הירח במזלות

הירח באסטרולוגיה מייצג את העולם הרגשי. הוא מציין את האופן בו אנו מעבדים את הרגשות שלנו.

הירח הוא העולם הפנימי שלנו, הזהות שלנו כשאנחנו בבית, כשאף אחד לא רואה, או כשאנחנו עם אנשים שמכירים אותנו לאורך זמן.

הירח מספר לנו על הצרכים הפנימיים שלנו, על הצרכים הביתיים שלנו, ועל איך אנחנו מגיבים בסיטואציות קשות.

הירח מעיד על הדרך בה אנו מקיימים את מערכות היחסים הקרובות לנו ביותר כגון זוגיות והורות.

הירח מייצג אינטואיציה וחיבור לתחושות בטן. זוהי היכולת לחוש איך אחרים מרגישים מבלי שהם יגידו דבר.

הירח מייצג חיבור לכאב של החוויה האנושית ולכן מוביל לחמלה כלפי עצמי וכלפי אחרים, וכן ליכולת ריפוי.

הירח הוא הצד בנו שרוצה לדאוג לאחרים, להזין אחרים, להיות אמא לאחרים. הצד שמתחבר לבית, למשפחה, להיסטוריה ולמסורת.

השמש היא היאנג, הירח הוא היין. אלו שני כוחות שווים המשלימים זה את זה.

ירח בטלה

אש, יוזם, Aries

אנשי ונשות ירח בטלה הן עצמאיות, בעלות נוכחות, ובעלות תשוקה עזה לחיים. הן מותירות רושם עז בכל מקום אליו ילכו, אבל הן לא בטוחות בעצמן כפי שזה נראה. הן אימפולסיביות, מביעות את הרגשות שלהן בצורה ישירה וברורה, ופועלות בהתאם לרגשות שלהן ללא שהיות. הן חסרות סבלנות וזקוקות למענה מידי לצרכים הרגשיים שלהן. הן כל כך מקסימות שתמיד יהיו סביבן אנשים שימלאו את הרצונות שלהן. הן חייבות פעילות פיזית מתמדת בשביל להרגיש טוב. כשלא נח להן, הן נוטות להתגונן. הן לוקחות דברים באופן אישי ומתפוצצות, אבל הכעס שלהן שוכך באותה מהירות בה התלקח. מצבי הרוח שלהן משתנים בתדירות, וכל מי שנמצא סביבן חש בעליות ובמורדות שלהם. במקרים רבים בית הילדות שלהן היה שדה קרב, או שהשאירו אותן הרבה לבד מגיל צעיר.

במסלול הנמוך הן לא אוהבות שהעניינים שקטים ורגועים מדי, ועלולות לייצר דרמות וקונפליקטים, לעיתים באופן בלתי מודע, כדי להפר את הדממה. הן מייצרות מתחים ומריבות בחייהן כי זה מה שהן מכירות.

במסלול הגבוה הן יודעות לשהות עם הרגשות שלהן מבלי לפעול בצורה אימפולסיבית, לומדות שרצונות וצרכים הם שני דברים שונים. הן יודעות להשתמש באנרגיה החזקה שלהן לריפוי פצעי ילדות ולהנעת החיים שלהן לעבר מימוש.

ירח בשור

אדמה, קבוע, Taurus

נשות ואנשי ירח בשור הם חמים, רומנטיים ויודעים להראות את אהבתם. הם חווים את העולם דרך החושים ויש להם חושים מאד מפותחים, במיוחד חוש הריח. הם אוהבים את ההנאות הקטנות של החיים. הם רגועים, יציבים ומהימנים באופן שנוסך שלווה ובטחון בסביבתם. כדי להיות מאושרים, הם זקוקים לביטחון חומרי, בית נח ויציב. הצרכים שלהם פשוטים אך חזקים. חשוב להם להיות בסביבה מוכרת. הם יעשו כל שביכולתם כדי להימנע ממקומות חדשים וזרים, סיטואציות לא צפויות, משברים והתפרצויות רגשיות. הם אוהבים שגרה וסולדים מספונטניות והפתעות. הדרכים שלהם מאד מבוססות וקשה להם לשנות אותם. הם לא אקטיביים במיוחד אבל אם הם עושים משהו, הם מתמידים בו. הם יודעים להגן על עצמם ועל האינטרסים שלהם. הם לא יפעלו אלא אם יהיו בטוחים שזה לטובתם. מאד קשה להוציא אותם מגדרם אבל גם זה יכול לקרות, למשל כשיש שינויים לא צפויים בשגרה שלהם. מאד קשה להם לקבל השתנות של בני הזוג שלהם, אך הם בני זוג מאד נאמנים.

