שבוע מזלות משתנים וקשת – סללי את דרכך המקורקעת לחיים מתוך שמחה  

נובמבר 26, 2022

השבוע השמש, מרקורי וונוס נמצאים בקשת.

כולם רוצים קצת אנרגיה קשתית. מי לא רוצה להיות שמחה, ברת מזל, ואופטימית? מי לא רוצה לדאוג פחות ממה שאחרים חושבים עליה? מי לא רוצה לדגל מעל אי נוחות וחוסר שביעות רצון, ופשוט להמשיך הלאה?

זה נשמע כל כך מפתה, נכון?

אבל יש כאן מלכוד. תמיד יש מלכוד.

כי החוויה האנושית כרוכה בסבל, כפי שכולנו חוות בחיי היומיום שלנו.

קשתיות לא סובלות פחות; הן פשוט מתמודדות עם הסבל שלהן אחרת.

לאחת הלקוחות שלי, בואו נקרא לה לילה, יש שמש וירח בקשת. בקריאה הראשונה שלה איתי, שאלתי אותה אם יש משהו ספציפי שהיא רוצה להתמקד בו. היא ענתה שהיא מאוד רוצה להבין כאב רגשי. שאלתי אם היא עוברת משהו כואב, והיא ענתה שלא.

במהלך הפגישה שלנו, היא חשפה שהיא נמצאת במערכת יחסים פתוחה עם גבר, שבאותה עת התחיל קשר רומנטי עם אישה אחרת במקביל. לילה נפגעה, אבל היא לא הייתה מוכנה להודות בכך.

כמו רוב בני מזל קשת, לילה חיה בשם החופש. היא עצמה נהנתה מהחופש הזה במערכת היחסים שלה.

היא לא רצתה להרגיש כאב או קנאה. זה לא היה לגיטימי ולא התאים לאופן שבו היא רצתה לחיות את חייה. כמו רוב בני מזל קשת, היא הייתה ישות חכמה ומודעת, אז היא ניסתה ללמוד את רעיון הכאב. עם זאת, היא לא הייתה מוכנה לאפשר לעצמה להרגיש את הכאב.

גם זו תכונה קשתית אופיינית. כאשר קשתיות חשות אי נוחות, הן קונות כרטיס טיסה. הן הולכות לריטריט יוגה בהודו, או לריטריט מדיטציה בקוסטה ריקה. הן מוצאות פילוסופיה חדשה, מורה חדשה, מערכת אמונות חדשה.

בסופו של דבר הן לומדות שאי נוחות וכאב אינם צריכים דרכון. הם הולכים איתך באשר את, עד שאת מוכנה להרגיש אותם.

אני מזמינה אותך לקרוא על המסע האישי שלי להתמודדות עם חוסר שביעות רצון, בפוסט שפרסמתי לאחרונה ב Tiny Buddha.

קשתיות מחפשות אחר האמת. הן מנסות להבין את החיים, והן אכן מבינות אותם, כי יש להן את היכולת לא לקחת דברים באופן אישי.

אני אף פעם לא מצליחה להבין למה כולנו מצפות שדברים תמיד יסתדרו כמו שאנחנו רוצות שהם יסתדרו? למה כולנו לוקחות את זה אישית כשהם לא?

אין הרבה אמיתות מוחלטות, פרט לאמיתה זו: אין אף אחת שהכל הולך לה כמו שהיא רוצה 100% מהזמן. לכולנו יש את מנת חלקנו באכזבות, שברונות לב וכאב.

אז למה זה שבכל פעם שדברים לא עובדים כמו שאנחנו רוצות, אנחנו חושבות שמשהו לא בסדר איתנו? שעשינו משהו לא בסדר? שזה איכשהו אשמתנו? אולי קארמה רעה שאנחנו סוחבות מחיים קודמים?

למה אנחנו לא מקבלות את האמת, שחלק מהדברים מסתדרים וחלק לא, ואלו החיים?

קשתיות יודעות שאנחנו לא יכולות לעשות הכל נכון כל הזמן. כשהן חוות חוסר נוחות, הן לא לוקחות את זה ללב. הן לא לוקחות את זה אישית. מצד שני, הן לא ממש "לוקחות את זה".

האם אפשר לחיות מתוך שמחה כמו קשתית, תוך שמירה על קשר עם הכאב של החוויה האנושית? זו שאלה שאני שואלת את עצמי לעיתים קרובות.

עם אופק בסרטן, ארבעה גופים שמיימיים בבית של דגים, ופלוטו בריבוע לשמש ולירח, אני נוטה להתחבר לכאב יותר מאשר לשמחה. אני לומדת כל הזמן להכניס יותר שמחה לחיי, מבלי להתרחק מהלב. זה מסע לכל החיים.

ביום שלישי ורביעי השבוע, הירח יהיה בדגים, כך שיהיו שלושה גופים שמיימיים בדגים ושלושה גופים שמיימיים בקשת.

מאדים עדיין בנסיגה בתאומים ונמצא מול ונוס ומרקורי.

הנושא המשותף לתאומים, קשת ודגים הוא שכולם מזלות משתנים. השבוע, שלושת המזלות הללו יוצרים בשמיים מבנה המכונה צומת טי. זה עשוי ליצור תחושת מתח עבור חלקנו.

המתח משתחרר במזל המשתנה הרביעי, הוא מזל בתולה.

זו המהות של המתח בין המזלות המשתנים:

קשת אומר, "שום דבר אינו מושלם במילא, אז בואו לא נדאג בקשר לזה."

דגים אומר, "הכל מושלם בדיוק כמו שהוא."

בתולה אומרת, "אני חייבת לעבוד כדי שדברים יהיו מושלמים.״

תאומים אומר, "כל התשובות נכונות."

האנרגיה המשתנה החזקה בשמיים השבוע, עשויה להרגיש כמו סופה עבור חלקנו. אנו עלולות להרגיש ריחוף ובלבול. התרופה היא למצוא קרקוע, על ידי טיפול בבריאות שלנו, בגוף שלנו, בפעילות הגופנית שלנו ובתזונה שלנו.

זהו שבוע נפלא להכניס שמחה לחייך באמצעות חמלה וטיפול עצמי. הכיני תוכנית מפורטת כיצד להגביר את השמחה בחייך. עשי צעדים קטנים לעבר השמחה, ו-וודאי שהשמחה שלך לא באה מתוך הדחקה של תחושות כאב וחוסר נוחות.

אני אוהב את הציטוט הזה שקראתי ב Tiny Buddha השבוע:

"לא מצליח לנקות את כל החדר? נקה פינה שלו. לא מצליח לעשות את כל הכלים? רחוץ כלי אחד. לא מצליח להיכנס למקלחת? שטוף את פניך. חפש תמיד את הדבר שאתה כן יכול לעשות, עם האנרגיה והפוקוס שיש לך. ניצחונות קטנים סוללים את הדרך לניצחונות גדולים יותר. 1% מנצח 0%."

~ דר גלן פטריק דוייל

שיהיה שבוע נפלא,

באהבה,

יעל

דילוג לתוכן