהעולם לא מושלם ואף אחד לא יכול לעשות דברים בצורה מושלמת.

מפורסמים ומפורסמות:
♦ אופק עקרב:
 הילרי קלינטון, ביורק, בראד פיט, פרדריך ניטשה, ברני סנדרס, אדווארד נורטון, אדית פיאף,  מרגרט תאצ׳ר, דויד לינץ׳.
♦ אופק קשת: לאונרדו דה וינצ׳י, ג׳ו ביידן, סקרלט ג׳והנסון, אלביס פרסלי, מרלון ברנדו, בוב מרלי, נלסון מנדלה.

רום שמיים במאזניים

מטרה: לעזור לכולם, להביא איזון, יופי והרמוניה לעולם, להיות מאסטרית בשיתופי פעולה ועבודת צוות. 

תכונות: פופולרית, מקסימה, דיפלומטית, נעימה, הרמונית, יפה, אסתטית, משכינת שלום, רוצה שיהיה לכולם טוב ונעים, רוצה לשתף פעולה עם כולם. 

ילדות בטלה: גידלו אותך להיות עצמאית ולהשיג מה שאת רוצה. השאירו אותך המון לבד, לא היתה הרבה הזנה. יכול להיות שההורים שלך היו מאד צעירים, ולא ידעו מה הם עשו כשהם גידלו אותך. יכול להיות שהיו הרבה מלחמות בבית הילדות שלך. למדת לקחת אחריות על החיים של עצמך. 

שילוב עם אופק קשת: יחסי ציבור, דוברת, דיפלומטית, שגרירה, עורכת דין, מגשרת, שופטת, פוליטיקאית, עבודה בתחומי עמותות ופילנטרופיה – במיוחד בתחומי עזרה לפליטים ומעוטי יכולת.

שילוב עם אופק גדי: מנהלת עמותה, פילנטרופית, דיפלומטית, שגרירה, עורכת דין, שופטת, פוליטיקאית, יחסי ציבור, בעלת עסק בתחום העיצוב, האופנה, התכשיטנות, אמנית מצליחה.

מנטרה: אני פה בשביל להביא הרמוניה, איזון ושוויון לעולם.

רשות: מותר לי לעמוד על שלי.

שיעור: להכיר בכך שהעולם לא שוויוני ולא צודק, ולא תוכלי לשנות את הכל. למצוא את הכוח בתוכך כדי שתוכלי לממש את היעוד שלך. להביא הרמוניה מבלי לוותר על עצמך.

מפורסמות ומפורסמים:
♦ אופק קשת:
 הנסיכה דיאנה, בריג'יט בארדו, אופרה וינפרי, מאמא תרזה, קוקו שאנל, הבתולה מרי, בוב דילן, וינונה ריידר, ג'ודי פוסטר, קתרין זיטה ג'ונס, ג'ימי הנדריקס, ליז טיילור.
♦ אופק גדי: רונלדו, ג'יזל, קיילי ג'נר.

רום שמיים בעקרב

מטרה: הבנה של הפסיכולוגיה האנושית, התעסקות בריפוי, תקשור, כניסה לתודעה של אחרים. לעזור לאנשים להבין את החיים והמוות. להיות מורה. יש גם צורך בביטחון כלכלי ולכן יכול ללכת לכיוון של כספים.

תכונות: עומק, עצמה, יכולות מיקוד מעולות, נחישות להשיג את מטרותיך, צורך בטרנספורמציה מקצועית ברגע שאתה מגיע לפסגה.

ילדות בשור: ההורים שלך היו מאד בשליטה על מה שקורה בבית. הבית שלך נראה יפה, מעוצב. ההורים שלך חיברו אותך לאמנות, בלט, סרטים ישנים. מה שהיה בבית נשאר בבית. לא הוציאו את הכביסה המלוכלכת. החזקת הרבה סודות.

שילוב עם אופק גדי: בעקרון זה שילוב כל כך חזק מבחינת היכולת להשיג מטרות בנחישות, שאתה יכול לעשות כל מה שתרצה, שום דבר לא יעמוד בפניך. זה שילוב מאד חזק אצל ספורטאים ואתלטים אולימפיים. מאד מתאים לעבודה כמשקיע, בתחום הכספים, בנקאות, מימון, דירקטור, מנכ"ל ופוליטיקאי.