במסלול הנמוך הם נוטים להסתגר בבית, להיתקע במערכות יחסים שלא טובות להם, מפחדים משינויים כך שהם נשארים מקובעים ולא מתפתחים. הם נהנים מהחושים באופן לא בריא, כמו למשל אכילת יתר. הם סובלים מחוסר ביטחון ולא מעריכים את עצמם.

במסלול הגבוה החיים שלהם רגועים, פשוטים, ונינוחים. הם לא מחפשים לכבוש עולמות, ונהנים ממה שיש להם. יודעים לקחת את הזמן, לעצור, ליהנות מהשקיעה. הם מעריכים את עצמם, את היציבות והמהימנות שלהם.

ירח בתאומים

אוויר, משתנה, Gemini

אנשי ונשות ירח בתיאומים הן חכמות, סקרניות ומענייניות. יש להן קסם אישי, הן חברותיות, מגוונות, בעלות ראש פתוח, ויכולות לדבר עם כל אחד על כל דבר. הן קוראות המון, מדברות המון וחושבות המון. הן זקוקות להמון גירויים מנטליים. הן בעלות דמיון מפותח, משתעממות משגרה, וזקוקות לשינויים תמידיים בסביבה הביתית שלהן ובכלל. הן מסתגלות בקלות לכל שינוי ולכל מצב. הן אוהבות אירועים חברתיים ולרוב הן אלו שמארגנות את מפגשי המשפחה או מפגשי החברים שלהן. דעתן מוסחת בקלות. הן רוצות לעשות מיליון דברים בו זמנית, וקשה להן להישאר מרוכזות בדבר אחד. יש להן תנודות במצבי הרוח. הן יודעות לתת מענה מעולה לצרכים האינטלקטואלים של הסובבים אותם, אך כשזה מגיע לצרכים רגשיים, הן לא תמיד יודעות מה לעשות, אלא אם כן יש להן הרבה מים במפה.

במסלול הנמוך הן חושבות ומדברות על הרגשות שלהן יותר משהן מרגישות אותן. הן מרגישות לא מובנות ועלולות לסבול מעצבנות, דאגה וחוסר שקט.

במסלול הגבוה הן לומדות להרגיש את הרגשות שלהן ולא לחשוב אותן. הן לומדות לתת מענה רגשי ליקרים להן, והן מוצאות עניין ומערכות יחסים שמספקות את הצורך שלהן בריגושים, גירויים מנטליים ושינויים.

ירח בסרטן

מים, קרדינלי, Cancer

הירח שולט במזל סרטן ולכן זהו המיקום הנח ביותר עבורו. לנשות ולאנשי ירח בסרטן יש יכולת מעולה להתחבר לרגשות ולמצבי הרוח של עצמם ושל אחרים. לעיתים קרובות, הם נוטים להיות מסוגרים בתוך עצמם. השיר ״אדם בתוך עצמו הוא גר״ נכתב עליהם. יש להם זיכרון יוצא מן הכלל, במיוחד לחוויות רגשיות מהילדות. הם אף פעם לא מנותקים רגשית. הם קשורים קשר עמוק לאהוביהם, מזינים אותם ודואגים להם. הם מסוג האנשים שהורות מהווה חלק מהותי ומרכזי בחייהם. הם זקוקים לסביבה מוכרת ובטוחה בכל מה שהם עושים, והם לא ששים לשינויים. הם מחפשים שקט ושלווה. הם לא סובלים שטחיות משום צורה. הם נאמנים ומסורים. הם לא סובלים שלוקחים אותם כמובן מאליו. לפעמים הם יכולים להתנהג באופן לא רציונלי. חוש ההומור שלהם ותפיסת העולם הייחודית שלהם מוערכת על ידי אחרים.

במסלול הנמוך הם נצמדים לכאבים ופגיעות מן העבר וקשה להם לשחרר אותם ולהתקדם הלאה. מפעילים מניפולציות כדי לקבל תשומת לב והערכה. הם לא מרגישים בטוחים ואוספים חפצים כדי לקבל ביטחון. הם מרגישים לא מובנים ומסתגרים מדי בתוך עצמם. יכולה להיות נטייה לדיכאון ותחושת בדידות.