שילוב עם אופק דלי: מדען, חוקר, ממציאן, מתכנת, יוצר אפליקציות, סטרטאפיסט, הייטקיסט, כל עבודה בתחום המדע, המחקר והטכנולוגיה, יכול להיות גם אסטרולוג מצוינת כי דלי זה מזל של אסטרולוגיה ועקרב מזל של מטפל, פסיכותרפיסט, פסיכולוג.

מנטרה: אני רוצה להצליח ואני יכול להצליח בכל מה שארצה.

רשות: מותר לי להתעסק בצדדים האפלים של החיים.

שיעור: להיות כנה עם עצמך, להיות מי שאתה. להיות בטוחה בעצמך, לא דרך שליטה באחרים אלא מתוך עצמה פנימית.

מפורסמים ומפורסמות:
♦ אופק גדי:
 עמנואל מקרון, המלכה אליזבת׳ השנייה, המלכה אליזבת׳ הראשונה, קארי פישר, שון קונרי, בונו, ריצ׳ארד גיר, סופיה לורן, קת׳רין דנב, ג׳יין פונדה, מארי קירי.
♦ אופק דליישו, ברק אובמה, ג׳ים מוריסון, קארל יונג, ג׳ידו קרישנהמורטי, בילי הולידיי

רום שמיים בקשת

מטרה: לחלוק את פילוסופית החיים שלך עם העולם. ללמוד, ללמד, לחלוק את החכמה ואת ההומור שלך עם אחרים, לנסוע ברחבי העולם, להיחשף לתרבויות אחרות ולאנשים שונים ומגוונים, ולחקור תיאוריות רעיונות ואנשים. יכולות להיות המון קריירות בחיים. העבודה שלך צריכה לאפשר לך מרחב חופשי לעבוד בלוחות הזמנים שלך מכל מקום בעולם.

תכונות: שמחה, אופטימיות, חוש צדק מפותח, חכמה, עניין בפילוסופיה ודת, תחרותיות, צורך להצליח.

ילדות בתיאומים:  בילדותך היה לך עולם פנימי עשיר ומאד יצירתי, דיברת לעצמך, למדת בעצמך. יכול להיות שכללת אנשים אחרים בעולם שלך, כמו אחים ואחיות. התבודדת, התבוננת בעולם והחלטת להיות טובה יותר מכולם.

שילוב עם אופק דלי: זקוקה להמון חופש בכל מה שאת עושה, כל עבודה שמטרתה להפוך את העולם להיות טוב יותר, במיוחד עבודה במתן עזרה לאנשים במצוקה כגון עבודה בעמותות תמיכה שונות, יש גם שילוב פילוסופי-מדעני, אז עבודה בתחומים פילוסופיים, רוחניים, דתיים, שיש בהם עיסוק מדעי, כמו אסטרולוגיה למשל, הוראת יוגה, כתיבת ספרי עזרה עצמית או ספרי פילוסופיה ורוח.

שילוב עם אופק דגים: זהו שילוב מאד חולמני, אידיאליסטי. אי אפשר לעבוד כדי לפרנס. השילוב הזה מחייב עבודה יצירתית שבאה מתוך תשוקה ורצון לעזור לאחרים ולרוב זו תהיה עבודה מיוחדת, משהו שאינו מיינסטרים. יכולה להיות בלוגרית או סופרת, במיוחד בהקשר למסעות וטיולים אבל לא רק, צלמת טבע וטיולים, אמנית, יוצרת, שחקנית, מעצבת תלבושות.

מנטרה: באתי לכאן להיות חופשיה, לטייל, ללמוד וללמד מתוך הניסיון שלי.

רשות: מותר לי לחשוף את הפגיעות שלי ומותר לי להתחיל את הקריירה שלי בגיל מאוחר.

שיעור: להצליח מתוך שמחה והנאה ולא מתוך תחרותיות. לשמוח בשביל אחרים שמצליחים יחד איתך. ללמוד להכיר ולעבד גם את תחושות הכבדות והקשות של החיים, גם אם את לא מראה אותן החוצה.

מפורסמות ומפורסמים:
♦ אופק דלי:  דיויד בואי, קריסטינה אנגילרה, אודרי האפבורן, אורלנדו בלום, ג׳.ק׳ רולינג, אברהם לינקולן, ג׳ניס ג׳ופלין, אדם דרייבר, שארלוט גינסבורג, קארל מארקס.
♦ אופק דגים: ריאן גוסלינג, וויטני יוסטון, דמי מור, אלן דג׳נרס, גווינית׳ פלטרו, סרג׳ גינסבורג, ג׳וני קאש, אל קפונה.