במסלול הגבוה הם יודעים לתקשר את הצרכים שלהם מאחרים, מקיפים את עצמם באנשים שיודעים לכבד את הרגישות שלהם ולתת להם את הבטחון שהם צריכים. הם מורידים את הירח מהשמיים עבור אלו שמתייחסים אליהם ברכות ובהבנה, ונותנים להם את הביטחון שהם זקוקים לו. אז הם יכולים לצאת מהקליפה הקשה שלהם וליהנות מהרוך והנתינה האינסופית שלהם.

ירח באריה

אש, קבוע, Leo

אנשי ונשות ירח באריה הן יצירתיות, פופולריות, מלאות תשוקה, אוהבות להתלבש יפה, ולהיראות טוב. בניגוד לאנשי ונשות שמש באריה, האישיות שלהן לא בהכרח מוחצנת, אבל כשהן בסביבה נוחה ומוכרת, הן אוהבות להיות במרכז העניינים. מאד חשוב להן לקבל מחמאות מהאהובים עליהן. הן אוהבות לבדר אחרים. יש להן צורך לארגן, לפעמים אפילו לשלוט, בענייני המשפחה שלהן. יש להן יושרה פנימית וצורך עז להתייחס לאחרים בצורה הוגנת וצודקת. הן זקוקות להמון חום ואהבה מאחרים כדי לחיות בתחושת רווחה רגשית. כשהן מרגישות שמזלזלים בהן, או לא מעריכים אותן, הן יכולות להיות מאד דרמטית. אבל את הדרמות הן שומרות לבית, ולעולם לא מוציאות אותן החוצה, כי המעמד החברתי שלהן מאד חשוב להן. אחרי שהן עושות סצנה ראויה לאוסקר, הכעס שלהן חולף במהרה. הן מאד גאות ומעדיפות להוביל. פחות אוהבות לעשות מה שאומרים להן. הן עקשניות ומאד קשה לשנות את דעתן.

במסלול הנמוך הן לא מכירות בצורך שלהן לקבל הערכה, או לא יודעות לבקש הערכה או מחמאות מהסביבה, ואז הן מתרגזות כשלא נותנים להן לזהור, או להיות במרכז הבמה, או לא מחמיאים להן. החיים שלהן מאד דרמטיים.

במסלול הגבוה הן יודעות לקחת את המרכז ולבקש לקבל את תשומת הלב והמחמאות שהן צריכות. הן לומדות להתחבר לרגשות שלהן ולפעול מתוך רגישות וראיית האחר.

ירח בבתולה

אדמה, משתנה, Virgo

נשות ואנשי ירח בבתולה אוהבים לחיות חיים פשוטים ולהיות בשליטה. הם מסתפקים במועט ולא אוהבים להיות באור הזרקורים. הם זקוקים לעבודה ולשגרת חיים, אוהבים להיות עסוקים אבל לא אוהבים לחיות במתח ובלחץ. הם מכירים ומכבדים את הגבולות של עצמם. חשוב להם לעשות משהו שהם מרגישים שהוא חשוב ומועיל, שיהיה להם את המרחב לעשות את מה שהם רוצים, ושיעריכו אותם על זה. אם יש להם את זה, הם קמים שמחים בבוקר. הם אוהבים לעזור לאחרים. הם מאד אנליטיים וסקרנים. מאד חשוב להם שענייני הבית יהיו מסודרים, שהחשבונות ישולמו בזמן, שיהיה מספיק כסף בבנק. הם עושים את כל הסידורים בהנאה כל עוד הם מרגישים מוערכים. כשהם מוערכים, הם מוכנים לעשות הכל. הם מאד סקפטיים לגבי רגשות של אחרים. הם צריכים לראות את הרגש במעשים. הם מראים אהבה במחוות קטנות ופרקטיות, ולא אוהבים גילויים סוערים של אהבה בציבור. הם ביישנים עם אנשים חדשים אבל ממש לא ביישנים עם מי שהם מכירים היטב. הם מאד מהימנים. יש להם מודעות גוף גבוהה והם יודעים לשמור על הגוף שלהם ולדאוג לאחרים.  

במסלול הנמוך הם יכולים להיסחף לקיטורים, לתלונות ולעצבנות. יש להם נטייה לביקורת עצמית ונטייה לראות את הפגמים של עצמם, מה שיכול להוביל לחוסר ביטחון כללי ומיני.

במסלול הגבוה הם יוצאים מהקליפה שלהם, מהביקורת העצמית, ומחוסר הביטחון. הם מקורקעים ויש להם המון מה לתת לאהוביהם.

ירח במאזניים

אוויר, קרדינלי, Libra

לאנשי ונשות ירח במאזניים יש קסם אישי מובהק והן מאד אטרקטיביות. הן זוכות באהבה ובתשומת לב בזכות העדינות והקסם שלהן, בצורה מאד דיפלומטית ולא אגרסיבית. הן מאד אכפתיות לאחרים. יש להן צורך עז בקשר זוגי ונטייה להיכנס לסיטואציה זוגית מהר, לפעמים מהר מדי. הן מרגישות לא שלמות בלי זוגיות. הן מחפשות שיתוף עם אחרים בכל מה שהן עושות, גם ברמה המקצועית. הן אוהבת לעשות דברים יחד. הן אוהבות חברה ואוהבות להתווכח לשם הוויכוח. יחד עם זאת הן מחפשות הרמוניה ושלום במערכות היחסים שלהן ונוטות לוותר על עצמן לשם ההרמוניה. הן רואות את הפגמים בכל דבר, ומאד קשה להן לחיות עם הפגמים עד שהם מתוקנים. כשהן רבות עם מישהו, הן חייבות לנצח.

במסלול הנמוך יש להן תפיסה אידיאליסטית של החיים, הן מאמינות שהחיים אמורים להיות הרמוניים, יפים ומושלמים. התפיסה הזו גורמת להן חוסר סיפוק כי קשה להן ליהנות מהמציאות הלא מושלמת. הן מוותרות על עצמן מדי כדי להיות בקשרים זוגיים שלא מתאימים להן.

במסלול הגבוה הן לומדות להיות אותנטיות בקשרים שלהן. הן מבינות שהעולם אינו מושלם ומוצאות את היופי בחוסר השלמות.

ירח בעקרב

מים, קבוע, Scorpio

לנשות ואנשי ירח בעקרב יש צורך באינטנסיביות רגשית, עומק רגשי, ואינטימיות. הם זקוקים לקשרים עמוקים ומשמעותיים, לא יכולים לסבול קשרים שטחיים, חייבים להסתכל לאנשים ולמציאות בעיניים. יש להם ראיה חודרת. הם רואים לתוך אנשים, לתוך סיטואציות, מבינים את כל מה שלא נאמר. יש להם אינטואיציה גבוהה. יש להם נוכחות ועוצמה פנימית. הם מקרינים חוזק. אנשים מסוימים מרגישים מאוימים מהעוצמה שלהם, לפעמים הם מפחדים מעצמם. יש להם צורך עז בטרנספורמציה ולידה מחדש. הם מחפשים חווית חיים אינטנסיבית. אם החיים שלהם נכנסים לשגרה של מי מנוחות, הם מחפשים את הדרך לעורר עניין רגשי בחיים ולבחון את הגבולות של עצמם, לעיתים באופן לא מודע. הם חייבים לעשות דברים עד הסוף, להשיג את המטרות של עצמם, ולעשות את הכל הכי טוב שאפשר.  יש להם נטייה לפחד עמוק מבגידה. לעיתים הם מעמידים את השותפים הרומנטיים שלהם במבחנים כדי לוודא נאמנות. אבל ברגע שהם מקבלים תחושה של ביטחון עם מישהו, הם בני זוג נאמנים ומגוננים.

במסלול הנמוך הם נמצאים במאבק מתמיד מול הרגשות שלהם. הם מנוהלים ע״י הפחדים שלהם מבגידה ואבדן. הם מנסים לשלוט ברגשות שלהם ללא הצלחה. הם לא מודעים לכך שהם מושכים לעצמם אתגרים. החיים שלהם דרמטיים ואינטנסיביים באופן מוקצן.

במסלול הגבוה הם מאסטרים בחיבור רגשי. הם יודעים לתת מקום לכל מנעד הרגשות שלהם. הם מזהים את הפחדים שלהם ולא מופעלים על ידם. הם מזהים את הצורך שלהם למשוך אתגרים ועושים את זה באופן מודע. הם מאושרים ביותר כשהם מצליחים להשתמש בעוצמה ובחכמה שלהם ליצירת אינטימיות וכנות.