רום שמיים בגדי

מטרה: להיות בוס, לנהל, להצטיין בכל מה שאתה עושה, להשאיר את חותמך על העולם, להיות בעל מוניטין ולעשות כסף. אתה תמצא עמדות שיקנו לך כבוד לאן שלא תלך.

תכונות: אתה שאפתן (לפעמים מדי), אתה לוקח את הקריירה שלך ברצינות, ומסוגל להתנתק מהכל ולהתרכז. אתה מנהיג, יש לך כישורי ניהול מעולים, אתה חכם ומוכשר בכל מה שאתה עושה. לא אוהב להיות באור הזרקורים.

ילדות בסרטן: בילדות שלך קיבלת הזנה רגשית מההורים שלך, היית ילד אהוב, הצרכים שלך כילד נענו. אולי היתה לך אמא שנשארה איתך בבית. גידלו אותך בצורה רוחנית. וגם היום אתה אוהב את הבית, הוא חשוב לך, הוא המבצר שלך.

שילוב עם אופק טלה:  זה שילוב מאד שאפתני. לא משנה מה, אתה חייב להצליח מאד במה שאתה עושה. יכול להיות אתלט או ספורטאי מקצועי, מורה בתחום התנועה והספורט, עבודות הצלה כמו שיטור ושירותי כבאות, יזמות, סטארטפיסט, משקיע בשוק ההון או בשוק הנדלן, טייס, פעלולן, להטוטן.

שילוב עם אופק שור:  זהו שילוב מאד פרקטי ואדמתי. יש נטייה חזקה לעבודה בתחום הפיננסי או בתחום הניהול. בנקאי, משקיע, מנהל השקעות, מנכ״ל, רואה חשבון, אמן מצליח, מעצב פנים, אדריכל, רופא.

שילוב עם אופק תיאומים: עיתונאי, סופר, פוליטיקאי, מנהל קמפיינים, פרסומאי, איש שיווק, מורה נחשב בתחומו, דובר, מרצה.

מנטרה: אני שאפתן ובאתי להצליח.

רשות:  מותר לי להיות שאפתן  ולרצות להצליח.

שיעור:  להרפות את הנוקשות ואת הבוסיות. ללמוד ליהנות מהדרך ולדעת מתי לנוח.

מפורסמים ומפורסמות:
♦ אופק טלה: ריהנה, ג׳ון לנון, מאריה קארי, ג׳יימס דין, פנלופה קרוז, צ׳ה גבארה, אלכסנדר מוקדון, נוסטרדמוס, ג׳ון סבסטיאן באך, ברברה סטרייסן, לינדה גודמן.
♦ אופק שור: מרתין לות׳ר קינג, ניקולה טסלה, האלי ברי, דיויד בקהאם, סרנה וויליאמס, ג׳ורג׳ וושינגטון.
♦ אופק תיאומים: גרטה גארבו.

רום שמיים בדלי

מטרה: לעשות משהו שונה ומיוחד, לשנות את העולם, להביא איזון היכן שאין איזון, לעסוק בנושאים הומניטאריים, לחקור ולגלות, להביא לכאן את העתיד, להביא צורות חשיבה חדשות, לפתח טכנולוגיות חדשות. זקוקה להמון חופש, עצמאות ומרחב פעולה בעבודתך.

תכונות: חקרנית, סקרנית, מבריקה, חושבת מחוץ לקופסא, את עושה דברים רק אם הם חשובים. את לא רוצה לבזבז את הזמן שלך. את מסתכלת על אנשים בגובה העיניים, לא משנה באיזו רמה הם. את חייבת להמציא דברים, למרוד במערכת, למצוא דרכים חדשות לעשות דברים.

ילדות באריה: בילדותך קיבלת המון תשומת לב. יכול להיות שלא קיבלת את האהבה שרצית, שלא הרגשת מובנת רגשית או לא קיבלת את ההזנה הרגשית שרצית, אבל העיניים היו עליך. היית מאד מעניינת לכולם סביבך. הרגשת שכל האורות היו עליך ושהיית חייבת לעשות את הדבר הנכון ולהיות מיוחדת. יכול להיות שזה הכביד עליך.

שילוב עם אופק טלה: ממציאנית, מדענית, אסטרונאוטית, אסטרולוגית, יזמית של ארגונים הומניטאריים, פילנטרופיים וסביבתיים, פוליטיקאית ליברלית, יוצרת שמעוררת נושאים כמו סביבה, אקולוגיה וקיימות, לוחמת חברתית וסביבתית, סטארטפיסטית חברתית או סביבתית.