ירח בקשת

אש, משתנה, Sagittarius

אנשי ונשות ירח בקשת זקוקות לחופש ולמרחב אישי. הן אופטימיות, שמחות ומאושרות כל עוד הן מקבלות את המרחב שלהן. חשוב להן להזיז אנרגיה, לטייל, לפגוש אנשים. אלו צרכים רגשיים שחייבים להיענות כדי לתת להן תחושה של רווחה רגשית. חשוב להן שהסביבה שלהן תהיה פתוחה, רחבה, מאווררת ומוארת. הן מורות ויועצות טובות לכל מי שבקשר איתן. הן אוהבות לבלות בחוץ, אוהבות להיות עם חברים, אוהבות ליהנות מהחיים, אוהבות שינויים ושונאות שגרה. כשדברים נהיים קשים הנטייה שלהן היא לברוח. יש להן אמונה פנימית עמוקה שהכל יעבוד לטובה והן לא אוהבות להתעסק בפרטים הקטנים. ההסתכלות שלהן היא מנקודת המבט של התמונה הגדולה. הן רעבות לידע חדש, לימודים, הרחבת אופקים וצורות חשיבה חדשות. הן אוהבות את האמת ומעוררות השראה. 

במסלול הנמוך הן בורחות מכל מה שכבד, קשה ומחייב. הן חיות בסיסמאות אבל לא מעבדות את הכאבים והתסכול של עצמן ולכן הן חיות בהדחקה ובהכחשה. הן לא מצליחות ליצר אינטימיות זוגית או קשרי חברות משמעותיים ועמוקים. השיח היום יומי משעמם אותן והן נמנעות ממנו בכל מחיר. בסופו של דבר הן נשארות לבד, ועם כל האופטימיות שלהן, הן עדיין סובלות מהבדידות והכאבים הלא מטופלים שלהן.

במסלול הגבוה הן מצליחות להתחבר לרגש ולהשתמש בחוכמה שלהן כדי לעבוד עם הכאבים והתחושות הקשות שלהן. הן מצליחות ליצר קשרים של אינטימיות וחברויות אמת שיש בהם הרבה מאד חופש אישי. הן מוצאות את האיזון הנכון בין החיבור האנושי והצורך שלהן בחופש אישי.

ירח בגדי

אדמה, קרדינלי, Capricorn

נשות ואנשי ירח בגדי הם רציניים ושאפתנים. מאד חשוב להם להצליח בשביל להרגיש טוב. חשוב להם להכיר בשאפתנות שלהם ולפעול כדי לממש אותה כדי להרגיש רווחה רגשית. הם יודעים לדאוג היטב לעצמך ולאחרים.

הם בעלי יכולות גבוהות, הישגים גבוהים וסטנדרטים גבוהים. חשוב להם להיות פרודוקטיביים ומועילים. הם בעלי גבולות ברורים ושאיפות ריאליות. הם זקוקים לביטחון ויציבות ואוהבים להיות בשליטה. הם נתפסים בעיני אחרים כחזקים. הם מהימנים ואמינים. הם יכולים להיות רגישים ולסבול מתנודות רגשיות, או מרגשות כבדים ושליליים, אבל זה יהיה משהו פנימי. הם לא יראו את זה החוצה. הם מנהלים את הרגשות שלהם ולא מאפשרים לרגש לעצור אותם מלהתקדם אל המטרה.

במסלול הנמוך הם יכולים להיות קרים ובוסיים. הם מדחיקים את הרגשות שלהם כדי שלא יעכבו אותם בדרכם מעלה. הם יודעים לדאוג לאחרים אבל לא ברמה הרגשית. הם לא מצליחים להגיע לאינטימיות בגלל שהם אף פעם לא באים לקשר ממקום אותנטי, פתוח, או פגיע. הם כל כך מתאמצים להיות חזקים תמיד שלפעמים זה מעייף אותם והם נשברים.

במסלול הגבוה הם יודעים לנהל את הרגשות שלהם מתוך מקום שמכיר ומתמודד עם הרגש, ולא מתוך הדחקה. הם כל כך חזקים שהם לא מפחדים לחשוף את הרגש שלהם בפני אחרים, גם אם הרגש כבד או שלילי. הם יודעים למצוא זמן לשתף אחרים בעולם הרגשי שלהם ויודעים לבקש עזרה בעיבוד רגשי כשיש צורך בכך.

ירח בדלי

אוויר, קבוע, Aquarius

אנשי ונשות דלי הן חדות הבחנה ובעלות קסם אישי. הן תלמידות נצחיות, כמו חייזריות שבאות לחקור את הטבע האנושי, ולהבין למה אנשים מתנהגים באופן בו הם מתנהגים. הן גדלו בתחושה שהן שונות ומיוחדות. למרות שהן חברותיות, הן מאד אוהבות להיות לבד. הן משדרות חוזק, יכול להיות שאפילו בצורה של מגננה. מאד חשוב להן להיות מיוחדות ושונות, לא ללכת בתלם. יש תחושה חזקה של חוסר שייכות ששמה אותן תמיד מחוץ לגדר, מתבוננות פנימה. האידיאלים והקדמה שלהן ראויים להערצה. הן לא מאפשרות לעצמן רגשות שהן מחשיבות כלא אידיליים או לא ראויים, כמו קנאה, שנאה ורכושנות. הן מדחיקות את הרגשות הללו וזה מביא לחסימה או ניתוק רגשי. יש להן כוח רצון מאד חזק והן מאד עקשניות. עם השנים הן לומדות לרכך את הרצונות החזקים שלהן. הן זקוקות לעצמאות. הן מאד גאות במשפחה שלהן, אלא אם כן המשפחה מאד שמרנית. במקרה זה סביר להניח שהן מרדו בהם. הן מאד הומניטאריות, אבל הדאגה שלהן לאחרים היא יותר בפן האנושי ופחות ברגשי. במערכות יחסים הן זקוקות להרבה חופש ומרחב, אז הן יכולות להיות בנות זוג נאמנות ואמינות. הן מאד גאות בעצמן ומאד ורגישות לביקורת.

במסלול הנמוך הן מפחדות להשתייך לקבוצה ולאבד את הייחודיות שלהן, או להתחייב לקשר עם אחרים ולאבד את החופש שלהן. הן נשארות לבד ומרגישות בודדות ולא מובנות. בתוכן הן כמהות להיות ״נורמליות״ או ״כמו כולם״. תחושת הזרות מכבידה עליהן. הניתוק הרגשי שלהן הופך אותן ללוגיות, אנליטיות, קרות, ולא רגישות.

במסלול הגבוה הן יודעות לשמור על הייחוד שלהן תוך השתייכות לקבוצה או לקהילה. ההשתייכות הזו יוצרת בהן תחושת חיבור ורווחה. יש להן חברויות נפלאות וארוכות שנים. הן לומדות לעבד גם רגשות שאינם אידיליים ולא לברוח מהם.

ירח בדגים

מים, משתנה, Pisces

נשות ואנשי ירח בדגים הם חולמניים, רוחניים, מיסטיים, ובעלי אינטואיציה גבוהה. הם זקוקים למרחב שלהם, לזמנים של התבודדות, ולזמנים של בהייה ללא מטרה. אם הם לא מקבלים את זה, החיים מכבידים עליהם. יחד עם זאת הם גם זקוקים לחברה כך שזמני ההתבודדות שלהם לא יכולים להיות ארוכים מדי. יש להם לב רך ורחב, מלא בחמלה ואהבה לכל חי. הם יכולים לשים את עצמם בנעלים של כל אחד בקלות ומקבלים אחרים בקלות. הם מאד רגישים וצריכים להיזהר לא ללכת לאיבוד בסבל של אחרים. הם יכולים להשקיט את המיינד שלהם בקלות ויש להם כישורי מדיטציה מעולים. יש להם חוש הומור קצת מוזר שלא כולם מבינים. הם צוחקים בקלות. הם חייבים לעסוק במשהו אמנותי, אפילו כתחביב. מוזיקה, כתיבה, ציור, שירה, או כל יצירה אחרת. אם הם לא עושים זאת, הם מרגישים רע.

במסלול הנמוך הם כל כך מיסטיים וחולמניים שאנשים לא מצליחים להבין אותם. הם לא יודעים להציב גבולות בקשרים הרגשיים שלהם עם אחרים. הם מושכים אליהם אנשים ששואבים מהם את האנרגיה שלהם, והם נשארים מרוקנים. יש להם נטייה לאידיאליזם. הם כל כך שונאים להתרגז ושומרים על הרמוניה גם כשזה בא על חשבונם.

במסלול הגבוה הם נשמות טהורות שרוצות לעזור ולתמוך באחרים עד כמה שניתן, אבל יודעים גם לדאוג לצרכים של עצמם ולמלא את המצברים שלהם באמצעות יצירה וזמנים של מנוחה והתבודדות.

דילוג לתוכן