שילוב עם אופק שור: עבודות שיש בהן יצירה וחדשנות, כמו עיצוב גראפי, בניית אתרים ועיצובם, שיווק דיגיטלי, אשת כספים או מגייסת כספים לארגונים הומניטאריים או סביבתיים.  

שילוב עם אופק תיאומים: פרופסורית, חוקרת או מרצה, בעיקר בתחומים – חברתיים, סביבתיים, פסיכולוגיים, הומניטאריים, פסיכולוגית, דוברת, כותבת, סופרת בתחומים של מחקר – חקר אנושי, פסיכולוגיה, הומניטרי, מנהלת קמפיינים חברתיים וסביבתיים.

מנטרה:  באתי לשנות את העולם בדרכי שלי.

רשות:  מותר לי למרוד במוסכמות.

שיעור:  ללמוד שאת זקוקה לתשומת לב והערכה והכרה על מה שאת עושה, ללמוד לקחת את הייחודיות שלך כדי לעשות משהו מיוחד ושונה בעולם, לא לפחד להיות שונה ומיוחדת וללכת בדרך שאף אחד אחר לא הלך בה לפניך.

מפורסמות ומפורסמים:
♦ אופק טלה: 
♦ אופק שור: קייט בלאנשט.
♦ אופק תיאומים: מיק ג׳אגר, איימי ווינהאוס, וויל סמית׳, פמלה אנדרסון, אשטון קוצ׳ר, מישל פייפר, מת׳יו מקונוהי, דרו ברימור, שרה ג׳סיקה פרקר, טים ברטון, ג׳קי צ׳אן, וירג׳יניה וולף, הווארד יוז, צ׳ארלי שין.  

רום שמיים בדגים

מטרה:להביא ריפוי לעצמך, לאחרים ולעולם, ללכת אחרי החלומות שלך, למלא את הדפים הריקים בסיפור שלך, להקשיב לקול הפנימי שלך וללכת אחריו, לממש את היצירתיות שלך, את החמלה שלך ואת הרוחניות שלך.

תכונות: אמפטי, יצירתי, מלא חמלה, רוחני, מיסטי, פואטי. לפעמים אתה חולם ולא מחובר למציאות. יכולים להיות הרבה שינויים בקריירה.

ילדות בבתולה: בילדות היית תולעת ספרים, ברחת לספרים, ורצית לקרוא כל מה שאתה יכול, רצית ללמוד הכל ולהשיג ידע, שנאת טיפשות, רצית להיות הכי חכם שאפשר. לפעמים החיים התפרקו מסביבך אבל אתה לא שמת לב, היית שקוע בספרים.

שילוב עם אופק תיאומים: כותב, משורר, מחזאי, תסריטאי, מגיש בתוכניות טלוויזיה, פסיכותרפיסט, מטפל באמנות, מרפא שמאני, אסטרולוג, מורה רוחני, מורה ליוגה.

שילוב עם אופק סרטן: שילוב חזק של מטפל, מישהו שרוצה לעשות את העולם טוב יותר ולעזור לאנשים להתמודד עם הכאב האנושי. פסיכותרפיסט, מרפא שמאני, מטפל באמנות, רופא אלטרנטיבי במיוחד בתחומים כמו איורוודה, נטורופתיה, צמחי מרפא, מורה רוחני, מורה ליוגה, ליווי אנשים לפני מותם.

מנטרה: באתי לכאן להביא ריפוי לאחרים ולעולם.

רשות: מותר לי להשתמש באינטואיציה שלי ולסמוך עליה.

שיעור: ללמוד לרפא את עצמך, לדאוג לעצמך, לעזור לעצמך, להקיף את עצמך באנשים שידאגו לך.

מפורסמים ומפורסמות:
♦ אופק תיאומים: ליידי גאגא, סנדה בולוק, לינדסי לוהן, אושו, סטיבן שפילברג.
♦ אופק סרטן: אלברט איינשטיין, דלאי לאמה, ראם דאס, וינסנט ואן גוך, ארנולד שוורצינגר, בן אפלק, ויקטוריה בקהם, רוברט דה נירו, מייקל ג׳ורדן, מל גיבסון, הלנה בלוואצקי, שר, וויליאם שייקספיר, ניקולאס הולט, ג׳ורג׳ מייקל, ג׳ולייט בינוש, ליב טיילר, שון קורן.

דילוג לתוכן